Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem 6 év házasság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bono23 kérdése:

A férjem 6 év házasság után kijelentette hogy nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
A férjemmel 6 éve vagyunk házasok. Házasság előtt családról, csalastervezesrol beszélt, úgy terveztük hogy házasságban 1 évvel gyermekaldas. Sajnos nem így lett. Minden évben csak húzta, hogy majd ekkor meg akkor, mert most nem aktuális. Hozzá teszem nem az anyagiak miatt. Már eltelt 6 év és még mindig azzal jön, hogy majd x év múlva. Sajnos én sem és ő sem leszünk már fiatalabbak ő43 éves én pedig 31. A környező rokonsagomban sorra születnek a kisbabák és úgy érzem hogy egyre nagyobb boldogtalanság és olykor már panikroham kap el, hogy nekem sose lesz gyerekem.. Ha csak egy szóval is felhoznom a gyerek témát leteremt és gyors témát vált. Azt mondja, szeret nagyon, csak értsem meg hogy nem akar gyereket. Mégis úgy érzem, hogy egy régi nagy álmom, miszerint boldog csaladanya készek egyszer egy szerető fejjel, szertefoszlik, ha mellette maradok.

2018. dec. 12. 20:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember gonosz. Neki az okoz örömöt hogy látja évről évre hogy neked keresztbetesz, boldogtalanságot okoz. Fogadjunk, ha nem akarnál gyereket, már azon mesterkedne hogy mégis legyen, csak hogy ne úgy alakuljon az életed ahogy szeretnéd. Simán hazudik a cél érdekében. Ez egy személyiségjegy, ha nem veszi figyelembe a te életedet, akkor neki ez tényleg örömöt okoz ha a másiknak valami fáj. Szóval, remélem már sikerült meglógnod előle.
2019. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!