Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi okból nősül meg a férfi? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okból nősül meg a férfi? A nőket talán még meg is értem. (Biztonságos gyermekvállalás. ) De egy férfi? Talán fél, hogy elveszti a másikat ezért láncolja magához? Most ne a szerelemmel gyertek, mert engem a racionáis oldala érdekel.

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 11:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
3%

Racionális oka nincs.

Hanem azért, mert az emberek nagy többsége egy megfelelési kényszeres pincsikutya szintjén van. Tehát ha ez a társadalmi elvárás (vagy a nő/család elvárása) akkor házasodik.


Racionális oka csak akkor lehetne, ha előnyhöz jutna ezáltal (pl. a nő pénzes lenne).

2018. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
95%
Én se értem igazán, de megértem azokat is, akik ettől boldogok, csak egyre kevesebb a valódi önzetlen házasság szerintem. A legtöbbször valami érdek húzódik mögötte valamelyik fél részéről és ha a válási statisztikákat nézzük, az is egyre ritkább, hogy a házaspárok igazán hosszú ideig együtt maradnak és ezt a gyerek/gyerekek megléte sem befolyásolja, mert gyerekkel is ugyanúgy válnak elfele az emberek. Ez ma már nem összetartó erő, legalábbis nem annyira mint régen.
2018. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
35%

Egy szakács dága, egy posti dága, egy takarító nő dága, egy házvezetőnő dága, egy kertész dága, egy ápolónő dága, egy pszichológus dága,(kihagytam vmit?) bébiszitter dága

A feleség egy az egyben, Ócó.

2018. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

#23 hülye is az a nő aki ezt elvégzi egy férfinak és kiszolgáláo szemelyzette , hazirabszolgavá válik egy férfinak.

Ezeket felesben kell csinálni

2018. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Racionális oka akkor volna, ha egy statisztikában ki lehetne mutatni, hogy több doktornő van férjnél, mint takarítónő. :) Azt hiszem, a hölgyek szeretik, ha ünneplik őket (nagy esküvő, "báliruha") és talán fontos megmutatni a világnak, hogy ők is kellenek valakinek, vagyis "elkeltek". Sőt, hogy az életben nagyobb hangsúlyt kapjanak, gyorsan X-nére váltják a nevüket. Ne haragudjatok rám csajok, én is nő vagyok, magam ellen beszélek, de tegyük szívünkre a kezünket, hogy van benne valami. A férfi pedig, ha valóban szereti a nőt, meg akar felelni az elvárásoknak, ezért feleségül veszi. Azért a világ változását tapasztalom, mert egyre több pár él együtt esküvő nélkül. Talán a nők is kezdenek rájönni, hogy az X-né jelölés sem ad nagyobb magabiztonságot, mint a leánykori nevünk.
2018. dec. 9. 00:05
 26/30 anonim ***** válasza:

Igen van olyan nő aki arra vágyik amit te írtál esküvő ,ünneplés , fel vágjon vele srb

Soha nem vágytam erre . Nekem elég az együttélés azzal akivel együtt vagyok. Férfi nevet pedig soha nem vennem fel

Kiss Béláné vagy egyéb soha nem akartam lenni mert nekem az olyan mintha a nev ugyileg a tulajdona lennék pl bemutatkozásnal : Hello Kiss Béláné vagyok az az Hello Kiss Béla asszonya vagyok . Nekem ezt sugallja az egész név változtatás. Soha nem értettem miért veszik el a nő neve mert férjhez megy

2018. dec. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

nekem a -né ad egy nagyon érzést:


van a rózenberg, a rózenbergné meg a kis rózenberg. a rózenbergek. a mi családunk.

2018. dec. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
42%

#18 na és mi köze a normális családhoz egy papírfecnihez, meg egy drága bulihoz amiről készült fotók kerülnek fel az instára, meg fáccsére?

Választ kérek, nem csak a szokásos nullázást!

2018. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
65%

Az a köze, hogy az a kis papírfecnivel ismered el tanúk, és egy hivatalos személy előtt, hogy a pároddal (és a leendő gyermekeitekkel automatikusan) összetartoztok. Tehát ez az, ami hivatalosan családdá nyilvánít titeket.


Ez olyan, mint egy meghatalmazás. Bármilyen kis ügyben el akarsz járni más helyett, nem elég azt mondani, hogy te vagy a legjobb barátja és jót akarsz neki, és tökre megbízott ezzel az üggyel, sőt az sem elég, ha erről a szomszéd néni, meg a szüleid és a barátaid is tudnak, akkor lesz hivatalos, ha két tanúval együtt aláírjátok.

A kapcsolat maga érzelmi szempontból nem feltétlenül lesz több, de ez a hivatalos forma, és egyébként épp ezért egy nagy döntés(nek kellene lennie), ami általában egy érzelmi elköteleződéssel, magasabb szintre lépéssel jár.

2018. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
10es jól le lett pontozva pedig igaza van. Engem a volt feleségem hajszolt bele, a mostani párommal csak együtt élünk. De mint nő tudom, hogy vágyna rá...
2018. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!