Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is van így a férjével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így a férjével?

Figyelt kérdés
Szeretem a férjem de már sosem kívánom. Pedig számomra jól néz ki, és csak két éve vagyunk együtt. Azokat az estéket szeretem amikor aznap már volt köztünk szex, tehát letudva! És így már összebújva tévézhetünk vagy beszélgethetünk nyugodtan, nincs semmi macera. Nők és férfiak válasza is érdekelne hogy én működöm hibásan vagy más nő is van így ezzel.49/nő
2019. márc. 31. 19:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%

2 év után ez kicsit sem normális. Igazából semmilyen kapcsolatban semennyi idő után nem egy jó kapcsolat az ilyen. Te nem szereted a férjed, egyszerűen csak magányos vagy és nem akarsz egyedül lenni. Jó érzés, hogy van kivel beszélgetned de nem konkrétan a férjedet szereted. Értem én, hogy a korod miatt már azt érzed, hogy nem válogathatsz, de ezt az érzést le kell küzdeni. Nem szabad ilyen rövid időn belül hozzámenni valakihez. És ha egy kapcsolat ilyen gyorsan kihül az egyáltalán nem jó.

Persze az is lehet, hogy a korodból adódóan vannak ezek a problémák. Egyáltalán nem kívánod a szexet vagy csak vele nem?

2019. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%

Azt kéne átgondolnod, hogy csak a párod mellett érzel így vagy esetleg korodból kifolyólag már amúgy sem kívánod annyira a szexuális együttléteket?

A kapcsolatotok szempontjából ez azért problémás, mert valószínűleg ő is érzi, hogy részedről már csak "letudva"-jellegű a szex.


Mindenesetre két év után ez nem túl biztató jelenség.

2019. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Letudva? Ez nem hangzik jól.
2019. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
Változó kor vagy esetleg valami gyógyszer, ami megöli a libidódat? Ezelőtt kívántad egyáltalán a gyakori szexet?
2019. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Az első évünkben kívántam őt azért. De már sok-sok hónapja nem. Már úgyis tudom előre hogy mi lesz, utána meg mehetek mosakodni. Egy jó filmet szivesebben megnézek vele. Más férfi sem érdekel. Nyugodtabb életre vágyom, nem olyan szexcentrikusra mint korábban. Még mindig azt szeretném tudni más nő is van-e így ezzel.
2019. márc. 31. 20:03
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

2. válaszoló vagyok ismét.


Én 38 éves vagyok, három éve vagyunk együtt a párommal (szintén 38 éves) és nálunk nagyon központi téma a szex, mindketten nagyon igényeljük, de emellett nálunk is megvannak ugyanúgy az összebújós, tévézős esték, ahogyan te is írtad. Én még egyáltalán nem érzem azt, hogy meg tudnék lenni szex nélkül, sőt az előző kapcsolatomnak emiatt (is) vetettem véget, ott a férfi volt iszonyatosan alacsony vágyfokkal megáldva.

2019. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Előző(6-os)válaszolót szeretném kérdezni, azokon a napokon amikor csak tévéztek összebújva, akkor is van szex a nap folyamán? Ha nincs férjeden nem látod hogy csalódott emiatt?
2019. márc. 31. 20:20
 8/30 The pale emperor ***** válasza:
36%
Ezt a kérdést hányszor írod még ki???????
2019. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Tíz szeretkezésből hányszor van orgazmusod?
2019. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
(8-as) ezt a kérdést én nem írtam ki csak most. De ha téged zavar a kérdésem akkor miért reagálsz rá? Talán valami más elfoglaltságot is kereshetnél.
2019. márc. 31. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!