Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet egy ilyen emberne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ilyen embernek a kedvében járni? Vagy ez bolhából elefánt?

Figyelt kérdés

Szabadságon vagyok, ilyenkor mindig frissen főzök, valami különlegesebbet, mint egy sima hétköznap. A férjem állandóan nyekereg, hogy délre legyen kaja és mi az, hogy nincs 12kor az asztalon az étel, és amúgy is miért forró, mikor ő nem úgy szereti. Ma is kapkodtam, délre őzet sütöttem. A gyerekkel vártunk negyed 2ig, majd ettünk. Sikerült kettő után hazaérnie. Első szava a kajára: fúj, ennek milyen íze van. Mondtam neki, akkor ne egye meg, majd megeszem akkor holnap én. Csipegetett belőle egy kicsit, majd elment.állandóan csesztet, hogy vagy nincs kaja, vagy rengeteg. Kiszámíthatatlan, mennyit eszik. Ha egy szelet húst csinálok, panaszkodik, hogy kevés és éhes maradt. Következő alkalommal két szeletet csinálok, akkor otthagyja, hogy minek csinálsz ennyit?

Most mondtam neki, hogy legalább szólt volna, hogy ne várjuk, hanem együnk mert közbe jött valami. Azt mondta, hogy folyton csörgött a telefonja és örült, hogy nem kell telefonálnia.


2019. ápr. 25. 14:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Őzet, b@z.

Vaddisznót kellett volna minimum.

2019. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor főzzon.

A szabadság nem arra valo, hogy a konyhába toltsd.

2019. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Sajna csak ez volt itthon... :)
2019. ápr. 25. 14:27
 4/35 anonim ***** válasza:
37%

Meg délre pontban kaja.... normális ember már rég a fejéhez csapta volna a tányért, hogy neszeneked délben kaja.

Nameg 2 kor hazajön, s neked az azelső dolgod hogy ide leülsz s ezt megosztod velünk....


Találjatok már ki vmi hihetőbbet, uncsizok én is, de nem teszek fel ilyen erősen kamugyanus kérdéseket. ikszdé

2019. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
48%

Kedvében jàrni?Szerintem sehogy.

Megmondod neki, hogy ekkor és ekkor lesz kész a kaja.Ha nem ízlik, nem eszik.

Megkérdezed, hogy pl nagyjàból be tudja-e lőni mennyire lesz éhes, mert annyit főzöl.

Nàlunk ilyen gond nincs, szarvaspörkölt volt nemrég, de sok megmaradt.Bevitte a közelebbi kollegàinak.

Ezen ne stresszeld magad, de annyira vegye màr a fàradsàgot, hogy egy körülbelüli adagot mondjon.

Én megszoktam kérdezni mennyire lesz éhes.A vàlasz: honnan tudjam? :)

Ezért ha marad, szépen beviszi munkahelyre, bàr sajnos így is sok kaja kint landol a kutyànàl.

Màs tippem nincs.

2019. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
46%

És a párod mikor dolgozik, ha délben otthon tud ebédelni?

Nekem is kamu gyanús.

2019. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Párom vállalkozó, bármikor el tud jönni enni.
2019. ápr. 25. 14:53
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Tíz percet töltött itthon. Addig lefikázta a kaját, megette, majd elment.
2019. ápr. 25. 14:54
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem stresszelném magam azon, hogy neki legyen kaja, ha így viselkedik. Nem a cselédje vagyok, hanem a felesége. Amennyiben semmi sem felel meg őfelségének, akkor oldja meg magának ahogyan akarja. Én inkább a szabadságot élvezném, ha kell akkor nélküle. Felőlem aztán meg is sértődhet. Magának csinálja.
2019. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik hazajàrnak ebédelni, példàul ha vàllalkozó és a közelben van, haza tud menni enni.

Én pàrom is el tudna jönni, de mivel legtöbbször 2-1/2 3 itthon van, így ő akkor ebédel.Ha délutàn van dolga, akkor eszünk olyan 12-1/2 1 körül.


De ne hagyd magad, közöld vele, hogy akkor van kaja mikor kész van :)

2019. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!