Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek olyan esetben ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek olyan esetben ha mindenben rendben vagyunk a feleségemmel és szeretjük is egymást viszont 1-2 havonta van kedve a szexhez és ez kikészít?

Figyelt kérdés
Számtalanszor beszèltünk erről de nem változtat. Ha teheti elutasít.A gyerkőc miatt viszont nem válnèk. Ez a sorsom ès törődjek bele? Harmincas vagyok mèg csak, kicsit korai a szexmentes élet.

2018. febr. 27. 23:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%

A házasságomban én is így voltam, vagyis mindketten így álltunk hozzá a volt férjemmel, de egymást hibáztattuk. Az a helyzet, hogy minél kevesebbet szexeltünk, annál furább volt az egész, és annál kevésbé tudtam kívánni, pedig szerettem.

De vele nem volt igazán jó a szex és már untam, hogy forgatókönyv szerűen, mindig ugyanazt csinálja ugyanúgy...valamiért taszítani kezdett az egész.


Én váltam el a szex hiány miatt, mert a gyerek miatt ő sem akart, de elült a langyos vízben és semmit sem tett. Párterápia szerinte hülyeség,okés, akkor válás. Sosem csaltam meg. A következő partnerem egy isten volt az ágyban, ő átkattantott a fejemben valamit és egy vadmacska lettem mellette. Miért kell rögtön a megcsalást mint lehetőséget elővenni?

2018. febr. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%
10-es. Az általad felsoroltakat már régen átbeszéltük. Őt egyszerűen a szex nem érdekli, saját bevallása szerint nem is hiányzik a férfi az életéből, vagyis neki csak egy szimpla társ kell a mindennapokba este fél nyolcig. Bizony van ilyen kedves 10-es, úgy hívják asszexualitás. A kapcsolatunkban én vagyok az aktív minden téren, a szexuális és az érzelmi intelligenciám toronymagasan a párom fölött van (közös egyetértésben lett mindez megbeszélve), én bármit és bárhogyan kipróbálnék, mindit őt tartottam fontosnak az ágyban, de sosem élvezett semmit. Ember nem agyalt és próbált volna többet mint én, de semmi. Testszagom nincs, a külsőm ellen nem volt kifogása sosem. Hidd el, vannak azok a dolgok, amikről a nagy átlagnak fogalma sincs, én azt mondom örüljenek neki! Itt nem az a gond hogy lassú vagyok vagy gyors, vagy rosszul csinálok valamit. Itt arról van szó, hogy egyszerűen nincs meg a másikban az, amit természet az emberek 99%-ba beletett.
2018. febr. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom,hogy jobb,hogy ha megbeszéled vele őszintén,hogy te ezt így nem bírod. Vagy több szex lesz vagy válás.

Igen,van ahol az működik,hogy a feleség engedi,hogy szeretőt tarts,de őszintén, minek?

Nem jobb szerintem együtt maradni a gyerek miatt és akkor a gyereked is úgy nő fel,hogy azt látja,hogy Anyu meg Apu egy hideg kapcsolatban élnek. Esetleg Apu nêha el is maradozik otthonról...

Inkább lássa a szüleit külön,de boldognak.


Ezt meg kell beszélni,ha mrg lehet menteni akkor tenni érte,ha nem akkor pedig lépni.

2018. febr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%
A 2esnek és a 10esnek nőként írom, hogy egyáltalán nem biztos hogy nem a nőnél van gond. Én is ilyen vagyok, 15 éve még kívántam napi szinten, most meg már olyannyira nem, hogy kb szex nélkül is tudnék élni. A férjemmel semmi gond, ha együtt vagyunk akkor élvezem is, és mégis ez a szitu.
2018. febr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%
Csak szerinted van minden rendben.Megszokásból van veled.Akkor nem tudok lefeküdni a másikkal,ha nem kívánom,nem szeretem,nem mozgat meg bennem semmit,sérelmeim vannak,unom.De a gyerek miatt tűrjed csak persze,ez is nagy okosság,mert itt nagy változás nem lesz.
2018. febr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
61%

Én is pontosan ebben vagyok.

35 éves vagyok.

8eves a fiam.

Imádom

Nem tudom elképzelni hogy ne legyen reggel ott vagy este hétvégén.

Viszont párommal ugyan ez van.

Nem igényel semmit.

Mással sem mondta.

Azt mondja tudja hogy én nekem sokkal nagyobb igénnyel rendelkezem.

Biztos hogy néha megoldom.

Ezzel le van rendezve.

De itt a csapda.

Ha kiirom vagy elmondom hogy szeretői kapcsolatot keresek egyből elküldenek a lányok mert ők nem lesznek 2.ok.

Ez ok főleg ha független.

De az nem lehet hogy női oldalon van ilyen hogy ő igényli férj nem?

Hol lehet így össze jönni?

Szinte semmi esélye

2018. febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Bence_ ***** válasza:

Ez rólad szól.

Mennyire értékeled magad, ha fontos akkor változtass. Szerintem több dolog is van ami nem működik a kapcsolatban.

Azért maradsz mert így kényelmes ezt is lehet mondani de a gyerekre fogni felesleges.

2018. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk évek alatt az önbizalmam teljesen összetört, mondhatni nem is létezik. Válni? Ahhoz is önbizalom kell, ami meg nincs. Társkeresőzés férfi szemmel nézve ugyancsak önbizalom romboló, hiszen egy átlag külsővel rendelkező átlagos egzisztenciával rendelkező, gyerekes férfi kinek kellene? Ugyan már! Kedvem sincs beszélgetni nőkkel, tudom hogy semmibe sem vennének, eleve a külsőm sem üti meg a mai mércét. Nem vagyok egy 2 méter magas, kisportolt barna hajú és szemű spártai tesztoszteronbomba, ultra menő belső értékekkel. Szóval egy hányás külsővel rendelkező férfinek, vagyon nélkül valahol nulla és mínusz 10 körül vannak az esélyei.
2018. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó neked megvan a probléma forrása.

0 önbizalom. A tested sem kívánatos. Negatívan állsz magadhoz. Szerinted sem vagy vonzó. Akkor mit vársz a feleségedtől, hogy egy önbizalomhiányos, előnytelen külsővel rendelkező, önsajnáltató férfival lefeküdjön, ráadásul akire más nő sem nézne? Bocs de benned nincs semmi olyan a saját elmondásod szerint ami egy nőnek kell, akkor meg ne itt csodálkoz. Menj el sportolni, hitesd el magaddal, hogy másoknak is kellesz, túrbózd fel az egódat flörtöléssel, ahogy meglátja az asszony hidd el egy percet nem fog várni és visszajön a tűz!



Ennyi önsajnáltató barmot, tényleg csak a melegsz**rban ültök és várjátok a csodát. Még ti panaszkodtok, ha nem akartok változtatni akkor úgy kell nektek, de akkor ne is rinyáljatok.

2018. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, felteszem a nagy kérdést: Szed a feleséged fogamzásgátló tablettát? Mert nekem kb. nullára vitte le a nemi vágyamat (de még jó, hogy időben rájöttünk, hogy az az oka). Ég és föld a különbség.
2018. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!