Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez komoly ügy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez komoly ügy, vagy lényegtelen?

Figyelt kérdés

A férjemmel 13 éve vagyok együtt, 9éve vagyunk házasok. Neki ez már a második házassága. NEkem akkor a legelején azt mondta hogy nem csalta meg sosem a feleségét, akivel összesen 3 évig volt együtt, és gyerekük is született elég hamar. Pár napja beszélgettünk, valahogy feljött ez a téma, a gyerekük kapcsán a volt neje, és én valamiért rákérdeztem, hogy megcsalta e a volt nejét. Erre ő azt mondta, hogy kb 1 évig nem, de utána terhes lett, és akkor is megcsalta terhesen, meg utána is folyamatosan, egészen addig amíg nem lettem én. Tehát kb 2 évig csalta, és állítása szerint alkalmi nőkkel a munkahelyéről, 5-6 nővel összesen.

Én csak tátottam a számat, nagyon meglepődtem, és rosszul is esett, hogy ennyi év után kell megtudnom egy ilyen infót, és csak arra tudtam gondolni, hogy nem is ismerem azt az embert akivel 13 éve vagyok együtt? A mi kapcsolatunkban nem volt ilyen dolog, nem tudok róla hogy megcsalt volna valaha is, mert jeleit nem láttam soha, mindig éreztem hogy szeret, és mai napig azt mondja hogy szeret, és én érzem is, én megbíztam benne ezidáig. Vagy csak ennyire jól tudna kamuzni? Ezek után már azt is kinézhetem belőle végülis.

Szerintetek ez egy komoly dolog, vagy ha a mi kapcsolatunkban nem volt ilyen jellegű probléma, akkor ne foglalkozzak vele mit csinált a volt nejével? A volt felesége egyébként sosem tudta meg ezt, a mai napig nem tudja, abban a hiszemben van, hogy én vettem el tőle a férjét. De ez nem így van, mikor én megtudtam kb 2 hónap után hogy házas, akkor mondtam neki hogy ennyi volt mert nekem nem kell titkos kapcsolat. De a férjem még aznap elköltözött a volt nejétől az anyjához, és azóta pedig velem van. Vélemények? Köszönöm


2014. dec. 3. 12:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%

"...,vagy ha a mi kapcsolatunkban nem volt ilyen jellegű probléma, akkor ne foglalkozzak vele..."


Itt baromira nem ez a lényeg, hanem hogy megcsalt egy terhes nőt, aki ráadásul a felesége volt. Ha ez még nem elég, te is "véletlenül" akkor jöttél a képbe, mikor még házas volt. (erről viszont bőven tudtál, úgyhogy talán nem most kellene siránkozni) Tehát te is kb azon a szinten vagy, mint az az 5-6 nő előtted. Stafétabotot is használtatok? :)) Röhejes az egész sztori, már bocs. Ha van feleségem, aki így tesz, mint ahogy a férjed, szó nélkül azonnal elhagyom.

2014. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%

Értem is meg nem is a problémát.

Azt írod:

"NEkem akkor a legelején azt mondta hogy nem csalta meg sosem a feleségét, akivel összesen 3 évig volt együtt"


Utána a végén meg ezt:

"mikor én megtudtam kb 2 hónap után hogy házas, akkor mondtam neki hogy ennyi volt mert nekem nem kell titkos kapcsolat."


Magyarán a kezdetektől fogva tudtad, hogy megcsalta a feleségét, ha mással nem, hát veled. Akkor miért most jön elő ez a gond? Az már szerintem annyira részletkérdés, hogy előtte hány nővel volt, h ihaj.


50-50% az esély, h megváltozott v sem. Légy résen!

2014. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%

Mivel jó a kapcsolatotok, nem érdemes okokat keresgélni. Örülj a szép házasságodnak. Amit megtudtál, csak arra jó hogy ha valamikor látnád hogy többet piperészkedik és marad ki a megszokottnál ne állj naivul hozzá.

Ami volt a régi asszonnyal az legyen a régi asszony gondja ne a tiéd. Tudod, az okos más hibájából tanul nem a saját kárán. Szóval ha gyanús jelt látsz nyisd ki a szemed, ha nem látsz ilyet akkor ne keresgélj mert megjelenik.

