Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez komoly ügy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez komoly ügy, vagy lényegtelen?

Figyelt kérdés

A férjemmel 13 éve vagyok együtt, 9éve vagyunk házasok. Neki ez már a második házassága. NEkem akkor a legelején azt mondta hogy nem csalta meg sosem a feleségét, akivel összesen 3 évig volt együtt, és gyerekük is született elég hamar. Pár napja beszélgettünk, valahogy feljött ez a téma, a gyerekük kapcsán a volt neje, és én valamiért rákérdeztem, hogy megcsalta e a volt nejét. Erre ő azt mondta, hogy kb 1 évig nem, de utána terhes lett, és akkor is megcsalta terhesen, meg utána is folyamatosan, egészen addig amíg nem lettem én. Tehát kb 2 évig csalta, és állítása szerint alkalmi nőkkel a munkahelyéről, 5-6 nővel összesen.

Én csak tátottam a számat, nagyon meglepődtem, és rosszul is esett, hogy ennyi év után kell megtudnom egy ilyen infót, és csak arra tudtam gondolni, hogy nem is ismerem azt az embert akivel 13 éve vagyok együtt? A mi kapcsolatunkban nem volt ilyen dolog, nem tudok róla hogy megcsalt volna valaha is, mert jeleit nem láttam soha, mindig éreztem hogy szeret, és mai napig azt mondja hogy szeret, és én érzem is, én megbíztam benne ezidáig. Vagy csak ennyire jól tudna kamuzni? Ezek után már azt is kinézhetem belőle végülis.

Szerintetek ez egy komoly dolog, vagy ha a mi kapcsolatunkban nem volt ilyen jellegű probléma, akkor ne foglalkozzak vele mit csinált a volt nejével? A volt felesége egyébként sosem tudta meg ezt, a mai napig nem tudja, abban a hiszemben van, hogy én vettem el tőle a férjét. De ez nem így van, mikor én megtudtam kb 2 hónap után hogy házas, akkor mondtam neki hogy ennyi volt mert nekem nem kell titkos kapcsolat. De a férjem még aznap elköltözött a volt nejétől az anyjához, és azóta pedig velem van. Vélemények? Köszönöm


2014. dec. 3. 12:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
A férjed nem túl egyenes ember. Megcsalta a feleségét, terhesen, téged is becsapott, 2 hónap után mondta el, hogy házas. Ha 13 éve együtt vagytok, akkor vagy megváltozott vagy te nem akarod látni, milyen is valójában.
2014. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
kutyából nem lesz szalonna.
2014. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
A ferjed egy hazuglada. Nem, nem valtozott meg, csak te meg nem jottel ra.
2014. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%

Hozzád most hűséges, és ez a lényeg. :)

Persze, aztán majd te is terhes leszel....

2014. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Tény, hogy én nem vagyok egy túl féltékeny fajta, nem járok utána és nem böngészem a telefonját, vagy hogy mit csinál a neten. Igaz volt pár kétséges dolog a sok év alatt, de azt mindet a munkával magyarázta, én meg elhittem. Ha nem jár el ismeretlen helyekre, nem telefonál titokban, és nem látom jelét, kvázi bizonyíték az nincs megcsalásra, akkor milyen alapon csapjak miatta patáliát? Magyarán, honnan tudjam énazt hogy igazat mondott e vagy átvert? Fogjam rá és ennyi? Közben meg lehet hogy tévedek. Honnan tudhatnám én azt meg, hogy mi az igazság, mint ahogy első írja: hogy megváltozott és engem tényleg szeret, vagy csak én vagyok túl naív és nem látom a fától az erdőt.
2014. dec. 3. 12:59
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

" nem tudok róla hogy megcsalt volna valaha is, "


Az exe tudott mindről? :)


A választ magad is tudod.

2014. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Értem én hogy mindenki támadja, de attól még nem lettem előrébb, ugyanis ha bizonyítékom, és végülis nyomós okom sincs a gyanúra sem, akkor hogyan kérjem számon, ha van mit egyáltalán? Csak úgy derülhetne ki, ha bevallaná. De azt me sosem tenné meg ha bűnös, mert félne hogy elhagynám. Azzal magyarázta a régi hazugságot is, hogy azért nem mondta el, mert félt hogy akkor nem kezdek vele. És tényleg, akkor nem maradtam volna vele, ha ezt akkor tudom. Most akkor mit tegyek? Ki tud derülni valaha is az igazság?
2014. dec. 3. 13:13
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek ez egy komoly dolog, vagy ha a mi kapcsolatunkban nem volt ilyen jellegű probléma, akkor ne foglalkozzak vele mit csinált a volt nejével? A volt felesége egyébként sosem tudta meg ezt, a mai napig nem tudja, abban a hiszemben van, hogy én vettem el tőle a férjét."



Honnan tudod, hogy nem volt ilyen probléma?

Amúgy persze hogy komoly dolog, hát megingott a bizalmad nem?

2014. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Jól élsz vele most? Jó a kapcsolatotok? Ha igen, akkor miért keresel valami rosszat? Nekem úgy tűnik, hogy a te bizalmad rendült meg benne, és valamit érzel, vagy nem érzed egészen jól ebben a kapcsolatban. Mi az, ami nem működik? Erre próbálj válaszolni magadnak.
2014. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ja, megingott...
2014. dec. 3. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!