Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is van így a férjével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így a férjével?

Figyelt kérdés
Szeretem a férjem de már sosem kívánom. Pedig számomra jól néz ki, és csak két éve vagyunk együtt. Azokat az estéket szeretem amikor aznap már volt köztünk szex, tehát letudva! És így már összebújva tévézhetünk vagy beszélgethetünk nyugodtan, nincs semmi macera. Nők és férfiak válasza is érdekelne hogy én működöm hibásan vagy más nő is van így ezzel.49/nő
2019. márc. 31. 19:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
61%

Nalunk ugyanez, szeretem, szeretek hozzabujni de a szexet nem kivanom vele szoval a nemi eletunk a zero fele konvergal. A libidom magas, csak ot nem kivanom. 10 eve egyutt


37/N

2019. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Kedves (21)-es. Amit írsz is nagyon rossz lehet.Igazából nem értem ha a nő szereti a férjét/párját akkor egy idő után miért kívánja jóval kevesebbszer,vagy még annyit sem.
2019. márc. 31. 22:11
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

A szexben is sok minden megszokás kérdése és tanulható. Lehet, hogy neked csak több előjáték kéne - ideértve mondjuk egy tévézés közbeni hátsimogatást vagy mosogatás közbeni fenékbecsípést látszólag minden ok nélkül... szóval ha előtte lenne az, amit jutalmul kapsz utána, amikor letudva a macera, lehet nagyobb lenne a libidód és rászoknál a több alkalomra. Ezt meg kehet szerintem finoman beszélni. És cserlbe őt is lehet trenírozni, hogy tovább bírja... persze az is macera. :)

Ha meg gyanúsan klimaxolsz, arra is ki lehet próbálni teákat, étrendkiegészítőt, na meg síkosítót.

2019. ápr. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, beszéljétek meg ezt a ferjeddel. Ugyanis ő a kulcs. Izgalmasabbá kellene tennetek a szexualitast, hogy ne legyen unalmas. A mondataidbol kitűnik, hogy minden következő mozdulatát előre tudod. Nyilvan uncsi. Illetve az sem segítség, ha kethetente kétszer élvezel el. Ezt is kozosen kellene megoldani. Igenis izgasson fel rendesen. Legyél te az első, ő utánad süljön el. Legyen neki is feladat a szex, ne csak az élvezet.

Arra jöttem rá, hogy mindenkiben ott a magas libidó, csak kell hozzá az érdeklődés. Az, hogy ereztessék, jó nő vagy, kívánatos. Hogy a szex igazán jo is legyen, ne csak egy kötelező rituálé. A hekyedben azzal kezdeném, hogy elmondanám, már nem kivanom annyira, kevesebbre van szükségem, de annyira szeretem őt, hogy szeretnek ezen javitani. És itt felsorolnam hogyan keozelem. Kitalálnánk együtt, hogyan tegyük izgalmassá. Ő pl. Bokoljon sokkal többet. Jegyezze meg ezerszer, milyen jó a fenekem, milyen feszes a cicim (még ha nem is az, akkor is!), hozzon apro csokit, viragot, az ágyban izgasson akár egy óráig, úgy, hogy azt lássam, hogy ő ezt mennyire élvezi, mert örömét leli a testemben,blablabla. Én vennék szexi fehérneműt, akár tobbet is, hogy egy egy este, mikor haza ér, mindig "új" csaj fogadja. Jobban adnék magamra, pl gyanta, vsgy gyakoribb borotvalas, kis smink az ágyban is, meglepetés cumi amikor nem is számít rá. Ha eddig sosem nyelted le, javaslom lepd meg vele. Ha a popsi szexet nem probaltatok, akkor probaljatok ki. Ez pl. Egy izgalmas, lassu, közös tanulasi folyamat együtt. Vegyetek néhány szexualis segedezkozt a te örömödre. A rezgő farokgyuru pl hatha jot tesz lovagló pozban az orgazmusodnak. Vagy egy sima vibri, amivel jol felizgat, kozben nyal, aztán már elsulhet ő is hamar,de legalább te is ki vagy szolgalva.

Hát, sok sikert.

2019. ápr. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Előző(6-os)válaszolót szeretném kérdezni, azokon a napokon amikor csak tévéztek összebújva, akkor is van szex a nap folyamán? Ha nincs férjeden nem látod hogy csalódott emiatt?"


Nem, nem látom a páromon, hogy csalódott lenne. Egyrészt azért, mert mindkettőnknek magas a libidója, tehát ha valamelyikünk kezdeményez, a másik vevő rá. Másrészt mi mindent megbeszélünk egymással, így ha netán mégis előfordulna, hogy nekem valamilyen oknál fogva nincs kedvem szexelni, akkor annyit válaszol, hogy "Nem baj Drágám, majd bepótoljuk!"


Hozzáteszem, más az, hogy pl. havonta egyszer túl fáradt vagy hozzá vagy valami probléma miatt nem a szex az első gondolatod és megint más az, hogy nem kívánod a párodat. A kettőt nem keverném össze.

2019. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tunik fel a parodnak, hogy nem elvezed? En a helyedben elmennek egy pszichologushoz vagy szextanacsadohoz. Viszont ha nem is elotte(pszichologus, tanacsado) de utana mindenkeppen beszelnek a ferjemmel. Hidd el neki sem jo, hogy te nem elvezed, max nem mondja.

Sok sikert!

2019. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Gondolom nem ez az elso hazassagod ebben a korban...

Hiaba vagytok meg csak ket eve hazasok,azert csak 50 kornyeken vagy ,igy az nem jatszik,hogy meg langolni kene a szerelemnek ket ev utan.

Nem olvastam vegig a hsz.kat,nem tudom,a ferjed hany eves..

Itt a valtozokor kavar be.

En 50 vagyok,31 eve hazas.

Jopar eve,nekem is csokkent a libidom.De mivel hasonlo koruak vagyunk,azaz oegy evvel idosebb,ez nem zavaro,mert o sem 20 eves mar....Gondolok itt a nagy korkulonbsegekre,egyik vagy masik nem iranyaba....

2019. ápr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok ezzel,pedig 30éves vagyok csak...
2019. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

47 évesen házasodtál? Húha. Itt más bajok is vannak, nem csak ez...

28F (és már így is öregnek érzem magam, hogy még nem vagyok házas...)

2019. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, te már hónapok óta nyűglődsz ezzel a kérdéssel: 49 éves nő, két éves kapcsolat, a férjednek napi szinten igénye van szexre, neked nincs, egyre jobban ellenérzést vált ki belőled a napi dughatnékja (bocs). Ha nincs szex, akkor duzzog, és neked voltaképpen pont az a bajod vele, hogy nem lehet úgy egy érintés, egy ölelés, egy tévé előtt összebújás hogy ne fulladjon szexbe, mert addig nem hagy békén.

Már milliószor megírtuk, vagy kilépsz a házasságból, vagy ez van. (Nála laktok, neked van lakásod, de a felnőttkorú gyereked lakik benne a párjával, és nem akarsz visszaköltözni oda, és nem akarod a gyerekedéket szar helyzetbe hozni lakhatás terén, pedig az a te lakásod.)

Ugyanazt fogjuk írni mindig.

Én pl. azt, hogy egy ilyen gyökér f...sz nem kellene, és nem ártana felvilágosítani arról, hogy NEM talál olyan nőt amúgy sem, aki pl. 20-30 év házasság után napi szinten szexelne vele. Ő lehet egy áldott jó lélek amúgy, de hogy elvett, abban a napi dugás lehetősége vastagon benne volt számára.

2019. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!