Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Változtatna valamit az érzései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatna valamit az érzéseiteken ha a férjetek/feleségetek meghízna?

Figyelt kérdés
Nemetek is írjátok le légyszi
2015. aug. 9. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de szerintem már akkor szólnék, mikor látom, hogy megindult a folyamat, mert 10-15 kilóig valószínűleg még tudnám tolerálni, de 30+ kiló súlytöbbletet már nehezen... igyekeznék segíteni a változásban, táplálkozással, közös mozgással, vagy akár orvosi segítséggel (ha olyan oka van).
2015. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha nagyon akkor igen.
2015. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Hazudik aki azt mondja, hogy nem, de a mérték azért változó, mennyire hízik meg és mennyire tolerálom. Én nem hagytam ott egyik barátnőmet se önmagában plusz tíz kilóért, de azt észrevettem, hogy nagyon rossz hatással van rám. Nem egy, hanem pár ilyen dolog együtt hosszútávon nem hiszem hogy menne. 43f
2015. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

A férjem több, mint 20 kilót hízott és sem az érzéseim, sem a vonzalmam nem változott az irányában, sőt, így még valamivel jobban is tetszik.

Mielőtt valaki belém kötne (itteni szokás szerint) és írna valami olyasmit, hogy aki ilyet állít az hazudik, kímélje meg magát olyan érzelmek taglalásában, amikről nyilvánvalóan semmit nem tud. Köszi! :)


Egyéni kérdése, hogy kit milyen külső tulajdonságok zavarnak és mennyire befolyásolják a külső változások.

36/N

2015. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Engem nem zavarna.

Azért függ attól is,hogy

- hány kg-ra szedett még fel hány kg-t

- és miért (betegség-lelki,testi vagy nem sportol/sokat

eszik...)


Például normál alakra 20kg nálam belefér,de ha már mozdulnia nehéz az azért már nagyon nagy baj.


19/n

2015. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
A férjem az elmúlt 10 évben 40 kilót hízott. Mikor megismerkedtünk 88 volt...ma 127... Nekem személy szerint 88 kilósan vékonyka volt..olyan az alkata, hogy senki meg nem mondaná hány kiló. Vállas, izmos. DE ma már pocakos. Én imádom így is! 31/nő
2015. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

:D elég keveset jelentett a jóban rosszban, annak, akinek az elhízás bármit is változtatna az érzésein.

Egyébként nem zavarna, egészségügyi okok miatt, rágnám a fülét...

2015. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

Szeretném, de valószínű egy idő után már nem kívánnám, ami ugye nem jó dolog, a kapcsolat romlásához, végéhez is vezethet. Ez az ő részéről is így van.


Rajtam a +5 kiló már lazán meglátszik, rajta inkább a +10. Ebben az esetben mindketten szólnánk a másiknak, hogy elszaladt vele(m) a ló.


27N

2015. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Az pedig, hogy nem kívánnám, nyilván nem a 10-20 kiló után jön elő.. Viszont ha felkap magára 10 kilót, akkor onnan már közel van a 20-30-40..


Most 100 kg és izmos. 140 kgval már valószínű nem tartanám vonzónak.

2015. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem. De nekem nem is jönnek be a sovány/kigyúrt pasik. Amikor összejöttünk, akkor is volt egy kis pocakja 190/90 kilósan. Volt 110 + is, most 100 kg-t tartja egy ideje, ezzel jó érzi magát. Mikor nagyon lefogyott (másik munka miatt), beesett az arca, fázós és fáradékony volt.


Őt sem zavarja a plusz súly rajtam. Alapból erősen túlsúlyosan ismert meg, bár az elmúlt pár hónapban elkezdtem diétázni és mozogni mert engem zavar. Úgy tűnik hosszú idő és sok próbálkozás után végre ki tudtam alakítani olyan módszert magamnak amit tartani is tudok.


29/N - 26/F

2015. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!