Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rendbe hozhatom még a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe hozhatom még a házasságunkat?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk házasok, van egy közös gyermekünk is. Sajnos a férjemmel való kapcsolat az utóbbi időben ellaposodott, kihűlt, szinte semmit nem is beszélgettünk egymással, olyanok voltunk csak, mint két lakótárs. Nagy a korkülönbség is, majdnem 15 évvel idősebb tőlem és ezt most már kezdem megérezni. Testi kontaktus, szex sincsen köztünk már egy jó ideje. Közben megismerkedtem egy korombeli fiatal férfival, akiben látom a fiatalos lendületet és egymásba szerettünk. Ő álmaim pasija, nagyon-nagyon szerelmes lettem belé és sajnos gyenge voltam és végül meg is csaltam a férjemet vele. Tudom, hogy ez nem volt szép és hogy a férjem nem ezt érdemli, úgyhogy leültem vele megbeszélni a dolgokat. Elmondtam neki a problémáimat, bevallottam neki, hogy beleszerettem másba, ami nagyon meglepte, de beismerte a hibáit és azt mondta, hogy változtat rajta. Azóta elkezdett teperni, változtatott a dolgokon és jobban odafigyel, ami jól esik, de tudom, hogy ezt eléggé kényszerből csinálja, hogy nehogy elveszítsen. Most eldöntöttem, hogy adok egy esélyt, hogy megmentsem a házasságunkat. A párterápia szóba sem jöhet, ahhoz túl büszkék vagyunk mindketten. Én a szeretőmmel lezártam a dolgot, bár ez nagyon fájt és azóta is szerelmes vagyok belé és nagyon hiányzik, mert életem legszebb perceit vele töltöttem. De megpróbálom elfelejteni, elnyomni az érzést, elterelni róla a figyelmemet, csak nagyon nehéz, mert munka miatt szinte minden nap találkozunk és tudom, hogy ő viszont nyitva áll felém és vár rám.

Szerintetek megmenekül még a házasságom? Hogy felejtsem el a szeretőmet?


2019. márc. 1. 13:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Hiába tagadod, ez a korkülönbség sok! A saját példádon nem tanulsz?

Itt ütközik ki a "fiatal nő/férfi, idősebb nővel/férfival?,, Kérdések tulajdonosainak a hülyesége.

Egyébként kuka az egész sztori köztetek, örülj hogy nem kaptál lapátot...

2019. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez már csak vergődés a válás előtt. SOHA nem fog benned megbízni, nem is értem miért ekkora balek a férjed. Én kidobtalak volna mint macskát szarni ha képes voltál félredugni.

Nem megcsalás után kell kaparni, előtte kellett volna mentegetni az érzelemmentes kapcsolatod. AKKOR még talán lett volna esélyetek visszahozni a régi tüzet. A hűtlenség egy olyan törés egy kapcsolatban amit soha nem lehet se elfelejteni, se meg nem történtté tenni. Ez egy tüske ami mindig ott lesz, tehát soha nem fog már rendbe jönni a dolog.

Persze ideig-óráig becsaphatjátok, áltathatjátok magatokat, és egymást de ennek ezzel vége van. Akkor lett vége amikor széttetted a lábad, ahelyett, hogy jelezted volna a problémáidat, és megbeszéltétek volna, avagy ha valami annyira rossz már, akkor tisztességgel előbb lezárni a kapcsolatot, utána szeretőzni.

Minek akarod elfelejteni a szeretődet, ha a férjed iránt már semmit nem érzel, nem szereted, nem tiszteled, nyugodt szívvel porig megaláztad? Még a kérdésed alatt is arról rinyálsz, hogy másvalakit szeretsz, másra vágysz, mennyire hiányzik neked.

Ennek a házasságnak már annyi, nincs mit megmenteni rajta.

2019. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

De könnyen dobálóznak egyesek a "vàlás" szavàval...

Tudod, kiscsillag, (utolsó hsz.) ez 30-40-50 évesen màr nem úgy megy mint tizen-huszonévesen...

