Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szégyellnétek szaunában ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellnétek szaunában ha szőrös a feleségetek lába és mása? Ciki ez manapság?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 11:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Igen, szégyellném, elég ciki.
2015. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
Az én férjem imádta a szőrös lábat, és egyebeket. Szaunába ugyan nem jártunk, de gondolod, ha ő ezt imádta, akkor mások előtt szégyellte volna?
2015. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Ha ŐT nem zavarja, ha Ő nem tartja ezt cikinek...miért kellene nekem szégyellnem a szerettem miatt magam ilyen banális dolog miatt??
2015. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
37%
en leszek az a hozzaszolo aki megmondja de ez nem jo ez nagyon gaz... szoros labbal szaunaba? nem ez igy nem jo... biztos nagyon fas.a csaj de nem ez olyan ciki
2015. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
De miért ciki mostanásg a szőrös láb bikinivonal? Hisz ez a természetes
2015. okt. 19. 11:36
 6/28 anonim ***** válasza:
31%
2015-ben a szortelen no a divat. Meg a ferfiak is sokan szortelenitenek. Ebredj fel es haladj a korral.
2015. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
Megkérdeztem a férjem, ha mennénk szőrösen szaunázni zavarná?, azt mondta a lábikáimat úgy szereti, ahogy nekem kényelmes. Mondom, jójó, de mi lenne ha néznének, vagy röhögnének valami tinikislányok (azért gondolom felnőttek csak nem kezdenek kommentálni, röhögni), erre azt mondta, hogy odatenné az övét is az enyém mellé, hogy legyen viszonyítási alapuk :))
2015. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már egyedül szőrös lábbal szaunázni de nem érdekel mások véleménye igy nem izgat ha kinevetnek. Nem trécsparti miatt járok a szaunába ..
2015. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

Azért ciki, mert a média elváratja velünk, hogy ez ciki legyen.

De tudunk küzdeni ellene. Ha mindenki lesz@rná ezt a trendet és lázadó módon minden nő szőrösen mutogatná magát, akkor egy kis idő múlva az lenne a mindennapos és senki nem szólna semmit.

2015. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
Hát igen. Elég gáz szerintem.
2015. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!