Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Támogatnád a férjedet ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnád a férjedet ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Negyvenes házaspár vagyunk. A férjem megzakkant... Egy másik országba készül kiköltözni és ott egy vállalkozást létrehozni, amibe (MINDEN!!!) vagyonunkat szeretné beletenni, ez az összes félreértett pénzünket, az összes ingatlanunkat, mindent. (kb. 200millio)

Nagyon jó abban amit csinál, így nagy esély van arra, hogy ebben az europan kívüli orszagban pár év alatt egy milliárdos vállalkozást hozzon létre, de ott van az esely arra is, hogy mindent elbukunk. Gyerek nincs, mindketten folyékonyan beszéljük az adott ország nyelvét, 12 éve vagyunk házasok. Ugye kockazat nélkül nincs nyereség, de én mégis félek. Itt csodaszép életünk van, de ő még szeretne valami nagyot létrehozni, nem is a pénz az ami vonzza... Te megpróbálnád lebeszélni róla vagy támogatnád?


2018. máj. 22. 07:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Tegyen félre tartalékot bukás esetére, és igen.
2018. máj. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Hajrá
2018. máj. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
A pénz könnyen el tud úszni.Egy kis lakás árát félretetetnék vele,aztán tőlem indulhatnánk,bár az se mindegy hova,csak akkor ha nekem is tetszik az adott ország.Aztán ha bukunk,ne albérletbe kelljen visszajönni legalább.
2018. máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem tetszik, hogy mindent belebukhat. Próbálja meg a pénznek legalább egy részét más forrásból összeszedni, és akkor oké. Ha ennyire nagy esélye van a sikernek, akkor tuti könnyen talál befektetőket.
2018. máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 piroska és a farkas ***** válasza:
91%
Kizárt. Ha ő nem tud józanul gondolkodni, mert a mégtöbb pénz lehetősége miatt már nem lát tisztán, akkor nekem kell helyette is. 200 millió már most sok, több, mint a legtöbb magyar család vagyona, ha kockáztatni akarja, akkor sem egyes egyedül az ő dolga, hiszen a történet kétszereplős. Ha itthon olyan hivatásom lenne, amiben nagyon jó vagyok, nagyon a helyemen vagyok, hasznosnak is érzem, akkor megkérném, hogy vegye ezt figyelembe és ne kelljen egy idegen országban otthon ülő luxusfeleségként tengetnem a hátralévő évtizedeimet vagy olyan munkát csinálnom amit nem érzek magaménak. Persze lehet, h találnék jót, így a döntő szempont nem ez lenne, hanem az, h ragaszkodnék ahhoz, hogy a 200- ból 50 millió maradjon meg tartaléknak. Ha erre nem hajlandó, akkor átgondolnám a közös folytatást.
2018. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem végleges kiköltözésről van szó, 3-5 év, persze egy lakást és egy 10 milliós biztonsági tartalékot megtartanánk. Más befektetők is lennének, ugyanis egy körülbelül 500 milliós beruházásról lenne szó. Az ország tetszik, többször is voltunk kint, de tény, hogy sokat lennék egyedül. 2 havonta tudnék hazajárni 3 hétre kb.
2018. máj. 22. 08:24
 7/28 anonim ***** válasza:
4%

Női hiszti amit csinálsz.


Adott egy férfi aki felért a szakmája csúcsára, és előtte lenne a lehetőség hogy valami maradandót létrehozzon. Ráadásul nem csak ő hisz a sikerében, hanem a leendő befektetők is. Az ilyen embert mi úttörőnek hívjuk, te meg úgy hogy "megzakkant". Aztán kiderül hogy a "(MINDEN!!!)" vagyonotok beleteszitek nem is úgy értendő hogy "(MINDEN!!!)", hanem lenne egy tartalék.


Minden sikertelen férfi mögött áll egy hozzád hasonló nő. Gratulálok.

2018. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
36%

Támogatnàm. Nem kell attól tartani, hogy egy londoni Mekiben fogtok krumplit sütni minimálbérért, ha nem sikerül. Mitől félsz? Életetek legnagyobb kalandja áll előttetek!

Neked meg senki se mondja, hogy ülj otthon egyedül. Találd fel magad!

2018. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%

ez a legfőbb magyarázat amiért szingli vagyok :(


persze meg is értelek kicsit de kockáztatni egyedül jobban esik

2018. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

Nem normális ember aki a családi biztonságot kockáztatja.

A legtöbb menő vállalkozó barátom külön tudja választani a családi vagyont az üzleti vagyontól.

Olyan ismerősöm is van aki nem tudta, a családi házra és az anyósa házára is jelzálog hitelt vett fel, a CHF árfolyama a csillagos egekbe szökött, a vállalkozás pedig a béka segge alá. Buktak mindent, a fickó öngyilkos lett a család pedig albérletben lakik.


A vállalkozás vagyonát teljes mértékben lehet kockáztatni de a családi vagyon tabu.

2018. máj. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!