Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy tisztázó beszélgetésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tisztázó beszélgetésre készülök, hogy kiderítsem meg tudjuk e menteni a házasságunkat, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Nagyon nyomasztónak érzem a helyzetem, férjem folyton siet, gondterhelt, nem igazán kapok válaszokat a kérdéseimre.

Meg lenne minden,gyerekek, biztos megélhetés, a férjem viszont boldogtalannak látszik, magába zárkózik, sosincs itthon.


2016. jún. 27. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy vonjatok be egy szakembert. Sokszor egy gyakorlott párterapeuta pillanatok alatt észrevesz olyan dolgokat, amiket ti, akik benne vagytok a helyzetbe akár évek alatt sem. Tapasztalatból beszélek, ha kell adok elérhetőséget privátban.
2016. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Attól tartok a férjem nem szeretne szakembert belevonni, talán ő nem is akarja megoldani, megbeszélni, nem akar szembesülni azzal amin a szakember simán átlát.

A megbeszélést én szeretném, őszinte válaszokat szeretnék végre.

2016. jún. 27. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akar szembesülni, és nem akar változtatni, akkor a beszélgetés elég eröltetett lesz és nemigen lehet őszinte válaszokra számítani. Megint egyes vagyok, ha gondolod írj privátban, keresztülmentem ezen én is...
2016. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó ötlet lenne, de ehhez az ő akarása is kell! Mert írod, hogy folyton siet...
2016. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért siet miért nincs otthon? Lényeges dolgokat nem írgad le...
2016. jún. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menjetek kettesbe hetvegere lazitani szexelni ott beszelgethettek
2016. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó ötletét támogatom.Kettesben egy hétvége,ha megoldható akár egy egész hét, de ne otthon.

Én is erre készülök.Kolléganőm javasolta,náluk bevált,megmentették a házasságukat :)

2016. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nalunk suru a het sok gyerek van

Evi 2x minimum hosszu hetvegere elmegyunk ha mas nem a kozelbe olcso kuponos elo es utoszezonban.

Kell ez mert kulonben meghal a hazassag.

2016. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem siet ő sehova, egyszerűen kerül téged.

Valamivel szembesítenie kellene, de azt nem meri / akarja.

2016. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!