Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Rákérdezzek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rákérdezzek vagy ne, hogy elfelejtette e a házassági évfordulónkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap lesz az ötödik házassági évfordulónk, amit szerintem a férjem elfelejtett! Bár tudom, hogy ez csak holnap fog kiderülni, hogy valóban elfelejtette e! Kb 2 hónapja beszéltünk róla, hogy majd meglep egy kis kirándulással stb... én pedig várom hogy mikor szól hogy elintézte a gyerekek felügyeletét! De még semmi.Szervezi a holnapi napját,de még egy szóval semmi hozta fel!

Tavaly én szereztem meg.

Az első évfordulónk is úgy zajlott hogy megkérdezte hogy mit csináljunk, tehát ha így nézzük az is az én ötletem volt! Utána pedig mind a kettőn pont akkor mentünk nyaralni!

Szerintetek is elfelejtette? Vagy csak jól titkolja?

Az a helyzet ha ma rákérdeznék, tuti azt mondaná hogy nem felejtette el, és ha mégis, akkor is gyorsan csinál,szervez valamit. Szóval nem tudom mit tegyek, de elég rossz a hangulatom emiatt!


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 1. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor a másnapi tennivalóiról beszél, akkor valahogy viccesen kérdezz rá a kirándulásra, hogy azt el is intézte már stb. Aztán leesik neki ha nem, és lázas szervezésbe kezd (talán nem is fogsz róla tudni :D) vagy megtervezte már rég és azért nem beszél róla, vagy jó, hogy mondod neki, mert be kell segítened a gyerekek felügyeletét megoldani. :D Én biztosan rákérdeznék valahogy. :)
2013. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Reméljük már rég megszervezte. :)
2013. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az 1.-nek van igaza szerintem is, óvatosan utalj rá, és ha tényleg elfelejtette véletlen, akkor segíts neki megszervezni.

Közös érdeketek, hogy jól érezzétek magatokat, a sértődés-durcázás pedig nem épp jó közös program.

2013. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én is bízom ebben, hogy már megszervezte :) de sajnos arról már szerintem tudnék. :( Ha estig nem fog szólni akkor tuti rákérdezek! Úgy vártam pedig már, hogy végre ő lepjen meg valamivel, amihez nem kell az én segítségem, de nem sok reményt fűzök hozzá. :(
2013. aug. 1. 10:50
 5/17 anonim ***** válasza:

Én kivárnám, hogy elfelejtette-e. Csak úgy, kíváncsiságból, de azért terveznék egy pótprograot, ha igen, hogy mégse kelljen otthon ülni, duzzogva.

Szóval gondold ki, mit csinálnál szívesen, és ha elfelejtette beveteted, ha meg nem, akkor meglepi. Én nem rontanám el az esetleges meglepit puhatolózással.

2013. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

És ha véletlenül elfelejtette? Akkor összedől a világ? A dátumok, évfordulók, időpontok, születés és névnapok nem maradnak meg a fejükben.


Készülj úgy, hogy elfelejtette. Megmondom őszintén, én is elfelejtettem. Volt, hogy a gyerekeim születési dátumát kevertem össze. Szerencsére, a telefonomon beállítottam, így időben figyelmeztet, de egyébként teljesen kimenne a fejemből.


Amit csinálj:

- semmi figyelmeztetés, duzzogás, durcázás stb.

- látványosan tegyél be egy üveg pezsgőt a hűtőbe - és szólj, hogy valamit vegyen ki belőle - meglátja, és elkezd gondolkodni. Ha nem esik le neki, attól még jár az agya, legfeljebb egy extra éjszakára gondol :D

- finom vacsora! akár rendelve, nem kell, hogy egész nap a konyhába robotolj!

- süti helyett inkább jégkrém, tejszínhabbal - szintén ne robotolj a konyhába

- készülj, mintha randira mennél

- mindezt úgy, hogy nem feltűnően, tüntetve, hanem diszkréten, de érezze, hogy valamitől más a mai nap

- ha van szuperszexis babydoll, vállfán készítsd be a fürdőbe,


nagyjából ennyi. Ha mindebből semmit nem vágott le, akkor sem dől össze a világ, attól még ugyanolyan fontos vagy neki, csak kicsit szétszórt.

2013. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok durcázni és nem is fogok. De rosszul esik nagyon! Aztán lehet hogy tényleg tévedek és lesz meglepi! :). Már fejben tervezem a holnapot! Tegnap annyit kérdeztem csak tőle hogy mit tervez a hét többi napjára! És akkor elmondott pár dolgot hogy mit akar csinálni, meg hogy megy a barátjával valahova.Szóval nem tudom! Eddig még soha nem felejtette el semmit. Se szülinap se névnap, de évforduló, semmit, telefonszámokat is fejből tudja ...
2013. aug. 1. 12:55
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha a mindennapokban kapsz tőle elég figyelmet és szeretetet, akkor nem kéne, hogy rosszul essen egy évforduló elfelejtése. Mi pont két hete röhögtünk jót a férjemmel, hogy elfelejtettük a 11. évfordulónkat mind a ketten, nekem is 5 nappal később jutott eszembe csak :) A házasságit meg passzolom, hogy mikor van... Valamikor szeptemberben, majd megnézem.


Azért drukkolok, hogy ne felejtse el a férjed. Szerintem kérdezz rá este, és ha ő nem szervezett semmit, akkor még mindig kitalálhattok ketten együtt valamit arra a napra! Ha más nem egy kis esti pezsgőzés, vagy egy vacsi, ha tudtok szerezni babysittert gyorsba :)

2013. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A férjem rengeteget dolgozik,éjjel is és nappal is. A hobbijának is rengeteg időd szentel. Ilyenkor nyáron van 2-3 hét szabadsága. És ősszel is kb. 2 hét! Nyáron megyünk nyaralni, ősszel ált. a egy hét a vadászattal megy el, nyáron több napig lest csinálnak stb.. Ami most is így lesz! Szóval jól esne, ha arra is fordítana időd, hogy velem legyen! Erről már többször beszéltem vele, de még változott semmi. Ezért vártam most ezt az évfordulót, mert mint írtam már kb. 2 hónapja beszélgettünk róla! Azt hittem hogy majd most meglep!:(
2013. aug. 1. 14:11
 10/17 anonim ***** válasza:
De még lehet, hogy meglep!
2013. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!