Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem megcsalt vagy sem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megcsalt vagy sem? Gmailben a piszkozatban a pé. Szét lefotozta elfelejtette törölni

Figyelt kérdés
Állítólag csak egy oldalnak akarta átküldeni ahol erekció novelő krémet árulnak amit természetesen nem hiszek el ! Szánalmas magyarázkodás au oldal miért kért volna képet ?! Annyit ak.kérdezni hogy ha elküldte valakinek akkor is piszkozatba a gmail elmenti magától mert valószìnű hogy nem direkt mentette piszkozatba csak nem vette észre .
2018. dec. 26. 15:00
1 2
 1/20 Rockarc ***** válasza:
95%

Csak ismerkedni akart es elkuldte a szamara legfontosabb reszerol a kepet. Itt az ideje ujragondolni a kapcsolatotokat. Nyilvan hazudott, hogy kinek kuldi, szerintem szepen csuszik lefele a jellemtelenseg csuszdajan.


42F

2018. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Ezt a dumát én sem venném be! Bár részemről óriási csalódás lenne ha kiderülne, hogy a párom az a farok küldözgető típus, mivel mi sem így jöttünk össze.


A piszkozatban nincs ott a cím akinek küldeni akarta? Kár, hogy szembesítetted egyből, én még egy darabig megfigyeltem volna - innentől tudatosan, miben mesterkedik. Mert így max egy fotód van, ami már önmagában gáz... hát nemtudom.


Ami a valóság lehet, huncutkldott neten, gondolom kapott képeket is - amiket törölt stb... ez még nem szószerinti megcsalás, de felmerülne bennem a kérdés, hogy most ennyire rám unt, vagy egy ártatlan játékról van szó...


Bár mondom, nekem maga a farok küldözgetés már önmagában nagyon necces.


Amikor anno ismerkedtem neten és ilyen képet kaptam, azonnal tiltottam az illetőt... :/

2018. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%

Lehet csak játszik a gondolattal , kuldözgeti csajoknak

Azert a nöknek több kell , nem eleg egy penisz

Mondjuk szingli kell legyen a pasi meg ha házas , akkor kell le is tegyen valamit az asztalra , anyagiakban az új nönek

De vannak nök akiknek ez is elég , az biztos

Tény , hogy teszteli a terepet

De nekem mint nönek , hiaba kuldenek peniszfotòkat , ennél több kell

2018. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem csalt meg, csak mutogatja magát. :)

Normális nő nem áll szóba farokmutogatóssal, esetleg olyan aki szexet keres. Elég gyenge szövege van, ő sem gondolta komolyan hogy elhiszed.... Beszélgess el vele, ráfér egy helyreigazítás.

2018. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Lehet tervben van neki a regisztráció egy szexpartner keresőre. Köztetek minden rendben?
2018. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De ha piszkozatban van elküldte ? Válaszoljon valaki köszönöm mert úgy tudom ha a gmail lementi automatikusan piszkozatba ak.nem küldte el lehet rosszul tudom
2018. dec. 26. 15:31
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Hát itt tényleg le kell ülni komolyan beszélgetni.

Én kiszedném belőle az igazságot, ha nem hajlandó elmondani,akkor ez annyit is ért.

Többször volt már a kapcsolatunkban is hasonló(nem péniszfotó),de félreérthető helyzet. MINDIG őszintén elmondjuk mi történt, hazudni nem megoldás, úgyhogy én kiszedném belőle az igazat, nyilván kamu amit mondott.

Amúgy ha nem is csal meg, de lehet ismerkedik.

Nagyon gázak amúgy a pénisz fotók, nincs olyan nő,aki beindulna tőle, én azért közölném vele.Szánalmas.

2018. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha piszkozatban van, akkor azt az adott emailt nem küldte el senkinek. Viszont ez még nem jelenti azt, hogy ezelőtt nem volt x sikeresen elküldött fényképes levél, amit esetleg törölt a kimenő mappából, hogy ne legyen nyoma.
2018. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Akkor is ment a gmail piszkozatba ha nem küldte el.

De ettől nem nyugszol meg szerintem...

2018. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Piszkozatba berakja csak amit nem küld el címzett nélkül és nem is töröl. Én azt rakom piszkozatba, amit több helyre elküldök. Lehet sokan kérdezgetik hogyan néz ki a főnöke.

32/f

2018. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!