Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Rákérdezzek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rákérdezzek vagy ne, hogy elfelejtette e a házassági évfordulónkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap lesz az ötödik házassági évfordulónk, amit szerintem a férjem elfelejtett! Bár tudom, hogy ez csak holnap fog kiderülni, hogy valóban elfelejtette e! Kb 2 hónapja beszéltünk róla, hogy majd meglep egy kis kirándulással stb... én pedig várom hogy mikor szól hogy elintézte a gyerekek felügyeletét! De még semmi.Szervezi a holnapi napját,de még egy szóval semmi hozta fel!

Tavaly én szereztem meg.

Az első évfordulónk is úgy zajlott hogy megkérdezte hogy mit csináljunk, tehát ha így nézzük az is az én ötletem volt! Utána pedig mind a kettőn pont akkor mentünk nyaralni!

Szerintetek is elfelejtette? Vagy csak jól titkolja?

Az a helyzet ha ma rákérdeznék, tuti azt mondaná hogy nem felejtette el, és ha mégis, akkor is gyorsan csinál,szervez valamit. Szóval nem tudom mit tegyek, de elég rossz a hangulatom emiatt!


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 1. 10:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, még lehet :)
2013. aug. 1. 14:22
 12/17 anonim ***** válasza:
Bízzál.:) Nekem harminc év alatt, évforduló kétszer jutott eszembe.
2013. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudjatok meg,de azért ez kicsit nonszensz.. a férfi ha valamit elfelejt/nem csinál meg,akkor mi van?? ó szegény,túl van terhelve,jaaaj,hát a világért se bántsuk meg szegényt..

De ha mi,nők felejtünk el valamit akkor meg kitör a 3. világháború... na ne már..


Kedves kérdező! Szerintem ha idáig is észben tartott mindent akkor biztosan tervezett neked valamit!!

Szorítok érted! Azért majd ha lesz időd,írd meg hogy milyen lett a nap vége! Minden jót!

2013. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Valóban elfelejtette. Még fel sem kellett hoznom a holnapi napot, mert arról kezdett beszélni, hogy holnap hova megy vadászni este. És akkor rákérdeztem hogy milyen nap lesz holnap, és hányadika. És akkor sem tudta még. Aztán megmondtam neki hogy augusztus másodika. Saját maga mondta hogy tényleg elfelejtette! Kb. két hete már utána nézett egy éjszakai fürdőzésnek, de az teljesen elfelejtette hogy most pénteken lesz! Tudott minden infot, úgyhogy biztos utána nézett!csak ép azt nem tudta hogy holnap lesz! :( Azért örülök, hogy beszéltünk róla, mert holnap este nagyon vacakul éreztem volna magam egyedül.
2013. aug. 1. 20:45
 15/17 anonim ***** válasza:
Hogy telt végül az évforduló?
2013. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szia/Sziasztok!A fiunk belázasodott így nem bíztam senki másra! Ezért én megcsináltam az egyik kedvenc ételét vacsira! Meggyújtottuk a esküvői gyertyánkat és a gyerekekkel együtt vacsiztunk! Aztán másnap elmentünk étterembe vacsizni,utána meg moziba! Nagyszülők vigyáztak addig a gyerekekre! Vasárnap pedig strandra a lányunkkal! Jó volt minden program, azt leszámítva hogy beteg lett a kisfiúnk, ő a strandra sem jöhetett még velünk. Sokat nem ért ő még belőle mert 1,5 éves csak! Ja és kaptam egy 5 szál rózsás virág csokrot! :)
2013. aug. 5. 21:17
 17/17 anonim ***** válasza:
Jól tettétek :) Akkor ez évfordulós hétvége lett. Mindenkivel megesik, hogy elfelejt 1-2 dolgot. Jó, hogy végül nem volt gond.
2013. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!