Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságkötésnél mindenképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötésnél mindenképp kérik az anyám lánykori nevét?

Figyelt kérdés
Apám után van a vezetéknevem, a páromét akarom megtartani. Mindenképp kérni fogják templomban, vagy anyakönyvvezetőnél anyám lánykori nevét?
2018. szept. 18. 17:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell elkérniük, mert rajta van a személyiden, azt meg mindenképp elkérik, ha házasodni akarsz.
2018. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És ha kapunk valamilyen nyilatkozatot arról, hogy házasok vagyunk, akkor rajta lesz?
2018. szept. 18. 17:54
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Házassági anyakönyvi kivonatot fogtok kapni. Úgy emlékszem, hogy nincs benne csak a születési neved és a házasság utáni neved. Egyébként miért probléma ha látszik az anyukád neve?
2018. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarod, hogy kiderüljön, hogy ki az anyukád? Híresség? Vagy szégyelled?
2018. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Szopó a vezetékneve, én pedig szégyelltem elmondani a páromnak amikor megismerkedtünk, időben el kellett volna mondani, talán még nevettünk is volna, de így már kellemetlen, hogy hazudtam, bevallani pddig inkább ciki.

amúgy minden másban őszinték vagyunk egymással nyilván.

Nem tudom mi a megoldás

2018. szept. 18. 20:35
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az anya lánykori neve a személyi adatokhoz hozzátartozik. A személyiden mindig szerepelni fog, akár házas vagy, akár nem.
2018. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Hát ez szopó:DD

Na jó ne haragudj ez a trollkodás része volt a dolognak.:)

Szerintem ha őszintén elmondod a párosnak hogy szégyellted elmondani biztos megérti. De senki családja sem tökéletes. Nem kell szégyellni.

2018. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De értsétek meg, hogy nem akarom, hogy kiderüljön... ha lefizetem az anyakönyvvezetőt? Persze a hivatalos adatba beírja az eredeti vezetéknevét, de addig nem láthatja a párom.
2018. szept. 19. 11:20
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hány éves vagy, 12?

Értem én, hogy elsőre nem akarja elmondani az ember, de ha már ott tart a kapcsolatotok, hogy összeházasodtok, nem töléketesen mindegy, hogy mi az anyád leánykori neve? Az csak egy név, minek titkolni? Nem tehetsz róla se te, se az anyád, hogy mi a vezetékneve...

2018. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy ez kamu.... Életed során tudod hányszor fogják kérdezni anyád lánykori nevèt? Ilyen nincs.. Nem is hiszem el, hogy eddig el tudtad titkolni..... Ha nem kamu, akkor te nagyon hülye vagy bmeg......
2018. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!