Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek olyan sokgyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Ismertek olyan sokgyerekes családot, akik büszkék hogy felnevelték a gyerekeket és nem értik hogy másoknak miért teher a gyereknevelés?

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 10:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem és olyat sem, akiknek teher a gyereknevelés.
2018. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%

Igen. Mert a gyermekek ajándék Istentől, aki nem a tulajdonod, de rád van bízva a nevelésük.

Szóval ajándék az odafelvalótól.


Az, hogy le kell közben győznöd magad, az egódat, az természetes. Küzdés nélkül nincs tökéletes és tiszta győzelem.

2018. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerencsére nem ismerek ilyeneket. Amúgy meg szokásom jól megválogatni az ismerőseimet, és a csőlátás nálam alapból kizáró ok.
2018. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Aki teherként éli meg a gyereknevelést, annak nyilván nehezebb dolga van. Jó esetben viszont nem teherként éli meg az ember a gyereknevelést, hanem örömmel teszi, igyekszik jó szülővé válni és igen, büszke a gyerekeire.
2018. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
A válaszolóknak nincs gyerekük. Én felneveltem 3-at. A kérdező szerint nem teher, tehát neki nincs.
2018. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
2 gyermekemet nevelem egyedül és inkább úgy fogalmaznék, hogy vannak terhes pillanatok is, de teher alatt nő a pálma. :-)
2018. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
5 Érdekes, akkor akik itt vannak mellettem, akkor azok nem is léteznek?:D Igaz, hogy már majdnem felnőttek, de hát szerinted nem léteznek:DD
2018. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
5-ös, szerintem meg akinek teher a saját gyereke az nem szülő.
2018. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

3-as, látszik, h a csőlátás nem a sajátod... :) Na, ilyenek miatt nem akartam ehhez a témához hozzászólni, ill. azért, mert ez nem a reklám helye.

2-es, szívemből szóltál.

És igen, akinek a saját gyermeke teher, vagy egy pillanatig is úgy érzi, az nem szülő, az csak egy biorobot.

2018. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"3-as, látszik, h a csőlátás nem a sajátod... :) Na, ilyenek miatt nem akartam ehhez a témához hozzászólni, ill. azért, mert ez nem a reklám helye."


Mondod ezt te, aki egy másik kérdésnél magabiztosan kijelenti, hogy a férfiak jellemzően nem manipulatívak... na most, ehhez képest a valóságban:


[link]


Ugye, nem várod, hogy ezek után tőled bármilyen véleményt komolyan tudjak venni?

2018. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!