Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek van felesége az őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van felesége az őt tartja a világon a legszebbnek? Vagy van amit változtatna rajta, de az számára annyira lényegtelen, hogy nem is törődik vele?

Figyelt kérdés

Szinte mindig volt egy olyan lány akibe szerelmes voltam, de nemrég volt egy lány akibe annyira belezúgtam, hogy azt mondtam, hogy vele tök jó lenne ha együtt élhetnék és azt akarom, hogy ő szüljön nekem gyerekeket.

Sajnos ő nem így gondolta, de mikor megismertem és igazán megszerettem (és nem csak úgy bámultam, hogy jajj de jó/ szép lány), és megismertem, akkor jöttem rá, hogy az összes többi lány aki eddig tetszett, csak egy "felszínes" tetszik volt.


Viszont ezen a lányon is volt olyan dolog amit meg tudtam volna változtatni. Apró, borzasztóan lényegtelelen dolgok ezek, de akkor is ott volt.


Ez kb. annyira fontos, mintha azt mondanám, hogy megkapod a világ legjobb számítógépét és a bekapcsoló gomb nem kerek, hanem 8 szögletű.


Az lenne a kérdésem, hogy akinek van felesége és SZERETI IS!!! az is így érez, vagy számára a felesége a 100% tökéletesség?


2018. nov. 17. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Hány éves vagy? 6?

Ennél még a facebook is bölcsebb gondolatokat terjeszt. Miszerint nem a legszebb nőt kell elvenni, hanem aki a legszebbé teszi az életed.

Az ilyen felszínes kapcsolatok mennek tönkre szülés után, amikor hirtelen megszaporodik, hogy min tudnál vàltoztatni.

És képzeld: egy nő se azért megy hozzá egy szőrös hátú, kopaszodó férfihoz, mert ez tetszik neki. Nem azért szereti, hanem annak ellenére.


Te se vagy 100% tökéletesség, tehát egy ilyen nő nem illene hozzád.

A házasságban viszont az a fontos, hogy 100% összeillők legyetek.

2018. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez az "ő a legszebb a világon" elég furcsán hangzik, mert nem arról van szó, hogy hirtelen átkattan az agyadban valami, és kifutómodellnek látod a nőt, még ha esetleg 80 kilós is; hanem arról, hogy boldog vagy, ha ránézhetsz, és úgy szereted, ahogy van, minden porcikájával és esetleges hibájával együtt, éppen ezért nem változtatnál meg rajta semmit.
2018. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ha kritizálsz: Ne válaszolj!

Ha nem akarsz válaszolni: Ne válaszolj!

Ha fura a kérdés számodra: Ne válaszolj!

Ha veszekedni akarsz: Ne válaszolj!

Ha nincs feleséged: Ne válaszolj!

Ha bajod van velem: Ne válaszolj!

Ha nem tetszik a kérdés: Ne válaszolj!


stb. sbt.

2018. nov. 17. 19:51
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
ez olyan sötét kérdés, hogy inkább no comment.
2018. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

# 3


kérdező, ez egy anonim fórum, demokrácia és szólásszabadság van, így aztán, ha kiírsz egy kérdést, azzal vállalod annak az ódiumát, hogy mindenki úgy reagáljon rá, ahogy gondolkodik felőle.


anélkül, hogy te megszabnád, ki válaszoljon, vagy kioktatnád a fórumtársaidat.


nem vagy te narcisztikus egészen csöppet?


azok vágynak 100% társra, mert magukat is 100%-nak hiszik.

2018. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdekelne, mik voltak ezek az apró dolgok, csak hogy kerek legyen a sztori.
2018. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

„Nem azért szereti, hanem annak ellenére.”

Szerintem meg nem annak ellenére, hanem azzal együtt.

Ott kezdődnek a „gondok”, ha már megfogalmazódik benned, hogy ez vagy amaz de jó volna, ha másmilyen lenne rajta, lényegtelen, hogy milyen súlyú dologról van szó. Sőt, ha „csak” apró dolgokba kötsz bele, az szerintem nem a szereteted elmélyültségét mutatja, hanem azt, hogy a nő nagyrészt megfelel az ideálodnak, a változást már nem biztos, hogy tolerálnád.

2018. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 peca1000 ***** válasza:
69%

Dehogy tekintem az asszonyt a legszebbnek.


Átlagos kinézetű.


Megszoktam, ahogy kinéz, amilyen a viselkedése (az volt a nehezebb, most már a rokonság is elviseli).


Lehetne szebb, jobb, de minek.


Úgy jó ahogy van. :)

2018. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha számodra a kritika nem értelmezhető válasz akkor fejlődésképtelen vagy. Elég fura a kérdés, valószínű azért foglalkoztat mert antiszociális vagy.

Nem, ha szerelmes vagyok nem változtatnék rajta semmit.

2018. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a tökéletes jelentését... vagyis még sosem láttam ilyet. El sem tudom képzelni igazán. De ami azt illeti, egyáltalán nem is foglalkozom ezzel a dologgal. Eszembe sem jut, hogy ki, hol tökéletlen, ki mi hol tudna változtatni valamin. Kit érdekel? A lényeg, hogy szeressem az adott valakit, valamiért. De még csak az sem fontos, hogy tudjam valójbaán miért. Teljesen mindegy, hogy feleség, élettárs, papírtalan párkapcsolat vagy plátói vonzalom.
2018. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!