Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi okból nősül meg a férfi? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okból nősül meg a férfi? A nőket talán még meg is értem. (Biztonságos gyermekvállalás. ) De egy férfi? Talán fél, hogy elveszti a másikat ezért láncolja magához? Most ne a szerelemmel gyertek, mert engem a racionáis oldala érdekel.

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 11:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%
Remelem jovore is remek lesz a tarhonyatermes !
2018. dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
28%

Hat az ingyen szexert.

Mert a ferfi (ha mar ezt a peldat hoztad fel), nem nosulhetne azert, hogy bebiztositsa, hogy a noje ne lepjen le a gyerekevel egy masik ferfihoz? Vagy a ferfiaknak a p**nci az eletuk kozpontja es a gyerek csak a szukseges rossz hozza?

Meg ugye biztos a ferfi a jobban kereso (hahahha... hany olyan kapcsolatot tudok, ahol a no keres jobban), tehat o anyagi javakert tuti nem hazasodna.

Hagyjuk mar ezeket az idiota sztereotipiakat. Mindenkinek megvan a sajat indoka.


En nokent speciel nem tudom, hogy hazasodnek-e. Maximum akkor, ha talalok egy ferfit, akit nagyon jo embernek gondolok es ugy erzem, hogy szeretnem ezzel a ceremoniaval osszekotni az eletunket, mert annyira sokat jelent nekem. Viszont speciel nalam ez egy nyaralas szerepet toltene be, max 10fos vendegseggel egy gyonyoru szigeten. Szoval kinek mit jelent a hazassag. Nekem egy gesztus lenne es egy elmeny megosztasa.

2018. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%

Nő vagyok de nem szeretnek eljegyzest, esküvőt nekem semmi pluszt nem adna az életemhez én hulyesegnek tartom és pénzkidobásnak. Plusz soha nem vennem fel egy férfi nevet sem , semmilyen formában.

Talán azért mert érzi , hogy ezt várja el tőle a nő, vagy így akar kedveskedni a nőnek aki mondjuk esküvőre vágyik. Tarasadom nyomására , anyuka nyomására , szerintem ezek miatt

2018. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%

Gyakori ok, hogy ez a gyerekvállalás feltétele.

32/f

2018. dec. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
62%

"Talán fél, hogy elveszti a másikat ezért láncolja magához?"


A "talán"-t hagyd el, és tegyél a mondat végére pontot - megvan a megfejtés :D

2018. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
31%

"A nőket talán még meg is értem. (Biztonságos gyermekvállalás. )"


Te azért eléggé el vagy tévedve :D Nő vagyok és mindenképp szeretnék megházasodni, ha megtalálom azt, akivel megéri, de gyereket biztos, hogy nem akarok (maximum akkor hagynám rábeszélni magam, ha a férjem nagyon akarna, de akkor is csak egyet).

2018. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
56%
Féltékeny. Nem akarja, hogy mások is dugják a nőjét vagy egy az egyben átmenjen egy másik férfihez.
2018. dec. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 peca1000 ***** válasza:
19%

Én először rokoni nyomásra (rábeszéltek),


másodszorra meg a lakhatás miatt (ez volt a feltétel, hogy az asszony lakásába lakhassak továbbra is :)

2018. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 peca1000 ***** válasza:
25%

Magamtól eszembe sem jutott volna a nősülés.


Harmadik alkalom remélem már nem lesz :)

2018. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
18%

Mert a nő így akarja, elvárja, és a férfi szeretné, hogy vele maradjon (mert ha nem veszi el a házasságot elváró nőt, az lelép).

Nők nem csak a gyerekvállalás miatt akarnak házasodni, hanem azért, mert kicsi koruktól ezt neveli beléjük a család, média, társadalom, hogy nekik ez az élet értelme. Na meg facebookra és instára is fel lehet tölteni képeket az elsöprő vad szerelemről, amilyen még sohse volt, és soha nem lesz vége, és bejött nekik az élet :)

2018. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!