Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy ferfi elete soran tobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi elete soran tobb feleseget is elfogyaszt (tobbszor kezd uj eletet, akar gyerekeket is hatrahagyva) es megallapodik a 3. -4. -5. feleseg oldalan?

Figyelt kérdés
...akkor a valasztasai egyre jobbak,mig megtalalja a megfelelo partnert vagy egy bizonyos kor utan mar felhagy a csajozassal es megelegszik az utolsoval?

2017. okt. 24. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Excsajom faterja pont ilyen volt. Exem anyját elhagyta egy másik nőért, mikor a gyerekek még csak három évesek voltak. Az új feleségnek is legyártott két gyereket, azt is elhagyta, aztán a rá következőnek is csinált asszem hármat, azt is elhagyta, végül a negyediknél ragadt csak le 60 éves korára.
2017. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjem most a 3.feleségnél tart.( Én a 2. felesége voltam.) Előttem volt még egy élettársa is.

Szerintem aki így képes egyik kapcsolatból a másikba ugrálni,annak kötődési problémái vannak, nem tud igazán szeretni.

Esetleg idősebb korára megállapodik.

2017. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én apámnak három felesége volt, és mindegyiket csalta.

Az édesanyám volt az első, ketten vagyunk testvérek.

A másodiknak ő volt a harmadik férje, az otthagyta egy negyedikért.

A harmadiknak, aki csak két évvel volt idősebb nálam, csinált egy gyereket, akit ütött-vert, de éppen akkor lett súlyos beteg, amikor már ott is majdnem válása került a sor.

Visszakönyörögte magát, és azt a fiatal nőt haláláig (több, mint öt évig) ápolónőségre kényszerítette.

Egyik gyerekével sem foglalkozott, nem érdekelték őt.

Még nagybetegen is más nők után futkosott.

2017. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor épp csak azt jelenti, hogy már úgy véli, elég életet tett tönkre, és az utolsó (TALÁN) jó is lesz neki.


Undorító véglény az ilyen.


Párom apja is hasonló. A kedves 3 éves korában elváltak, aztn összejött egy másik nővel, annak is csinált két gyereket, majd elhagyta.

Most egy harmadikkal van együtt, aki meg egy manipulatív liba.

2017. okt. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki így ugrál egyik kapcsolatból a másikba, házasságot, gyereket hátrahagyva, annak amellett, hogy felelőtlen, elköteleződési problémái vannak, és lesznek egész életében. Ha meg is állapodik, max azért mert már öreg/nem áll fel neki/ nem kell senki másnak a párján kívül.
2017. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Apám pont ilyen. Ő a sokadik után már nem is akar megállapodni, kell mellé nő, mert nem bírja magányosan, de már csak olyan felületes, tök jó mert van, de elkötelezni nem fogja magát.

Még annyira nem öreg, 50 éves, de nem hiszem, hogy valaha is felhagy a csajozással. :)

2017. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!