Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki?!

Figyelt kérdés
Külön mentünk a férjemmel egy 3 no miatt , de a gyerek miatt be szokott jonni a lakásba ! Valamit felre ertettem , mert igy nézett rám mint regen , es meg akartam csókolni de el lökött , h normalis vagyok-e?! Es , h nem ertem meg , h a másikat szereti 😞😞Nagyon megalázó volt , most azon gondolkodom , h vajon el mondja a nonek ? Es rajtam fognak nevetni? De meg annyira friss ez , h el ment , szeretem...... de akkor miert ad felre érthető jeleket ?!
2019. febr. 25. 15:16
 1/9 A kérdező kommentje:
3 ok . Miatt !
2019. febr. 25. 15:16
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alázod magad folyamatosan. A te életed.
2019. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az mióta jel, hogy "úgy néz rád"? :D Nem ő aláz téged, te alázod saját magadat.
2019. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nagyon nehéz lehet, de el kell engedni... gondolj arra, hogy aki ezt megtette Veled, az nem érdemel egy könnycseppet sem! Ennél többet érsz, próbáld meg összeszedni magad, és új életet kezdeni. Sok sikert!
2019. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Írj a nőnek hogy a volt ferjed rád akart nyomulni és vissza akarta könyörögni magát hozzád. Írd ki ezt a facebookra is. Mindenki neked fog hinni.
2019. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bence_ ***** válasza:
100%
Aki már szeretett valakit annak eszébe se jut ezen nevetni.
2019. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hiába írnék olyat , h rám akart nyomulni ugyis hozza szaladna! Es meg a férjem is meg utalna !
2019. febr. 25. 16:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy úgy néz rád, meg jeleket ad... ez nem a 15 éves tini kategória. Ha akart volna tőled valamit akkor megcsókol, vagy beszélgetést kezdeményez róla. Egy kicsit kínos helyzet, de előfordul. Hol érdekel, hogy röhögnek rajtad? AZ ő szegénységi bizonyítványuk. Ha szeretsz valakit, az amúgy sem szégyen, de tőle tarts 3 lépés távolságot minden helyzetben, és igyekezz elfelejteni.
2019. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
Férjem exe is bepróbálkozott,rá akart mászni,ellökte.Amint hazajött elmondta, és röhögtünk rajta milyen szánalmas,meghogy millió pasi van a világon,hihetetlen hogy nem talál egyet akinek kell és még mindig zaklatni akarja őt.
2019. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!