Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek olyan esetben ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek olyan esetben ha mindenben rendben vagyunk a feleségemmel és szeretjük is egymást viszont 1-2 havonta van kedve a szexhez és ez kikészít?

Figyelt kérdés
Számtalanszor beszèltünk erről de nem változtat. Ha teheti elutasít.A gyerkőc miatt viszont nem válnèk. Ez a sorsom ès törődjek bele? Harmincas vagyok mèg csak, kicsit korai a szexmentes élet.

2018. febr. 27. 23:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

9-es, igazad van.

Családunkban is van ilyen fiatal apuka, ilyen helyzetben. Attól még jó családfő, odaadó apa. A többit pedig "megoldja" (Hát istenem, eü. dugás, na:)

Felteszem, a feleség is tudja, mert azért jóképű harmincas pasi szex nélkül nem nagyon működik.

2018. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

10-es!

Esküszöm, nem védem a pasikat, de az általad felsorolt okok (nem jó a pasi az ágyban, stb), ezek a kívánt gyermekszám előtt is meglehettek. Akkor mégis ment a verkli?

2018. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

ezek a kívánt gyermekszám előtt is meglehettek. Akkor mégis ment a verkli?


10-es vagyok.

bizonyt megy a verkli, ha még gyerekvállalás előtt van egy nő, mert olvass utána, mit ír erről az evolúciós pszichológia, a vágyott anyaság miatt ilyenkor megy a szex, de közel sem jelenti azt, hogy örömteli és kielégítő.

egyszerűen baszni kell, ha gyereket akar egy nő, és pont.

annak is utánaolvashatnál, mert kiterjedt szakirodalma van, hogy szülés, gyerekvállalás után hogyan változhat meg egy nő igénye a szex iránt.


amit itt vki. írt, hogy aszexuális, azt veszélyesnek tartom így kijelenteni, ezt csak erre kiképzett szakember, pl. szexuálpszichológus mondhatná ki.


simán lehet, hogy ugyanaz a nő, akit aszexuálisnak hisz a párja, egy másik ffi. mellett kivirágozna.


továbbá azt is gondolom, hogy ha a szex nem működik jól két ember között, az mindig egy jóval komplexebb problémát jelent, aminek csak egyik dimenziója az elégtelen szexulitás.


szociológiai tény, hogy minél elégedettebb, boldogabb egy pár egymással, annál intenzívebb szexuális életet élnek.


ha elmarad a szex, érdemes a holisztikus megközelítést alkalmazni, és azt elemezni, hogya kapcsolat egyéb alterületei, úgy mint a párkapcsolati kommunikáció, a mi-élmények (közösen eltöltött, minőségi idő), stb. hogyan működnek.

2018. márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 kombika ***** válasza:
23-as ez baromság! Nálunk az első gyerek után továbbra is vadmacska volt a feleségem. Sőt a második után is. Aztán szépen lassan egyre kevésé volt. Mostmár mi is csak kb. havi egyszer szeretkezünk. Mindíg elélvez, mindíg ő kezdemémyez, és odáig van érte, hogy milyen jó. De neki havi egy elég. Nekem meg nem. Rengeteget beszélgettünk róla, őszntén, nyíltan. Szeret engem, kíván, jó vagyok, de neki havi egy elég. Nem fogok elválni, mert szeretem őt, és a gyerekeimet. Nem akarok szeretőt sem tartani, mert szerelmes vagyok a feleségembe, és fel sem tud izgatni más nő. Patthelyzet. Marad az önkielégítés.. lehet, hogy te ezt a helyzetet nem ismered, de egyre több férfi szenved ilyen helyzetben.
2020. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!