Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem megcsalt vagy sem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megcsalt vagy sem? Gmailben a piszkozatban a pé. Szét lefotozta elfelejtette törölni

Figyelt kérdés
Állítólag csak egy oldalnak akarta átküldeni ahol erekció novelő krémet árulnak amit természetesen nem hiszek el ! Szánalmas magyarázkodás au oldal miért kért volna képet ?! Annyit ak.kérdezni hogy ha elküldte valakinek akkor is piszkozatba a gmail elmenti magától mert valószìnű hogy nem direkt mentette piszkozatba csak nem vette észre .
2018. dec. 26. 15:00
1 2
 11/20 Rockarc ***** válasza:
93%

Siman lehet, hogy egyszer megzavartad es bacsukata az ablakot, ekkor kerult piszkozatba. Majd 2 perc mulva hogy kimentel a szobabol, elkuldte, akinek akarta, majd jol kitorolte. Szerintem meg buszke is volt magara, hogy milyen ugyes volt, hogy nem bukott le. Azert eleg durva luzersag sorozat ez (foto, piszkozat, hazugsag), te sem ebbe a ferfiba szerettel bele.


42F

2018. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
18%

Különös szitu, mert ha a forrást nézzük (fotó), akkor a kérdés ami felmerül bennem az az, hogy vajon minek csinálta a fotót? A kamu indok azért béna, mert az erekciót nem lehet növelni. Az vagy van, vagy nincs!

Aztán ha másoknak küldené, akkor mi hiányzik neki belőlem? Az ilyen probléma már két oldalú lehet (túlsúly, kevés szex, hárpia stílus, spontanitás, romantikázás hiánya).


A férfit jól megdorgálnám, aztán kiszedném belőle az igazat (ha nem mondja el, az is jelent valamit! Nem is akármit!), de azért magamba is néznék erősen...


Könnyű a vizes lepedőt a fejére húzni, ha miattam, amiket előbb felsoroltam, ilyen szitura kényszerül.


Őszinte önvizsgálat nélkül nem megy a probléma kezelése sem!

28F

2018. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
28/f, van tudomásom olyan esetről, hogy a nő sütött, főzött, odaadó volt minden téren, mégis a férj ugyanilyet csinált, holott az a nő jó volt hozzá és mindent megcsinált neki. Némelyik férfi nagyon mocskos és szexőrült, ami nem baj, csak ha ott a feleség akkor miért nem azzal elégszik meg. Nem a nőben van a hiba ilyen esetekben!
2018. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Az "ismerek olyat", meg az "ez az általános" közt elég nagy a különbség

Nem tudjuk a kérdező helyzetét, és attól, hogy "ismerek egy megasztárt, még nem minden szomszédom az! :)


Általánosságban azért van baj mind a két oldalon, ha ilyet tesz az amúgy gyermekes viselkedésű "férfi".

2018. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha piszkozatban van akkor azt a másolatot nem küldte el.

De vágod azt ugye hogy ez elektronikus adat így 3000 másik másolatot elkuldhetett.

2018. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem a piszkozatba, hanem az Elküldöttek-be menti a Gmail. De bármikor le lehet törölni onnan.

A TEMP fálj-ban viszont a számítógépen megvan valószínűleg a kép, a levél nem.

2018. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Kutya nem kiváncsi egy 42 éves férfi farkára,még az 50-es,60-as (normális külsejű) nők is simán kefélhetnek 20as,30-as pasikkal.Akit találna erre a célra,annyit is ér,nem kell aggódnod emiatt.
2018. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem egy kalauzpasi nyomta ezt. Emailben dumáltunk, nehogy meglássam facen, hogy barátnője van, meg gyerekei.

Persze elküldtem a pitába (1-2 éve volt) de mai napig látom, ahogy teszi a szépet más csajoknak :D

Szegény neje... Megbántam, hogy nem szóltam neki.

2018. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18: Még szólhatsz.

Képernyőfotó ha van a küldeményeiről, az a mégjobb.

De lehetséges, hogy a nő rád lesz dühös a férje helyett.

Rengetegen szeretik a hazugságot és az igazmondást megtorolják.

Mindegy, érdemes bevállalni, hátha segítesz neki.

2018. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmit nem tartottam meg, mindent töröltem dühömben...
2018. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!