Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi okból nősül meg a férfi? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okból nősül meg a férfi? A nőket talán még meg is értem. (Biztonságos gyermekvállalás. ) De egy férfi? Talán fél, hogy elveszti a másikat ezért láncolja magához? Most ne a szerelemmel gyertek, mert engem a racionáis oldala érdekel.

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 11:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
46%

#10 ez hülyeség

Belem senki nem nevelte ezt hogy az esküvő, házasság, esetleg a gyerek az élet értelme

Nem nevelkedtem ilyen dolgokon fel. Nem is szeretnek házasodni

2018. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
12%

Az mondjuk baromi vicces az egyik válasznál, hogy őt vegyék el punk um, de gyereket hááát... :D

32/f

2018. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%

Az én barátom elsősorban azért, mert szeret, és ezt tartja a hosszútávú elköteleződés, a szerelem pecsétjének. Hiába írod, hogy racionális okot írjunk, ha egyszer a fő indok az nem az. (Miért csókolod meg a nőt? Miért veszel virágot annak, akinek kedveskedni akarsz?)


Emellett pedig ő is szeretne gyerekeket, ráadásul még többet is mint én, teljes, hivatalos családot. Szeretne a leendő gyerekeinek teljes értékű, és hivatalosan is egyértelmű apja lenni, nem csak valaki, aki az apasági nyilatkozatba be van írva. Szeretné, ha hivatalosan is összatartoznánk, és házaspár lennénk.

2018. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
78%
Nagy része a társadalmi nyomás miatt, kisebbik része szerelemből,össze akarják kötni hivatalosan is az életüket a nővel ,vallási okokból ,stb .
2018. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
10%
Mert a férfi is tud hibázni, és ez egy elég nagy hiba. Azt hiszik, hogy nem fog olyan könnyen elmenni a nő tőle, de igazából lényegtelen és pont, hogy akkor nem ingyenes a szex, ha házasodnak, mert elég drága ey esküvő, egy ismerősöm nem rég házasodott és ledöbbentem mennyi pénzt dobtak ki az ablakon egy papírért meg egy kis szórakozásért...
2018. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
83%

Biztonságos gyermekvállalás??? Mert papír és gyűrű mellett nem tud félrek♢r□i senki, igaz?

Nincs racionális oldala. Nem lehet mindenbe tudományos tényeket belemagyarázni.

2018. dec. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
73%
nem titok: jott a gyerek. elobb-utobb ugyis elvett volna, igy elobb megtette.
2018. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
97%

"Most ne a szerelemmel gyertek, mert engem a racionáis oldala érdekel."


Hát pedig de.

A frusztrált gyakoris körökön kívül a legtöbb férfi ugyanúgy akar gyerket és azt normális családban akarja felnevelni.

2018. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Meglepően intelligens és értelmes válaszok érkeztek. Köszönöm, hogy boncolgatjátk a témát, mert számomra ez továbbra sem egyértelmű. :)
2018. dec. 8. 14:48
 20/30 anonim ***** válasza:
94%
Ha valami racionálisat szeretnél hallani, én nemrég tanultam, hogy a házas férfiak általánosságban véve tovább élnek, a házasságban élő nők pedig kevesebb ideig. Ha így nézzük, a férj profitál többet. :D
2018. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!