Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben az esetben ti mit hinnének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben ti mit hinnének?

Figyelt kérdés
Adott egy helyzet,a férjem régebben pár hete beszélgetett egy nővel messengeren, de folyamatosan kitörölte a beszélgetést,tehát pontosan nem tudom miket beszéltek. Gondoltam jobb ha nem veszekszünk mivel állapotos vagyok, és így letiltottam nála. Na már most utána jöttek meg olyan helyzetek,hogy olyannyira össze vesztünk,hogy elkoltoztem. Kíváncsiságból ra néztem az adatlapjara mert tett fel egy új profilkepet és láttam,hogy belájkolta neki az a nő,tehát feloldotta és oda vissza lájkolgatták egymást. Állítja nincs köztük semmi, de ezt már nem lehet megbocsátani szerintem. Ezek után megkérte a nőt,hogy írjon nekem nincs köztük semmi,ez külön megalázó szerintem.
2018. aug. 23. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát kiakadnék, hogy állapotos vagyok és nem velem foglalkozik, hanem más nőkkel:/
2018. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Akkor tényleg nem reagálom túl.
2018. aug. 23. 17:34
 3/19 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ezzel bebizonyította hogy a fontossági sorrend elején nem mi állunk a számára.
2018. aug. 23. 17:35
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Élőben találkoztak egymással?
2018. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szerintem biztosan,mert mostanában elég sokat járt el otthonról, ami eddig nem volt ra jellemző. Illetve azt mondja,hogy nincs köztük semmi sem csak már nagyon régről ismeri. De nem értem akkor én az évek alatt miért nem hallottam róla sosem? Ez a nő azt írta nekem,hogy nincs köztük semmi és van neki párja akivel most költözött össze és meg elég sok mindent most nem a részletekbe nem mennek bele inkább.
2018. aug. 23. 17:39
 6/19 anonim ***** válasza:
17%

Ez szinte hihetetlen. Te tényleg az alapján éled meg a kapcsolatotokat, ami messengeren történik? Csak ez alapján tudsz arra következtetni, hogy hogy álltok egymással a pároddal?


>de ezt már nem lehet megbocsátani szerintem


Mit nem lehet megbocsátani? Hogy a párod beszélget egy ellenkezű nemű emberrel és lájkolják egymás fotóit? Gyász...


Nem azt mondom, hogy ezt annyiban kell hagyni, csak azt, hogy ahogy ezt az egészet kezeled, az végtelenül felszínes és infantilis.

2018. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs titkolnivalo akkor a messengert sem kell torolni ilyen egyszeru.

Nekem sosincs semmi olyan amit adott esetben a parom ne lathatna, a bnőm nem osztja meg velem a huvelygombajanak a reszleteit innentol kezdve nem lehet olyan amit a masik ne tudhatna....

2018. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem az alapján ítélem meg, csak nyilván titkolja ha kitörli és rosszul esik hogy az elkoltozesem után valahogy csak eszebe jutott hogy felkene oldani a tiltást holott tudja hogy ezzel megbant engem.
2018. aug. 23. 18:48
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyira lényegtelen, hogy messengeren történt. MÁSIK nővel foglalkozott a pali, mikörben a felesége ott van mellette, ráadásul terhes is, várja a közös gyereket. EZ milyen már??? ÉN nagyon kiakadnék.
2018. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó hogy megertesz
2018. aug. 23. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!