Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy férfi milyen okokból nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi milyen okokból nem engedi a párját dolgozni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 22:21
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos nem veszik ki a méhet és a petefészkeket csak úgy. Elköttetni sem szabad magad, csak ha leszülted a 3 kis adófizetőt az államnak.


Továbbra is beképzelt vagy, nincs benned empátia, mert nem tudod elképzelni, hogy valakit az anyaság nem tesz boldoggá. Te boldog anya vagy, gondolom, nem kényszerítetted magadra az egészet, nem undorított a gyerekek, a szülés gondolata. És ennyi erővel bármire rámondhatnánk, hogy betegség vagy aberráció, ami nem szolgál célt.


Orvosok nem foglalkoznak azzal, hogy valaki nem akar gyereket, mert szabad akaratunk van. Ugyanígy nem utalnak be senkit a pszichiátriára, ha nem eszik húst, vagy szereti az orális szexet, pedig találok neked embereket, akik szerint nem normálisak.

2018. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
0%

De el tudom képzelni, mint ahogy el tudom képzelni hogy valakit ér egy trauma gyerekkorában és nem mer kimozdulni a szobájából 50 évig.

És természetesen senki nem kényszerítheti arra hogy gyógyítsa meg magát, de az empátia nekem nem azt jelenti hogy megértem és ráhagyom, sőt azt is szó nélkül hallgatom hogy másokat győzköd hogy milyen jó dolog is egy szobában leélni az életet, és nem az az empátia hogy elhiszem neki vagy elfogadom hogy a külvilág undorító és biztos nem élvezné.


Főleg akkor nehéz ezt szó nélkül végignéznem amikor láttam másokat akik később vették észre hogy emiatt egy nagyon fontos dologról lemaradtak, és látszik rajtuk hogy nagyon örültek volna ha anno valakinek sikerült volna a lelkükre beszélni.


Én megpróbáltam, a többi a ti dolgotok.

2018. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
51%

#40 en nem akarom érezni hogy akarjak gyereket sőt örülök neki hogy bennem nincsenek ilyen érzések

Ezért soha nem is tennék ellene hogy ez változzon mert nekem így jó

Mehet meg nem lehet kivetetni mert akkor csontritkulást okozna klimax stb

Rosszabbul járnék

Elkottetnem én magam csak sajnos itt azt sem lehet

Neked ez a véleményed orulj neki hogy te “normális “ vagy és nem vagy “beteg” mint én akit meg kene “gyógyítani”

Kérdem én a ferfiak akik nem akarnak gyerket ők is betegek? Vagy csak a nők?

2018. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
0%

A pszichopata is örül annak hogy pszichopata és nem akar megváltozni. Az elmebeteg is mindenki mást lát annak és ő maga a világért se gyógyulna. A paranoiás is mindenki mást hülyének lát. Sajnos ezeket a dolgokat belülről nagyon nehéz észrevenni. Hacsak nem komolyan szenvedsz a lelki betegségedtől, akkor képes vagy "szabad döntésnek" hinni.


Más a "normális" és más a "természetes". Ha a többség elkezdi magát mérgezni (pl dohányzással), akkor simán lehet az normális, de attól még nem természetes, attól még nem életsegítő hanem életellenes.


Értem hogy nem tetszik a beteg szó, de ezt nem derogatívan értem hanem úgy mint pl. szenvedélybeteg.


Én dohányoztam 11 évig, nem szégyellem bevallani hogy az egy betegség, beteg voltam és szerencsére kigyógyultam belőle. Ráadásul egy jó darabig eszem ágába nem volt leszokni, úgy gondoltam jó ez így nekem. Aztán amikor megjött az eszem, leszoktam nagy nehezen, és utána már azt kívántam bárcsak soha ne szoktam volna rá, és el nem tudtam képzelni hogyan gondolhattam én valaha hogy "jó ez így nekem, szeretek dohányozni". Még alá is támasztgattam mindenfélével: hogy a levegőben terjedő bacikat biztos megöli, nyugodtabb, vékonyabb vagyok tőle, meg milyen könnyen lehet társaságot szerezni vele. Most már marhaságnak tűnik de akkor komolyan ezt gondoltam.


Tehát lásd be hogy lehetséges hogy ezt most komolyan így gondolod, de később simán hülyének gondolhatod magad emiatt.


A másik: a férfiak nem nők. A férfiaknak természetükből fakadóan a gyerekvállalás nem egy égető kérdés. Míg egy férfinek száz nővel lehet gyereke, addig egy nőnek nem lehet száz férfival. A termékenységük sincs időben korlátozva igazán. Nekik nincs tejet termelő mellük, képtelenek kihordani egy gyermeket és anyai ösztönük se nagyon van. A férfiak testének csak icipici része teremtődött erre ellentben a nőkével. Időben sem kell annyit foglalkozniuk azzal hogy utóduk legyen mint a nőknek.

A két nemnek nem ugyanaz a feladata, soha nem volt az. Ez a munkamegosztás, vagy inkább felosztás. Így volt hatékony. De most persze okosabbak vagyunk és milyen jól is működik ez az új módi... Egyre több mindent tehetünk meg, egyre több mindenünk van. Akkor miért nem egyre boldogabbak az emberek?