Az ember mérlegel, tudja mit értünk el ketten, mennyi dolgot éltünk àt stb. , nem a vàlàs a legelső gondolatunk.

De majd ràjössz ha felnőtt leszel.

2019. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#13


44 múltam, régen lesz.arom,hogy mit értünk el, mennyi mindent átéltünk együtt , ha a másik átver. Vannak kényelmes, haszonleső önbecsülés nélküli emberek, akiknek mindenhez van gusztusuk ez tény. Te is ez a típus lehetsz. Én erre nem vágnék így fel a helyedben. Igazán nincs mire. Élj így, ha másra nem telik tőled. Azt meg hagyd békén, aki meg nem tűr el aljas dolgokat, mert van tartása.

2019. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

13.


Rég felnőttem, 33 éves vagyok,9 éve a férjemmel. 8. éve élünk hàzassàgban. Most is, és 20 év múlva is elvàlnék megcsalàs esetén. Felhalmoztunk az eddigi évek alatt 10m ft feletti megtakarítàst amit igazsàgosan elosztanànk ilyen esetben, őpedig költözne, mert a hàz amiben élünk a csalàdom tulajdona, neki semmi köze hozzà. De SEMMI nem tudna olyan ember mellett tartani aki engem àtver, megalàz, megcsal, mert van önbecsülésem és nem vagyok igénytelen. Ezek nekem többet érnek, mint egy a szememben àruló személy. Valamint jobb egyedül mint egy semmit se érő kapcsolatban, mert az alapja omlott össze, visszavonhatatlanul.

2019. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
58%
A házasság törés az súlyos bűn! Ebből csak sérülve jöhettek ki! 15 év a különbség-írta. akkor kellett volna meggondolni, mielőtt hozzámentél! Igen, megmenthető a házasság-ha elfogadjátok Isten akaratát, ami a béke és a Házasság! Én jártam már elváltak közzé és láttam már megjavult házasságokat is! Miköztünk a nejemmel 16 év van. (és megvan a napi min 1 szex.)
2019. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kegyes királylány két lovaggal... nem lehet, hogy csak a hiúság és unaloműzés hajtott a másikhoz szerelem helyett?
2019. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
20-35 évesen annyira nem lehet semmit érezni,de pl.45-60 évesen már adódnak gondok a korkülönbségnél.A férjed elért oda,hogy nem tud,vagy már is akarja a szexet,te meg még aktív vagy.Miért mondjak le 10-15 év szexről,csak azért mert a másik nem akarja ? Tény hogy előbb meg kellett volna gondolni ezt,most már mindegy.Ráadásul nem tett semmit mostanában,lakótárssá vált.Ilyenkor átlátszó már teperni.Ő is gondolhatta volna,hogy ennél a korkülönbségnél felléphetnek gondok egy idő után.Magamat nézném,sajnálatból nem áldoznám fel a saját életem.Elválnék,és a szeretővel lennék együtt.
2019. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Azóta sokminden változott. Elköltöztem otthonról és eltöltöttem egy nagyszerű hétvégét is a szeretőmmel. Akkor, amikor a kérdést feltettem, nem tudtuk lezárni.

Viszont az utóbbi időben átgondoltam a dolgot. A családom nagyon azt szeretné, hogy újra egy család legyünk a férjemmel és a kislányom is ezt szeretné, így rengeteg szenvedés után úgy döntöttem, hogy ténylegesen lezárom a kapcsolatot a szeretőmmel, bármennyire is fájdalmas. Nagyon-nagyon szeretem, szerelmes vagyok belé még mindig, de megpróbálom elnyomni magamban az érzéseimet. Megpróbálok visszatalálni a családomhoz, elmegyünk a férjemmel párterápiára is végül.

Szerintetek most ilyen szemszögből még menthető a házasság?

2019. ápr. 5. 08:22
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi változott? Semmi.Ugyanazokat a köröket futod még mindig.

A férjedbe nem fogsz tudni visszaszeretni varázsütésre,egyébként se szereted már csak illúziókba ringatod magad még egy ideig.Válj el,ne alázd tovább szerencsétlent,ha már ő nem tud a sarkára állni.

2019. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!