Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szégyellnétek szaunában ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellnétek szaunában ha szőrös a feleségetek lába és mása? Ciki ez manapság?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 11:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
93%

akkor nincs miről beszélni-mert ez felülír mindent.

ha egyszer orvosilag nem javasolt-akkor ezt kell tudomásul venni.


megoszthatnád velünk mi lenne az ok-ez nem tiszteletlenség vagy kibeszélés-de én még nem találkoztam ezzel a nyomós okkal csak férfiak esetében.amikor nem akarnak borotválkozni és kitalálják,hogy a bőre nem bírja a borotvát:))))

2015. okt. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Extra fehér érzékeyn bőre van és a szőre befelé nő nem 1-2 hanem a legtöbb ha borotvalja. És ez miatt sok orvosnál voltunk már fél évig a bőre gyulladásban volt . Megmondtq az orvos hagyja a szőrtelenítést nem szabad neki mert csak árt magának.
2015. okt. 24. 14:53
 23/28 anonim válasza:
Gondolom neked tetszik így ha nem így lenne szőrtelenítené. Neked így jön be akkor ne foglalkozzál vele.
2015. okt. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

jó-akkor a borotválást el kell felejteni.sokaknak van ez a problémája,hogy a növekedő szőrszálak a bőr alá visszafordulnak és gyulladást okoznak.

ilyenkor más metódust kell alkalmazni.rengeteg hatásos de finom készitmény van,ami nem irritálja az érzékeny bőrt.

házilag is alkalmazható.de első lépésben kozmetikus tanácsát kérném,elmondva neki az eddigieket.

azt sejtem,hogy mindkettőtöket valamelyest zavarja ez az állapot-és ezért javasolom ezt.

az természetesen mindenki saját döntése mit hol és mennyi szőrt hord magán-de ha ez mint ebben az esetben is-okoz problémát,akkor érdemes lenne foglalkozni vele.

van megoldás-hidd el.

2015. okt. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
65%

A kérdező feleségének nem az a problémája, hogy érzékeny a bőre, és ezért nem tud szőrteleníteni, hanem az, hogy a társadalmunk intoleráns, empátiára és önálló véleményalkotásra képtelen, gondolkodás nélkül teszi magáévá a reklámokból szerzett értékrendet.

Mi a csudáért nem hagyhatja valaki szőrösen a lábát? Miért zavarja az az egyetemi társakat, a szauna közönségét? Mi a franc közük van hozzá?

Mondjuk pont itt olvastam pár napja, hogy vannak, akik élvezettel brunyálják össze a szaunát, majd ül bele a húgyba következő vendég, és reakcióként volt cinkos összekacsintás is, de ekkora felháborodás nem volt, mint itt, egy szőrös láb hallatán.

2015. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Lautus válasza:

Szerintem ez csupán esztétikai kérdés. Ha én látok ilyet nem botránkozom meg, de azért a síma női testrészek sokkal esztétikusabbak. Talán mert a szőrősséget a férfiakhoz kötik, ezért az előítélet.

A latin nők többsége viszont egyáltalán nem törődik vele.

2015. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem ciki! Imádom a szőrös nunit, és máshol sem zavar.

A világ meg degenerált lett, a természetes igenis szép.

2015. nov. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Miert mentek szaunazni masokkal? Ha ez ciki marmint a szor akkor nem kell szaunaba menni mert ott biztosan akad majd olyan aki bamul vagy esetleg megjegyzest is tesz.

az en labam szortelen de utalom a szaunat;-)))

2016. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!