Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két névnapomból mindkettőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két névnapomból mindkettőt elfelejtette?

Figyelt kérdés
Két keresztnevem van, ebből egyik napon sem köszöntött fel. Szerintetek bunkóság?
2018. júl. 10. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Halvány lila fogalmam sincs mikor van anyám névnapja, annyira nem ismerem a névnapokat. Szerintem ez egy kreált baromság és semmi értelme. Pláne úgy, hogy egyre újabb és újabb nevek "születnek" és ugye mindegyiknek kell majd egy névnap.
2018. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Kit érdekek a névnap? Egy mesterségesen generált fölösleg. Engem soha nem érdekelt. Még a saját névnapom is elfelejtem nemhogy másét. Egy szülinap gázabb lenne de egy névnap semmi.
2018. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:
90%

Az összes ilyen 'nap' butaság. A karácsonnyal az élen.

Ne egy kijelölt nap miatt kelljen már megajándékoznom a szeretteimet, hanem amikor én úgy érzem.

A Valentin nap is hülyeség, mert nem 1 napon kell kimutatni a szeretetet a másik iránt, hanem egész évben.


Amennyiben egész évben jó hozzád a párod, akkor most tényleg kiakadsz 1 nyomorult névnapon (izé 2-n), hogy nem húzta meg a füledet a bokádig?

2018. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem bunkóság, de engem nem érdekelnek az ünnepek, ezért nem zavar, ha valaki nem tudja, mikor van a névnapom, születésnapom. Nyilván téged zavar, ha feltetted a kérdést. Ha tudod róla, hogy ilyen feledékeny, és neked ez ennyire fontos, akkor jelezd ezt felé. Ilyesmiért nem érdemes veszekedni, haragudni a másikra.
2018. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit talán (bár a második nevet nem értem mi a jó égnek ünnepelni) De a lényeg, hogy a kapcsolat elején tisztáztátok, hogy számodra fontos a dolog? Ha nem akkor ne várj semmit, ha igen és ennek ellenére elfelejtette akkor dönts ahogy jónak gondolod.


Én minden kapcsolatom kezdetén megbeszélem a másikkal a különféle ünnepekhez való hozzáállást.

2018. júl. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos én is ilyen figyelmetlen pasi vagyok. A nejem mindig céloz rá finoman, higy jeles nap következik. Na ekkor veszem a lapot és beszerzem az ajándékot.
2018. júl. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem is hoztam szóba, nem vagyok egy hisztis pics* típus:) Sokat dolgozik, elfelejtette, ez van. Említettem már neki, hogy rosszul esik a figyelmetlenség. Nem kell nekem semmi, sosem ajándékban mértem a szeretetet. Egy szál virág, talán még ennyi se..
2018. júl. 11. 06:54
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, az egyik válaszolónak véletlen félig hasznos értékelés ment. Vissza lehet vonni? 😂 Új vagyok, béna és álmos. Sry
2018. júl. 11. 06:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, a szülinapot, karácsonyt megértem, de névnap? Ráadásul kettő? Minek? Mit ünnepelsz, az, hogy milyen nevet adtak neked anyádék? Felnőtt nő vagyok, gyerekem is van, de fogalmam sincs, kinek mikor van a névnapja...
2018. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kit érdekel a névnap?


Azt sem tudom, a lányomé mikor nvan (külfdöldön élünk).

2018. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!