Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek van felesége az őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van felesége az őt tartja a világon a legszebbnek? Vagy van amit változtatna rajta, de az számára annyira lényegtelen, hogy nem is törődik vele?

Figyelt kérdés

Szinte mindig volt egy olyan lány akibe szerelmes voltam, de nemrég volt egy lány akibe annyira belezúgtam, hogy azt mondtam, hogy vele tök jó lenne ha együtt élhetnék és azt akarom, hogy ő szüljön nekem gyerekeket.

Sajnos ő nem így gondolta, de mikor megismertem és igazán megszerettem (és nem csak úgy bámultam, hogy jajj de jó/ szép lány), és megismertem, akkor jöttem rá, hogy az összes többi lány aki eddig tetszett, csak egy "felszínes" tetszik volt.


Viszont ezen a lányon is volt olyan dolog amit meg tudtam volna változtatni. Apró, borzasztóan lényegtelelen dolgok ezek, de akkor is ott volt.


Ez kb. annyira fontos, mintha azt mondanám, hogy megkapod a világ legjobb számítógépét és a bekapcsoló gomb nem kerek, hanem 8 szögletű.


Az lenne a kérdésem, hogy akinek van felesége és SZERETI IS!!! az is így érez, vagy számára a felesége a 100% tökéletesség?


2018. nov. 17. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem neha szokta emliteni, hogy jol allna nekem a fekete gondor haj. Pedig szeret, azt mondta :)
2018. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

szeretem a feleségem, de nála sokkal szebb nők vannak, és voltam olyan nővel is, akivel jobb volt a szex, de nem ez érdekes, hanem az összkép.


a tökéletes testű nőt is meg lehet unni, és biztos van rossz tulajdonsága.


Ha van olyan nő, akit szeretsz és gyereket akarsz tőle, tegyél meg mindent, hogy feleségül vegyed. dugni egy utolső ku vával is lehet, viszont nem minden sarkon áll egy nő, akitől azt akarod, hogy gyerekeid anyja legyen.


NE HAGY KI, MERT BÁNNI FOGOD ÉLETED VÉGÉIG!!!

2018. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!