Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rendbe hozhatom még a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe hozhatom még a házasságunkat?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk házasok, van egy közös gyermekünk is. Sajnos a férjemmel való kapcsolat az utóbbi időben ellaposodott, kihűlt, szinte semmit nem is beszélgettünk egymással, olyanok voltunk csak, mint két lakótárs. Nagy a korkülönbség is, majdnem 15 évvel idősebb tőlem és ezt most már kezdem megérezni. Testi kontaktus, szex sincsen köztünk már egy jó ideje. Közben megismerkedtem egy korombeli fiatal férfival, akiben látom a fiatalos lendületet és egymásba szerettünk. Ő álmaim pasija, nagyon-nagyon szerelmes lettem belé és sajnos gyenge voltam és végül meg is csaltam a férjemet vele. Tudom, hogy ez nem volt szép és hogy a férjem nem ezt érdemli, úgyhogy leültem vele megbeszélni a dolgokat. Elmondtam neki a problémáimat, bevallottam neki, hogy beleszerettem másba, ami nagyon meglepte, de beismerte a hibáit és azt mondta, hogy változtat rajta. Azóta elkezdett teperni, változtatott a dolgokon és jobban odafigyel, ami jól esik, de tudom, hogy ezt eléggé kényszerből csinálja, hogy nehogy elveszítsen. Most eldöntöttem, hogy adok egy esélyt, hogy megmentsem a házasságunkat. A párterápia szóba sem jöhet, ahhoz túl büszkék vagyunk mindketten. Én a szeretőmmel lezártam a dolgot, bár ez nagyon fájt és azóta is szerelmes vagyok belé és nagyon hiányzik, mert életem legszebb perceit vele töltöttem. De megpróbálom elfelejteni, elnyomni az érzést, elterelni róla a figyelmemet, csak nagyon nehéz, mert munka miatt szinte minden nap találkozunk és tudom, hogy ő viszont nyitva áll felém és vár rám.

Szerintetek megmenekül még a házasságom? Hogy felejtsem el a szeretőmet?


2019. márc. 1. 13:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megmenekülni a házasságod.

Hogyan felejtsd el? Ha az olyan könnyű lenne...

2019. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Gyere már ide a Gykra válaszolni azoknak akik azt kérdezik hogy: 20N-35F nagy korkülönbség? Beérett a "más életszakaszban vagytok" közhely.
2019. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Nekem úgy sikerült, hogy tudtam, élettársam a mindenem, őt szeretem, ô kell nekem.

Helyre nem jöttünk még, nem tud megbocsàtani, de türelmes vagyok 9 hónapja.

(Én írtam ki kérdést megcsalàsnàl, hogy 30-40 közti nők akik félreléptek, helyre tudtàk-e hozni...)

Ha akarod a férjed, és ő megbocsàtani is meg tud, akkor helyre tudod hozni.

Elfelejteni a szeretőt ha szerelmes vagy?Nagyon nehéz lesz.

2019. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"Most eldöntöttem, hogy adok egy esélyt, hogy megmentsem a házasságunkat. A párterápia szóba sem jöhet, ahhoz túl büszkék vagyunk mindketten"

Amíg a büszkeségetek fontosabb a kapcsolatotoknál, addig maximum vergődni fogtok ebben a szarban, változni nem fog semmi.

2019. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"életem legszebb perceit vele töltöttem" ezt írod.

Gondolj bele, a férjeddel is voltak legszebb percek, különben nem mentél volna hozzá gondolom.Csak az már rég volt, már halvány...

Ezért a férfiért ha annyira odalennél ahogy írod, akkor leléptél volna.Pont.Itt nincs de meg ilyenek,Ha az ember valakit nagyon akar akkor lép.


Gondold ezt át.Nekem is volt hasonló, nem csak úgy írom.

17 éve házas/Nő

2019. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2019. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#3


Igen, türelmes leszel, amíg megint meg nem unod a cirkuszt. Akkor ismét csalsz, ahogyan az előző cirkusznál is. Ez a te probléma megoldó képességed.

A kérdezővel is ugyanez lesz.

2019. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%

Nem, nem csalok.

Tegnap nagyon sokàig és sokat beszélgettünk, mondtam neki, ne jósolgasson semmit előre, ne làsson rémeket, mert akkor sem a munkàmra, sem a gyerekre, sem semmire nem fogok tudni odafigyelni.


Kérdező, ha tényleg a szeretődbe vagy szerelmes, akkor döntened kell.Ha a házassàgodat tartod fontosabbnak, akkor is döntened kell.Magyaràn bàrmit is vàlasztasz, a döntés rajtad àll.

2019. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ez a házasság már nem menthető.


KALAP ÚR


Ennek semmi köze ahhoz, ki mennyi idős. A kapcsolat ugyanígy ellaposodhat két azonos korú közt is, és ugyanúgy jöhet egy harmadik is - ahogy az gyakran meg is történik..

2019. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a szeretőt választanám, azaz azt az embert, akibe SZERELMES vagyok.
2019. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!