Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek olyan esetben ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek olyan esetben ha mindenben rendben vagyunk a feleségemmel és szeretjük is egymást viszont 1-2 havonta van kedve a szexhez és ez kikészít?

Figyelt kérdés
Számtalanszor beszèltünk erről de nem változtat. Ha teheti elutasít.A gyerkőc miatt viszont nem válnèk. Ez a sorsom ès törődjek bele? Harmincas vagyok mèg csak, kicsit korai a szexmentes élet.

2018. febr. 27. 23:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Közölném, hogy vannak bizonyos igényeim és tennék azért, hogy kívánjon. Ha nem megy, akkor megmondanám, hogy boldogtalan vagyok és rosszul esik, hogy nem törődik velem. Ha továbbra sem változtat, elválnék.
2018. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Nyilvan nem jo veled az agyban. Tudod ez ilyen number one ok, ha egy no nem akar veled szexelni. Vigyel haza egy uveg bort, es beszelgessetek el oszinten a szexualis eletetekrol, vagyakrol, stb.
2018. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

És ez az állapot mindig is fennállt, vagy régen azért kielégítőbb volt a helyzet?

Ha változott, akkor mikor változott meg?

2018. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
15%
Keresnék egy szeretőt és eljárkálnék gyakran hozzá.
2018. febr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanez volt a helyzet az exszel. Kerestem egy szeretőt.

3 lehetőséged van:

1 beletörődsz és szenvedsz

2 szerető után nézel

3 elválsz és keresel olyan nőt akivel egyeznek az igények


Én először szenvedtem, vagy 6 évig, utána szeretőm volt, meg alkalmi partnerek, aztán válás és találtam egy olyat akivel minden nap van szex.

2018. febr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Ha rendben lennétek... -lenne intimitás.


Ha szeretitek egymást van megértés... -van megoldás!


Nem válsz, mert kényelmes -megerősítést kérsz, hogy megérdemelsz egy szeretőt....


?

/N

2018. febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
Én már így élek 12 éve. Havi 1 szex, de az is olyan, hogy inkább ne is lenne. Semmit nem enged, csak amolyan itt vagyok, van 10 perced, szóval igyekezz. Orál? Szóba sem jöhet. Segédeszközök, játékok? Áhhh ezek ördögtől való dolgok! Csak gumival, mert minek szedjen tablettát azért a havi 1-ért. Nekem óriási igényem lenne, mert imádom a női testet, imádom az érzelmeket, és imádnám ha boldoggá tudnám tenni. Ehelyett van egy halálra únt arccal, szinte kényszerből elfeküdt nő... Gyalázatos az életem. Ja, és férfi létemre én vagyok aki érzelmekről próbál beszélni, aki érdeklődik, segít stb. Egy utolsó balek vagyok!
2018. febr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

# 7-es

Olvasom a kommneteket és azt hittem ezt én írtam. :D

Igaz mi már elváltunk de rémálom volt.

Nem is tudom mit kívánjak neked: Kitartást? Türelmet? Erőt?

Egy nagy túrót, dehogy kívánok én neked ilyeneket. Kívánok egy tüzes, vadmacska szeretőt akitől majdnem négykézláb mégy haza.

2018. febr. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Kerek perec megmondanàm neki ,hogy mi az ami bánt és vagy megprobálunk rajta vàltoztatni együtt(megkeresni az okát,beszélgetni őszintén) vagy keresek valaki mást.Nem fenyegesd hanem tényként közöld.Senki kedvéért nem szenvednénk egy párkapcsolatban szex nélkül, főleg nem 30 évesen.Túl rövid ahoz az élet ,hogy 30 éves életerős férfiként ne tudjam megélni a szexualitàsomat mert a nő akit elvettem frigid lett a gyerek után.
2018. febr. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

úgy bírom, mikor a pasik nyafognak a kevés szex miatt, és a nőt hibáztatják.

az estzetekbe sem jut, hogy bennetek van a hiba??!!


lehet, hogy

1. nem vagytok testileg elég vonzók


2. lehet, h. pocsék szeretők vagytok, fejletlen a szexuális kultúrátok


3. lehet, h. sajátos testszagotok van


4. lehet, h. nincs elég szexuális kisugárzásotok


csomó oka lehet.


ne mindig a nő legyen már a hibás!!!!


ha olyan jók lennétek, nem biztos, hogy ritkán szexelne csak.

2018. febr. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!