Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy férfi milyen okokból nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi milyen okokból nem engedi a párját dolgozni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 22:21
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
79%

Mire irigy? Az önállótlanságra?

Én vagyok az, aki reálisan látja a dolgokat.

A házasságok 70%-a válással végződik, hülye az, aki ilyen számok mellett hajlandó eltartott lenni.

2018. aug. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
73%

#5 azért egy nehéz bevásárló szatyrot én is elbirok nem kell hogy valaki helyettem cipelje , nem esik le a gyűrű az ujjamrol

Vannak olyan nők akik pont nem akarnak dolgozni nekik tökéletes lenne egy ilyen férfi

Nekem viszont szükségem van arra hogy dolgozzam mert megbolondulnék ha otthon kene ülnöm egész nap és háztartást vezetni cseledesdit jatszani az “uramnak”

Arról a nem is beszélve hogy konyoroghetnek neki a pénzért hogy adjon már

Nem szeretek mások előtt megalazkodni és nem is fogok

Tényleg olyan lenne mintha az apam lenne akitől fuggok

Nekem kell a saját fizetés és a munka

24N

2018. aug. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
13%

Tegyük fel másképp a kérdést: Mi van azokkal a nőkkel akik nem hajlandók dolgozni hanem eltartatják magukat?


És itt nem a gyereketnevelő, háztartásbeli asszonyokról van szó.

2018. aug. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
66%

Azokat nem fogom megérteni

Azok szerintem élősködő parazitak

2018. aug. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
A, ha önmaga egy gazdag pali; B, ha esetleg nem "biztonságos" munkát végez; C, ha olyan a neveltetése.
2018. aug. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
0%

Van aki feltekenysegbol es van aki azert mert vannak gyerekek akivel a no foglalkozik, pluszban meleg etel is kell hogy legyen az asztalon.

Ha mindket szulo dolgozik es van 3 gyerek akkor mikor latjak el oket, mikor takaritanak, mikor foznek kajat, stb

Persze ebben az esetben anyagiag a no a ferfitol fugg.

Regi szomszedom pl soha nem dolgozott, csak a ferje. Ha valami tortenne a ferjevel , pl lerokkan, akkor bajban lenne mert 40 evesen semm munkaja nem volt, semmi tapasztalata nincs.

2018. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
67%

Ebbe csak úgy mennék bele, ha lenne házassági szerződés, amibe belefoglaljuk válás esetén az asszonytartas mértékét minimum 1 évig, illetve hogy ez csak szigorúan a teljes munkaidőre vonatkozik.

Aztán tanulnék, gyakornokoskodnék, esetlen karitász munkákat vállalnék.

Így, ha a kedves férj váltana, nem állnék ott csupasz seggel a világról mit sem tudva.

2018. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 Nagy, Attila válasza:
83%

1.önző

2.féltékeny

3.kisebbségi érzése van (amit azzal a lelki aggresszióval leplez, hogy nem engedi a párját közösségbe. Nehogy elszeressék..)

az ilyen férfitől menekülni kell!!!

2018. aug. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A Tengerész ***** válasza:
25%
Tőle kell megkérdezni nem gyakorikérdések.hu-tól!
2018. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
0%
#11: arra nem gondoltal hogy pont ez az egyik oka annak hogy 70% valassal vegzodik? Tul konnyu valni es meg se probaljak ezert megoldani a problemakat.
2018. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!