Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is üvöltözik a férjével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is üvöltözik a férjével?

Figyelt kérdés

Ritkán van közöttünk konfliktus, de én egyszerűen nagyon nehezen kezelem, ha tudom, hogy igazam van és a másik az ellenkezőjét állítja. Jó a házasságunk, két gyerekünk van, de amikor kb. 2-3 havonta jön egy balhé, én nem ismerek magamra, sokszor olyan primitív vagyok. Üvöltök mint a sakál, csúnyán beszélek, elhordom mindennek, nyilván az agressziómat vezetem ilyen formában le, de utána mindig nagyon szégyellem magam. A szomszédokról már nem is beszélve... Ma is ez volt, majd elsüllyedek, de sajnos nem bírom visszafogni magam.

Ez vajon normális? Vagy el kéne mennem egy szakemberhez, hogy kezeltessem magam?



2016. júl. 8. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem, nem teljesen normális, de igen, más is csinál ilyet, a volt szomszédasszonyom pl.

Sajnos én néha a gyerekeimmel kiabálok úgy, hogy utána úgy szégyenlem magam... csak mikor százezredjére sem fogadnak szót...


Én a férjemmel ezt a dolgot úgy kezelem, hogy általában olyan pitiáner dolgokban nem értünk egyet, hogy az van bennem, legbelül, hogy nem ér annyit, hogy elmenjen a békesség, és én el tudok engedni dolgokat. Sokszor nem érvényesül feltétlenül az én igazam, de jó marad a kapcsolat, nem alázom őt, aki férfi, ős sem engem. Azt hiszem ez a tisztelet. Szóval el kell engedni a dolgoakt, nem kell, hogy mindig igazunk legyen. De mondjuk az én férjem azért sokszor meggyózhető ész érvekkel, sőt ha nyugis vagyok, és úgy érvelek, még inkább. Ő mondta is a hangsúlyomra, hogy néha nem az a baj, hogy mit mondok, hanem ahogy. És hogy neki könnyebb nekem igazat adnia, ha tisztelettel beszélek vele, mert akkor nem feszít be ellenem alapból.

Ilyesmik jutottak eszembe.

2016. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hormonok nem kavarnak be
2016. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell szakember csak egy kis értelem a fejbe... Értem én hogy más vérmérsékletűek vagyunk de ez tényleg primitív viselkedés (sajnos a saját apám is kiabálós). biztos azért torkollik kiabálásba a dolog mert sok minden felgyülemlik. Nem kéne ezt hagyni hanem időközben rendezni békésen a dolgokat.
2016. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológus nem ártana. A szerencsétlen gyerekek ÉVI 4x hallgatják, hogy az anyjuk nem normális. Nem a szomszédok miatt kell aggódni, hanem a két gyerek miatt, akik előtt egy életre elásod magad!!!
2016. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rettentően szégyellem magam :( Mind a ketten egyébként normális, tanult emberek vagyunk, nincs gond a hétköznapokban soha, a gyerekeink is tündériek, igyekszem nagyon jó anya lenni és a férjem is jó apa. Ilyen nagy veszekedések után mindig megbeszéljük, hogy ki miben hibázott és tényleg mindig oda lyukadunk ki, hogy fogjam vissza magam, ne üvöltve és káromkodva mondjam az igazam. De kihez fordulhatok? Pszichológushoz? Vagy van kimondottan ilyen szakember, aki segít az indulataimat kordában tartani?

Vajon, ha nem adom ki magamból ezt a sok feszültséget (egyébként már próbáltam futással is, de sajnos nem ment), az akár más egészségügyi problémát is okozhat?

2016. júl. 8. 22:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Futással? Á felejtsd el..

Lehet kapni boxzsákot, na azt püfölheted, attól majd megnyugszol :)

2016. júl. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Citromfű tea és Magne B6 (vagy egyéb Magnézium + B6 tabletta) nekem segít valamennyit az idegbeteg időszakaimban.


Anyuka nem vagyok, hanem egyedülálló fiatal felnőtt.

Hajlamos vagyok nagyon ideges, idegbeteg, nyűgös lenni. A fenti pozitív hatását azért olyankor meg tudom érezni. ;)

2016. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, a mostohaanyám apával. A helyében már rég kidobtam volna azt az idegbeteg libát.


Az ilyen ember komolyan kezeltesse magát, mielőtt nagyobb baj lesz pl. tettlegesség.

2016. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 omba ***** válasza:

Totál nem normális. Apám volt iylen elég szar gyerekkorunk volt.

Én 20 évente egyszer veszítem így el a fejem, de az is sok... utána, ugye milyen szégyenletes?

Indulatkezelésnek vannak tréningjei, keress egyet gyorsan!

Sőt, keresetem, de nagyon sok található:


[link]

2016. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van, aki nem tudja értelmesen levezetni az agresszióját, feszültségét, szakemberek tudnak ebben segíteni.

Én még életemben nem üvöltöztem a párommal/családommal.

2016. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!