Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez komoly ügy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez komoly ügy, vagy lényegtelen?

Figyelt kérdés

A férjemmel 13 éve vagyok együtt, 9éve vagyunk házasok. Neki ez már a második házassága. NEkem akkor a legelején azt mondta hogy nem csalta meg sosem a feleségét, akivel összesen 3 évig volt együtt, és gyerekük is született elég hamar. Pár napja beszélgettünk, valahogy feljött ez a téma, a gyerekük kapcsán a volt neje, és én valamiért rákérdeztem, hogy megcsalta e a volt nejét. Erre ő azt mondta, hogy kb 1 évig nem, de utána terhes lett, és akkor is megcsalta terhesen, meg utána is folyamatosan, egészen addig amíg nem lettem én. Tehát kb 2 évig csalta, és állítása szerint alkalmi nőkkel a munkahelyéről, 5-6 nővel összesen.

Én csak tátottam a számat, nagyon meglepődtem, és rosszul is esett, hogy ennyi év után kell megtudnom egy ilyen infót, és csak arra tudtam gondolni, hogy nem is ismerem azt az embert akivel 13 éve vagyok együtt? A mi kapcsolatunkban nem volt ilyen dolog, nem tudok róla hogy megcsalt volna valaha is, mert jeleit nem láttam soha, mindig éreztem hogy szeret, és mai napig azt mondja hogy szeret, és én érzem is, én megbíztam benne ezidáig. Vagy csak ennyire jól tudna kamuzni? Ezek után már azt is kinézhetem belőle végülis.

Szerintetek ez egy komoly dolog, vagy ha a mi kapcsolatunkban nem volt ilyen jellegű probléma, akkor ne foglalkozzak vele mit csinált a volt nejével? A volt felesége egyébként sosem tudta meg ezt, a mai napig nem tudja, abban a hiszemben van, hogy én vettem el tőle a férjét. De ez nem így van, mikor én megtudtam kb 2 hónap után hogy házas, akkor mondtam neki hogy ennyi volt mert nekem nem kell titkos kapcsolat. De a férjem még aznap elköltözött a volt nejétől az anyjához, és azóta pedig velem van. Vélemények? Köszönöm


2014. dec. 3. 12:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Huh...hát nehéz kérdés. Végül is 13 éve vagytok együtt, ennyi idő alatt soha semmi apró jel nem volt arra hogy más is van a képben rajtad kívül? Tényleg elég ocsmány amit a volt feleségével tett, de azért nem törvényszerű hogy veled is megteszi. Azért van ám olyan hogy az ember tanul a régi hibájából.... Vádolni semmiképp ne vádold max azzal hogy miért most mondta el. De fogadd el hogy ez a múltja...
2014. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

"Tény, hogy én nem vagyok egy túl féltékeny fajta, nem járok utána és nem böngészem a telefonját, vagy hogy mit csinál a neten. Igaz volt pár kétséges dolog a sok év alatt, de azt mindet a munkával magyarázta, én meg elhittem."


Akkor remélem most le tudod vonni a következtetést mi történt, ha már akkor kétséges volt, annak ellenére, hogy 100%-osan bíztál benne...

2014. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!