Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet egy ilyen emberne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ilyen embernek a kedvében járni? Vagy ez bolhából elefánt?

Figyelt kérdés

Szabadságon vagyok, ilyenkor mindig frissen főzök, valami különlegesebbet, mint egy sima hétköznap. A férjem állandóan nyekereg, hogy délre legyen kaja és mi az, hogy nincs 12kor az asztalon az étel, és amúgy is miért forró, mikor ő nem úgy szereti. Ma is kapkodtam, délre őzet sütöttem. A gyerekkel vártunk negyed 2ig, majd ettünk. Sikerült kettő után hazaérnie. Első szava a kajára: fúj, ennek milyen íze van. Mondtam neki, akkor ne egye meg, majd megeszem akkor holnap én. Csipegetett belőle egy kicsit, majd elment.állandóan csesztet, hogy vagy nincs kaja, vagy rengeteg. Kiszámíthatatlan, mennyit eszik. Ha egy szelet húst csinálok, panaszkodik, hogy kevés és éhes maradt. Következő alkalommal két szeletet csinálok, akkor otthagyja, hogy minek csinálsz ennyit?

Most mondtam neki, hogy legalább szólt volna, hogy ne várjuk, hanem együnk mert közbe jött valami. Azt mondta, hogy folyton csörgött a telefonja és örült, hogy nem kell telefonálnia.


2019. ápr. 25. 14:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
91%
Na, akkor eltalàltam, hogy vàllalkozó a férjed :)
2019. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Akarna a f@$zom a kedvében járni. Örüljön, hogy van zaba, és kussoljon. Ennyi.
2019. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Fél 3ra otthon van? De jó neked.
2019. ápr. 25. 15:09
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért kapcsolatban/hàzassàgban csak a pàrod kedvében akarsz jàrni jó esetben...

De ez csak akkor működik ha kölcsönös.

Én szívesen főzök, szeretek is, időm is van, de ha bunkó beszólàsokat kapnék biztos nem lennék figyelmes!

2019. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Igen, 70%-ban itthon, de mikor több munka összejön, van hogy csak 7 körül.
2019. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Szerinte a szabadság arról szól, hogy itthon gürizem halálra magam.

Szívesen kedveskednék neki, csak mikor már nem tudom hányszor szóvá tettem, hogy nekem is jól esne, ha elém tennének egy tál ételt, és még mindig nem érti és nem csinálja, akkor az én kedvem is kezd elmenni. És persze jón a szokásos kérdéssel: miért nem mosolyogsz, olyan rosszkedvű vagy. Hát minek örüljek?

2019. ápr. 25. 15:16
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy a felesége egy olyan embernek, aki láthatóan sz-rba sem vesz téged, nem hogy ember számba?
2019. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Van valakije.
2019. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Én is ezt gyanítom. Bár nem hiszem, ha volna valakije, munkás ruhában járna hozzá.
2019. ápr. 25. 16:25
 20/35 anonim ***** válasza:
Főzne a franc egy olyan embernek.
2019. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!