Az is sokat jelent hogy félt hogy téged elveszít, ezért lépett ki abból a házasságból amiből kikacsintgatott.

2014. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

Én csak magamról tudok nyilatkozni. A férjem előtt az összes pasimat megcsaltam. Azokat is, akikkel komoly, több éves kapcsolatom volt. Pedig szerettem őket, de fiatal és önző voltam. A férjemmel 15 éve vagyunk együtt és soha nem csaltam meg, eszembe sem jutott, nem is érdekel más pasi. Egyrészt azért, mert ő az igazi, másrészt pedig azért, mert közben én is megkomolyodtam.

Attól még lehet hozzád hűséges, hogy a korábbi feleségét csalta, de nyilván lehetséges ennek az ellenkezője is.

2014. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%
A kapcsolat legelejétől hazudott neked, megcsalta a feleségét veled, és nem tudtál arról, hogy félrement? Miért, Veled mit csinált, amíg az asszony várta otthon? Az is megcsalás ám, még ha nem is szeretkeztetek...Ne legyél már ennyire naiv kérlek! Arra mit szóltál, hogy terhesen megcsalta a feleségét? Vajon mi a feleség verziója erről? Mert kicsit meseszerűnek tűnik, hogy terhes nő félremenjen...Nem mondom, hogy lehetetlen, de eléggé furán hangzik. Én képtelen lennék ilyen emberrel élni, egyáltalán összejönni. Felőlem a Holdra is költözhetett volna az asszonytól, hazudott, megcsalt, eljátszotta a lehetőséget...
2014. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
szoval eleg rendesen hazudozik, és te azon agyalsz, hogy komoly e?!nem semmi.
2014. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%

Én nem is értem, hogyhogy nem vágtad le a jellemét abból, hogy téged is a feleségével párhuzamosan tartott szeretőként. Teljesen padlót fognék a hallottaktól. A feleségét bevallása szerint terhesen csalta meg először, ami nagyjából a legundorítóbb dolog, amit egy férfi tehet. Az is látszik belőle, hogy ő minden pillanatban megköveteli, hogy az igényei ki legyenek elégítve, akkor is, ha a "szeretett" nő éppen nem vonzza azért, mert a gyereke domborodik a hasában. Aztán már nem volt visszatartó erő, jöttek a szeretők, és te.

Őszintén nehezen hiszem el, hogy a 13 évetek minden napjában ugyanannyira lángolt volna a szerelmetek, sosem voltak közöttetek zörrenések, és sosem volt számára kísértés.. Mert ha voltak, akkor biztos lehetsz benne, hogy a kedves férjed akkor is kereste az alkalmat, hogyan kaphatná mástól, ami jár neki. Sőt, talán azóta is. Aki képes megcsalni a terhes feleségét, annak csak saját maga számít egy kapcsolatban. Amikor épp jó veled, akkor ok, de egyébként amikor mással jó a hátad mögött, az is megfelel neki. A hazudozásban már profi.. ráadásul nem tudtál a múltjáról, úgyhogy bíztál is benne. Valószínűleg többször ment félre, mint ahány éve együtt vagytok. De természetesen te ismered a férjed.. vagy mégsem? És ezt most nem bántásból írtam:S

2014. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
94%

megcsalta a terhes feleségét,majd azt hazudta neked,hogy nincs kapcsolata se családja,aztán a szeretőjéért otthagyta őket .

Aha. Biztos megbízható férfi XD Hidd el,aki patkány,az az is marad .

2014. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Azon én is fennakadtam, hogy terhesen megcsalta a nejét. az szerintem is felháborító dolog.
2014. dec. 3. 15:59
 20/22 anonim ***** válasza:

Erre mit tanacsoljunk? Azt nyilvan te is tudod, hogy nem tul megbizhato ember. Hogy lutrizol-e vagy nem, neked kell tudnod, mi nem mondhatjuk meg! Mar az elejen hazudott neked, raadasul 2-szer is ha ugy vesszuk. Nem tudom!

Ilyen helyzetben meg sosem voltam....

2014. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!