Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben az esetben ti mit hinnének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben ti mit hinnének?

Figyelt kérdés
Adott egy helyzet,a férjem régebben pár hete beszélgetett egy nővel messengeren, de folyamatosan kitörölte a beszélgetést,tehát pontosan nem tudom miket beszéltek. Gondoltam jobb ha nem veszekszünk mivel állapotos vagyok, és így letiltottam nála. Na már most utána jöttek meg olyan helyzetek,hogy olyannyira össze vesztünk,hogy elkoltoztem. Kíváncsiságból ra néztem az adatlapjara mert tett fel egy új profilkepet és láttam,hogy belájkolta neki az a nő,tehát feloldotta és oda vissza lájkolgatták egymást. Állítja nincs köztük semmi, de ezt már nem lehet megbocsátani szerintem. Ezek után megkérte a nőt,hogy írjon nekem nincs köztük semmi,ez külön megalázó szerintem.
2018. aug. 23. 17:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

nem akarok vészmadár lenni, de a helyedben a váláson (is) agyalnék.


a terhesség abból a szempontból is kitüntett szakasza a női életútnak, hogy az igazi, gerinces, nagybetűs FÉRFIAK ilyenkor (is) a tenyerükön hordozzák a párjukat, kényeztetik, vigyáznak rá, minél több energiát és időt forgatnak bele a párkacsolatba.


a párod sunyi, és egészen biztosa van titkolnivalója, hogy a potenciális szeretője mit állít, ne vedd készpénznek, persze, hogy nem fogja azt mondani, hogy szingli, és oda meg vissza van a pasidért.


ha már most így viselkedik veled a gyereked apja, mi lesz később?!

2018. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen én is a váláson gondolkozom erősen..
2018. aug. 23. 19:59
 13/19 A kérdező kommentje:
Különösen azért esik rosszul mert az utolsó hónapban vagyok és mikor elkoltoztem inkább ezzel foglalkozott hogy feloldja mint hogy megoldja a dolgokat. Már úgy érzem értelmetlen lenne folytatni.
2018. aug. 23. 20:05
 14/19 anonim ***** válasza:

Egészen biztos lehetsz benne, hogy kavarnak. Az ember olyasmit töröl ki, amit nem akar, hogy más lásson. Annak meg oka van. Mellé még sűrűn el is járt otthonról, elköltöztél, de a másik nővel foglalkozott, hát szerintem egyértelmű, hohy igazándiból nem érdekled. Hogy a nő mit ir neked, kb. annyira lehet elhinni, mint a férjed szavát. Lehet, ő is kapcsolatba van, és számára se lenne jó, ha fény derülne rá.

Tudom nehéz, meg nagyon alkalmatlan most neked a válás, de mostmár ez menthetetlennek tűnik.

2018. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy a várandóssági szexhiány dolgozik benne?


persze ez nem teszi megbócsáthatóvá, amit tett.

2018. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hazudnak.Egyszer a házas férfi ugyanerre kért meg,hogy írjak a feleségének,kb ugyanezeket,amit leírtál.
2018. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom, megértelek. Amikor én voltam várandós nálunk is ez volt exxel. Az ember próbál nem büszke lenni a család, gyerek, nőiesség stb miatt de nem lehet.

Én is visszafogdam s akkor kaptam a legnagyobb pofont mikor a szülőszobában a kezemet fogva jött a nő hívása. Te ne élj át ilyent.

2018. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kitartást és erőt kívánok neked!
2018. aug. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Én sem szaladnék olyan nő után aki paranoid feltételezései alapján sértődik meg és költözik el.
2018. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!