Undorít egy gyerek? Hiszen te is az voltál/vagy! Akkor magadtól is undorodsz? Undorít a szülés gondolata? Hiszen annak köszönheted hogy élsz! Ennyire undorít az élet? Akkor miért akarsz szórakozni? Attól jobb lesz? Hogyan élvezhetnéd ha undorít az egész alapvetően? A kettő nem elválasztható! Egy Élet létezik! Te is Élet vagy! Ugyanannak az Egyetlen Életnek egy darabja! Szülés nélkül szórakozás sincs! Gyerek nélkül szórakozó felnőtt sincs!


Ha valami nemes cél érdekében nem vállalnál gyereket, pl mert túlnépesedés van, az még rendben lenne, de ha undorít a dolog akkor ott simán csak valami torzulás van amivel foglalkozni kéne.


Nagyon egyszerű felismerni hogy mi a betegség és mi az egészséges viselkedés ill. gondolkodás: az Életet segíti vagy ellene van. Ha károsítani akarod a testeded holmi elkötéssel ill. haszontalanul szórni akarod az Élet által megteremtett erőforrásokat akkor az szerintem egyértelműen ellene van.

2018. aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Nem vitatkozom veled mert csak azt fújod így természet ellenes úgy természet ellenes. Nem állatok vagyunk vagy ösztönlenyek, emberek

Azért vagyunk emerek hogy tudjunk gondolkodni , nem azért hogy esz nélkül potyogtassuk a gyereket mert szerinted az milyen csuda jó élet és milyen természetes . Szép is lenne a világ ha 3x annyian lennénk a földön.

Voltam gyerek és? Én kertem? Nem. Akkor már kötelességem nekem is szülni?

Csak azért mert én is voltam gyerek?

Azért nem vagyok lelki beteg mert nen akarok szülni.

Persze itt a ferfiak már megint kivételek oket nem lehet soha semmiért lenézni mert istenek. Persze ha nem akarnak gyereket nem gond

Huu de nagy egyenlőség van. Amit a férfiaknak lehet azt a nőnek nem mert lenézik érte

Nem értem miért faj neked ismet kérdezem ha egy nő nem akar gyereket?

Én nem akarom és nem is fogom úgy leélni az életem hogy egy gyerekről kell gondoskodnom. Nem érdekel ha erre azt mondod buta lány szövege

Képzeld nem mindenkinek okoz az örömöt hogy nevelje a gyereket meg otthon üljön és háztartást vezessen míg az ura vígan elvan.

Engem egy gyerek igenis hátráltatna , nem szórakozhatnék mert ott a gyerek , semmit nem csinálhatnak csak a gyerek a gyerek . Midnen napi monotonitás lenne az életem gyerek , háztartás, gyerek, kötelező úram kiszolgálása este és minden nap.

Akárhogy Csűröd csavarod nem fogok szülni

Pláne nem egy férfinak hogy ki legyek szolgáltatva neki

Nem is értem miért vitatkozom egy olyan emberrel aki csak a saját gyerek mániás világát tudja elfogadni

Mégis ha a férfiakat nem nézik le hogy nem akarnak gyereket , márpedig egyre több férfit sem akar. Mégis a no hogy legyen terhes ha nincs lassan férfi aki akarna gyerket?

Persze csak a nőket kell lenézni mert nem akar gyereket

Jó hogy a férfiakat nem dicsérjük meg érte

Már nem az őskorban élünk hogy az egyetlen funkciónk a szaporodás legyen

Érdekes más ember elfogadta az összes érvem miért nem szeretnek gyermeket

Sőt nem egy két ismerosom ugyan így van vele

Neked ez nem tetszik megértem

Nekem meg az nem tetszene ha kötetéből szülnom kene mert az ilyen emberek mint te rájuk erőltetnék az egészet

Nem álltok vagyunk ismétlem akiknek tényleg az a funkciója hogy szaporodás

Azért vagyunk emberek mert nem az ösztöneink irányítanak minket , ami generációról generációra gyengül

2018. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
59%

Engem undorítanak a gyerekek. És ha az voltam? Képzeld, nyuszi, csak azért, mert nő vagyok, nem szeretek minden nőt. És ha vannak nők, akiket nem szeretek, az nem jelenti azt, hogy magamat sem szeretem, hisz nő vagyok.


Remélem, képes vagy ezt felfogni.


Abba nem gondolsz bele, hogy normális dolog nem szaporodni, ha az életkörülmények nem megfelelőek?


Miért nem érted azt meg, hogy azért, mert engem megszültek, nekem nem kell szülnöm? Anyukám és én két külön személy vagyunk, külön szabad akarattal. Ő akart gyereket, és szült. Én nem akarok, nem fogok. Ez azért elég egyszerű ahhoz, hogy felfogd.


Mondom, felőlem szülj annyit, amennyi jólesik. Csak ne pofázz be másnak. Semmivel nem vagy több senkinél.

2018. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
2018. aug. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
#47 köszönjük nagyon megható sztori
2018. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!