Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem 6 év házasság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bono23 kérdése:

A férjem 6 év házasság után kijelentette hogy nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
A férjemmel 6 éve vagyunk házasok. Házasság előtt családról, csalastervezesrol beszélt, úgy terveztük hogy házasságban 1 évvel gyermekaldas. Sajnos nem így lett. Minden évben csak húzta, hogy majd ekkor meg akkor, mert most nem aktuális. Hozzá teszem nem az anyagiak miatt. Már eltelt 6 év és még mindig azzal jön, hogy majd x év múlva. Sajnos én sem és ő sem leszünk már fiatalabbak ő43 éves én pedig 31. A környező rokonsagomban sorra születnek a kisbabák és úgy érzem hogy egyre nagyobb boldogtalanság és olykor már panikroham kap el, hogy nekem sose lesz gyerekem.. Ha csak egy szóval is felhoznom a gyerek témát leteremt és gyors témát vált. Azt mondja, szeret nagyon, csak értsem meg hogy nem akar gyereket. Mégis úgy érzem, hogy egy régi nagy álmom, miszerint boldog csaladanya készek egyszer egy szerető fejjel, szertefoszlik, ha mellette maradok.

2018. dec. 12. 20:42
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Csaladtervezesrol
2018. dec. 12. 20:43
 2/21 A kérdező kommentje:
Elnézést néhol az értelmetlen mondatokert, a telefonom sorra javítja amit írok.
2018. dec. 12. 20:45
 3/21 Zzzz90 ***** válasza:
89%

Hál' Istennek még időben észbe kaphatsz. Szánalmas a férjed...egy olyan dologtól akar megfosztani téged a saját önzősége miatt, amit senki nem tehet meg a másikkal.


Durva lesz, de mivel tőle nem fogsz gyereket 'kapni'...maximálisan itt az ideje az elgondolkozásnak azon, hogy válnod kell.


Én még akkor is elválnék a helyedben, ha 'jó akkor csináljunk gyereket' álláspontra ugrana. Nem hiszem, hogy olyan típus vagy, aki olyannal szeretne gyereket vállalni, aki csak kényszerből megy bele.


A csókát simán bezáratnám 1 évre valami őrök által védett helyre, mert ilyenben hazudni förtelmes tett.

2018. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Válnék. Pedig nem szoktam ezt írni. Szerintem az anyaság érzést egy nő nem bírja elnyomni magában. És innentől kezdve egy időpocsékolás mert rá erőltetni nem tudod.
2018. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
Meggondolta magát, van ilyen, és benne van a pakliban. Ha neked mindenképp kell gyerek, ő nem akar, akkor nem lesz békesség köztetek. Együtt kell eldönteni, hogyan tovább.
2018. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

5-ösnek igaza van.


Nem tudom miért lett leszavazva. Benne van a pakliban, hogy az embernek idővel megváltozik a véleménye.


gondolom először ezt biztos megbeszéltétek még az elején igaz??

De az is lehet., hogy egy másik nőnek viszont csinálna gyereket, ez is megesik.


És ahogy írták....noss nincs választásod, vagy elválsz és új élet, új kapcsolat, gyermek reményében vagy maradsz vele és nuku gyerkőc....

Ha nem lenne gyűrű meg az a fészkes fene papír simán otthagynád...szóval a papír ne tartson vissza.

2018. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

Ebben az a nagy tetűség a részéről, mert azt mondta, ő is akar, magyaràn joggal érezheted magadat àtverve.

Egy nőt nincs joga megfosztani ettől az érzéstől senkinek.

34 évem alatt a legboldogabb akkor voltam, mikor a lànyom megszületett.


Én nem mondom a vàlàst, mert nem ismerlek titeket, màsrészt isten sem vagyok, de nagyon mély, őszinte komoly beszélgetést meg kell ejtenetek, aztàn a beszélgetés eredményének függvényében kell döntened.

Én sok sikert kívànok.

2018. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Te még nagyon fiatal vagy, megismerkedhetsz egy hozzádillő gyerekszerető férfival akár néhány évvel fiatalabbal is.

Nyilván fájdalmas lenne a szakítás, de az idő megoldaná.

2018. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Lapát. Ma.
2018. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Azonnak mennék. Elvett 6 évet az életedből, mert kamuzik. Nem akar gyereket, húzza. Ennél nagyobb szemétséget, minthogy ettől megfosztani valakit, aki vágyik rá... Nincs szerintem!


Lépned kéne, mert itt gyerek nem lesz.


30N

2018. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!