Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is van így a férjével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így a férjével?

Figyelt kérdés
Szeretem a férjem de már sosem kívánom. Pedig számomra jól néz ki, és csak két éve vagyunk együtt. Azokat az estéket szeretem amikor aznap már volt köztünk szex, tehát letudva! És így már összebújva tévézhetünk vagy beszélgethetünk nyugodtan, nincs semmi macera. Nők és férfiak válasza is érdekelne hogy én működöm hibásan vagy más nő is van így ezzel.49/nő
2019. márc. 31. 19:36
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
(9-esnek) hát kb. egy-kétszer.
2019. márc. 31. 20:30
 12/30 anonim ***** válasza:
74%

Mi 10 éve vagyunk együtt, egy pár éve már nem kívánom. Csak púp a hátamon a szex. Én is azoknak az estéknek örülök amikre tudom, hogy nem lesz szex csak filmezünk és alszunk.

Ha van is szex akkor fáj, nem esik jól. Én egy 20assal fiatalabb vagyok mint te.

2019. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
(12) Sajnállak ha még fáj is. Mondjuk nekem is volt olyan párszor hogy a hasam fájt kicsit utána. De az is nagyon rossz volt.
2019. márc. 31. 20:37
 14/30 anonim ***** válasza:
76%

"Ha van is szex akkor fáj, nem esik jól."

És miért nem mész el vele orvoshoz??? Ne haragudj de hatalmas baromság inkább nem szexelni, mint kideríteni az okot amiért fáj. Semmilyen életkorban nem normális, ha fáj a szex. A szexmentes élet helyett inkább menj el kivizsgáltatni mert hatalmas bajok lehetnek mögötte.

2019. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
86%
Az orvosok szerint rendben vagyok. Voltam többször is orvosnál és semmit nem találtak.
2019. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 51 éves nő vagyok. Úgy a 40-es éveimtől érzem problémának a magas libidóm. Addig elfoglaltak a gyerekeim. Exem mellett hétvégén egy volt, de az jó kiadós, hét közben pedig segíteni szoktam magamon. Aztán elváltam (nem ezért) van kapcsolatom, egy idősebb férfi aki mindenben meglepően fiatalos. Nem élünk együtt, egyikünk sem szeretné feladni a függetlenségét. 4 éve még heti 3 is volt.Azzal éreztem igazán jól magam. Most sajnos többet dolgozik, igy heti 1 az átlag. Nekem igazából 2 naponta kellene. Irigyellek Kérdező!
2019. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
(16)-os én pedig téged irigyelnélek,bár nyilván neked sem lehet jó. Ha az én férjemnek elég lenne a heti kettő, én lennék a világ legboldogabb embere. Mert másban jól megvagyunk. De ez a mindennapos macera már szinte elrontja a kapcsolatunkat,hiszen vagy nekem rossz vagy a férjemnek.
2019. márc. 31. 21:06
 18/30 anonim ***** válasza:
83%
A szexre vágyom, de sajnos nem a férjemmel (nincs szeretőm). 42 éves vagyok, 23 éve házas, gyerekek is vannak.
2019. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
A szex lényege, hogy mindkét fél élvezze. Mármost, ha vagy csak az egyik félnek van orgazmusa, vagy fájdalmas, és inkább nincs szex, az leginkább szerintem a kommunikáció hiánya miatt van. Nyugodtan rá lehet vezetni, sőt, rá is kell vezetni a másik felet arra, hogy nektek mi a jó. Ez tipikusan olyan dolog, ami magát nem oldja meg, és megmérgezi a kapcsolatot. Nem lenne jobb, ha minden alkalommal élvezetes lenne nektek is? Beszéljetek róla. Hat éve vagyok a férjemmel, és minden alkalommal jó nekem is, annyira kiismertük egymást, hogy szó nélkül tudjuk, hogy ha a másiknak nem megy most olyan könnyen, akkor mit kell tennünk. Persze ehhez sok beszélgetés és kellő odaadás kell.
2019. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Kedves (19)-es.Igazad van mindenben, de velem az a baj hogy nálam nem a szex körül forog a világ, az sem zavar ha nekem nem mindig jó.Attól kellemes, csak ritkábban szeretném mint ahogy férjem.Mivel nem kívánom csak lassan tud felizgatni, addig általában ő nem bírja.De mint mondom én nem bántom ezért,sőt nem is érdekelne,mert tévézni vagy beszélgetni szeretnék vele este.Igazából az érdekelt volna hogy én nem tudok már nőként jól funkcionálni,mert például én heti kétszer szeretném,azzal nem lenne bajom.
2019. márc. 31. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!