Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfi házasságot akar, a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi házasságot akar, a nő esküvőt. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nyilván azokra gondolok csak, akik össze akarják kötni az életük legalább néhány évét valakivel.

2018. júl. 12. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Elképesztő hülyeség.
2018. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Eskuvo nelkul nincs hazassag:D
2018. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Aki íg áll hozzá, hogy "csak néhány évet akarok összekötni veled", amúgy szerom le... annak minek esküvő, vagy házasság?
2018. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Igen, van benne valami. Tegnap is volt olyan kérdés, hogy elhagyjam-e a párom, mert már volt nős és nem akar esküvőt még egyszer. Komolyan, eszehagyott az a nő, akinek az esküvő fontosabb, mint a férfi szeretete.
2018. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bétó apó ***** válasza:
32%
Az biztos, hogy a legtöbb férfi szeretne az esküvő hercehurcáján mielőbb túllenni, annak örülne, ha át lehetne rajta ugrani. A nő számára viszont az esküvő eseménye életének legnagyobb ünnepe, amit ország-világnak szét kell kürtölni, és amire hónapok (évek?) óta készül. Ebben az értelemben a válaszom: igen!
2018. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk fordítva van. Én nem akarok esküvőt, 2 tanúval szerda délután lerendezném legszivesebben, de a házasságot már alig várom. A vőlegényem pedig szeretné megadni a módját az esküvőnek is.

Szerintem ez nem a nemektől függ.

2018. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Akárhogy forgatom az agyamban a gondolatot, sehogy sem tudok rájönni, hogy ez az ötlet hogy születhetett meg azon kívül, hogy "ma vajon hogy hívhatnám sekélyesnek a nőket...?"

Az ég világon senki sem úgy áll a házassághoz hogy "hihihi most 2 évig együtt leszünk, aztán csöviiiii jöhet a következő <3"

Mert aztán tényleg marha nagy muri megváltoztatni a neved minden létező okmányodon X évente.

Amúgy meg eddig azt hittem az itteni beszámolók alapján, hogy a házasság egy csapda a férfiak számára, amibe alattomosan beleterelik őket a nők, szóval az legalább valamennyi haladás, hogy e szerint a kérdés szerint mégiscsak akarnak házasságot.

2018. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem sok férfi nem akar házasságot, csakhogy ez az ára a rendszeres és "biztos" szexnek, ehhez viszont keresztül kell menjen az esküvő cirkuszán.
2018. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Az, hogy valaki esküvőt akar, nem jelenti azt, hogy házasságot nem.

A nők elköteleződésre vágynak a férfi részéről, amit a házassággal mutat ki. Az esküvő értelme az hogy megadják a módját ennek a szövetségnek. Senki nem csak az esküvő miatt csinálja.

2018. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akinek a puccparàdé a fontos, nem az hogy a pàrjàval hivatalosan is egy csalàd legyenek, az nem szereti igazàn a pàrjàt. DE, a milliós magamutogatós lagzi, ès a 2 tanús alàírós hàzassàg közt azért van àtmenet. Abban lenne érdemes gondolkodni. ( a mi esküvőnk pl 95 ezer ft alatt kijött pedig vendégek, ebèd és tortàk is voltak). Ha hasonló vàltozat nem jàtszik egyik részről sem, nem hajlandóak engedni kicsit sem, én nem erőltetném tovàbb a kapcsolatot sem. ( bàr pl ha nincs csalàdom, szülő, testvér, akkor belemennék a 2 tanús esküvőbe) Egyéb esetben szerintem nem igazsàgos elvàràs.
2018. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!