Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ciki az ha felek a ferjemtol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ha felek a ferjemtol?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ciki, hanem durva!

Hogy lehet félni valakitől, akit szeretsz, akivel egyenrangú kapcsolatban élsz?

2015. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szeretem de felek tole. volt nehany veszekedesunk es na. eros testalkatu. izmos.
2015. szept. 9. 17:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem,csak az a szánalmas hogy mindezt elviselni mintsem kiléptél belőle.
2015. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van rendőrség is és már szigorúbban veszik ők is a családon belüli erőszakot,szerencsére.Van családod, ők mem tudnának segíteni ebben a helyzetben neked.
2015. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nm bantalmazasrol van szo. nm utott meg 3ev alatt egyszer sem csak attol felek hogy mostanaban eleg sokat veszekedunk es feleek hogy nehogy megusson vagy bantalmazzon nert nagyon eroszakos. .
2015. szept. 9. 17:40
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha ilyen a mentalitása, akkor minek vagy vele?

Egyébként vigyázz a gondolataiddal, mert ha sokat erre a megütéses dologra fogsz gondolni, akkor ezt is fogod bevonzani és tényleg meg fog történni!


Egyébként igen, ciki, mert akkor minek vagy vele, ha félsz tőle??

Sokkal egyszerűbb szerintem egy olyan kapcsolatban lenni, ahol nincs félelem, csak szeretet, béke, harmónia, törődés, tisztelet..stb.

2015. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Ciki,De Te akartál kigyúrt pasit!!!
2015. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem arrol van szo hogy kigyurt pasit akartam. egy testepito bajnoksagon ismertuk meg egymast o.is jelentkezett es en is es a felkeszito taborban ismerkedtunk meg. neki ugyanaz a teste van mint akkor.meg a verseny sulya is megvan. nekem meg mar nm olyan testem van. es a versenysulyomnal is 15kgvel nehezebb vagyok.
2015. szept. 9. 18:29
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt inkább te vagy ciki amiért még vele vagy de most meg nem fogod majd elhagyni mert akkor meg attol fogsz felni hogy megver ha elhagyod.

Ha félsz akkor hagyd el.

Egy kapcsolatban nem rettegni kell hanem boldognak lenni ha meg sok a vita akkor kilépni ha nem vagytok kepesek megbeszelni.

2015. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
szerintetek egy gyerek valtoztatna ezen a viseledesen?
2015. szept. 9. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!