Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy férfi milyen okokból nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi milyen okokból nem engedi a párját dolgozni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 22:21
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
88%

30-as, neked kéne kinyitni a kis szemed, hogy nem mindenki úgy látja a világot, mint te. Csak azt hallom a kommentedből, hogy ÉN ÊN ÉN így gondolom, ezért éljen így mindenki!


Hány éves vagy? Mert 6 évesen már felfogják a gyerekek, hogy mindenki külön ember. A színvonalad megvan.

2018. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
0%

Itt nem rólam van szó, pici szívem. Alap ösztön a lét és a fajfenntartás. Minden élőlényben. Ha nem, akkor az betegség. Vannak alap természetes folyamatok. Akár a szex élvezete. Ha valakit megerőszakolnak, pláne ha gyerekkorban egy rokon, akkor nagyon nagy eséllyel torzulni fog az ami természetes és nem fogja tudni ezért élvezni a szexet. Ezt nem attól függ hogy én hogy látom a világot.


Mint minden más, anyai ösztön is ilyen, ha valami gáz kerül a levesbe akkor nem fog megnyilvánulni, Az a baj csak ha az ember nem ismeri fel hogy beteg és ahelyett hogy vagy gyógyítaná magát vagy csak elfogadná ezt, még terjeszti is mint valami jó dolgot vagy divatot teremt belőle. Mintha az amputált lábat saját döntésnek kiáltanánk ki, sőt kúlnak és erre a sok hülye még le is vágja magának direkt.

2018. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
62%

#30

Jogom van úgy élni az életem ahogy én szeretném. Mindenkinek joga van hozza

Jogom van ahoz hogy eldontsem hogy nem szeretnek gyermeket. Amugy is nem kertem az életet , sőt jobban örültem volna ha meg sem születek ebbe az undorito világba.

Mindnen embernek más az értékrendje

Azért mert részletesen kielemezted az írásom és nem értesz egyet vele attól meg így gondolom

Régen is volt hogy a nők nem akartak szülni ,nem csak most

Mi a gond azzal hogy én dolgozni szeretnek és nem mastol fuggni?

Mi a gond azzal hogy nem szeretnek gyereket nevelni?

Én így látom a dolgokat , te pedig másképp

Minden ember más

És igen nekem az a fontos hogy utazzam szorakozzam dolgozzam

Attól meg hogy 24 éves vagyok nem kell meg ezekről lemondanom

Nyilván olyan part keresek aki nem szeretne gyereket

Nem értem téged miért zavar hogy én nem akarok szülni és nem is fogok

Engem sem zavar pl az aki már 20 evesen szült vagy már 24 evesen 2 gyereke van

Mert nem az én dolgom

Mindekinek a SAJÁT döntése hogy akar vagy nem

Ahogy nekem is az hogy az indokaim nem tetszenek nem az én bajom

Gyerek szülés nem olyan mint a légzés

Nem állatok vagyunk hogy esz nélkül szapordjunk

Attól meg hogy nő vagyok nem kötelességem szülni hiába gondolod így

El kene fogadni hogy vannak nők akik szeretnének gyerket és vannak akik nem

Ebbe semmi modern felfogás nincs

Gyerek korom óta így gondolom

Jobban szertek úgy kapcsolatban lenni hogy nem a férfitól fuggok nem az ő fűtésesebol elek hanem van sajatom és felesben oldunk meg mindent

Ezzel sem értem mi bajod

Sok férfi sem akar gyereket őket senki nem “bántja “

Az teljesen elfogadott tény .

2018. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
* fizetéséből
2018. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
67%
32-es, és téged miben zavar, ha máshogy élik az emberek az életüket, cica? Nem te vagy a világ közepe. Tessék az önzőségedből kigyógyulni.
2018. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem zavarna igazán, pláne hogy az ilyen betegség saját magát gyógyítaná normális esetben, mivel utód nélkül nem megy tovább ez a "tradíció".


Viszont elszomorít, mert egy nő nem tud igazán kiteljesedni enélkül, kimarad olyan érzésekből, világnézetből, életérzésből, élet értelemből, gyönyörből stb. amit addig el se tud képzelni hogy létezhet amíg nem tapasztalja meg. Elmondani ezerféleképpen lehet, de mégsem átadható. Igazából mélyen sajnálom. Egy hernyó akiből sose lesz pillangó, egy mag amiből sose lesz virág, és csak azért mert meg se próbálta, mert azt hiszi hogy azzal mindent fel kell adnia - ami igaz is - pedig azzal kapna meg igazából mindent amiért igazán élni érdemes. Minden más: karrier, háziállat, utazgatás, sok pénz csak üres pótlék.

Egy pár csodálatos, fontos szerved kihasználatlan marad így. Mintha a lábadat, kezedet sose használnád életedben mert félsz, pedig mekkora gyönyör járni és dolgokat megfogni! Igen, fájni is fog, de százszor is megéri!


Az ami dühít hogy ezt még ki is kérik maguknak egyesek, valami erénynek próbálják bemutatni, egy "jognak", sőt még kúlnak is, hogy a sok befolyásolható (pl éppen nehéz időket élő) fiatalba elültethessenek egy beteg magot, mert talán akkor nem éreznék annyira egyedül és ezáltal megbélyegzettnek magukat. Kevésbé sz.r a mélybe zuhanni ha másokat is magaddal ránthatsz?


Hogy lehetne ez "jog"? Igen, jogod van sose használni egész életedben az amúgy egészséges kezed/lábad, de mégis milyen abszurd dolog már ez? Sőt ez őrület!


Nem véletlenül volt ez a hozzáállás mindig is megbélyegzett, hiszen nem egy jó példa. Ha annak van beállítva azzal csak vétlen mások is útvesztőbe kerülhetnek.


Csak a mai nyakatekert világban tud ez is egy követendő példa lenni.


Mi az hogy nem akarsz mástól függni? Megsúgom: mindig is függtél másoktól és mindig is fogsz! Ha egyedül élnél Szibériában egy kunyhóban, akkor is függnél másoktól (pl hogy elcseszik a klímát). Függsz a politikusoktól, a munkáltatódtól a szomszédodtól a buszvezetőtől a rendőrtől, orvostól, sőt az állatoktól a növényektől a baktériumoktól a levegőtől a víztől a Földtől a Naptól, az egész Univerzumtól! Szorri.


Illúzióban élsz, és annak mindig szenvedés a vége.

2018. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
61%

Te az agyadat nem használod, pedig de szép is lenne.


Annak szenvedés a vége, ha valaki az ellen megy, amit igazán akar. Ha gyereket vállal, de nem akarja, két ember életét minimum tönkreteszi.


Téged a világon semmi nem akadályoz meg abban, hogy 10 gyereket is megszülj akár. Ha neked ez ekkora élmény, én soha nem fogom megmondani, hogy élj, egészen addig, amíg nem pofázol be más szabad ember életébe.

2018. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
47%

Egy nő nem csak a gyerek szülésben tud kiteljesedni

Egy nő nem csak annyiból áll hogy szaporodik

Függést úgy értettem (ha már teljesen kiforgattad amit irtam) nem akarok anyagilag egy férfitól fuggni hogy tőle függjön a megelhetesem

De hiába magyarázom amit irok

Nem akarom megélni az anyaság csodáját amit te írtál

Ki örökli tovább a tradícióm nem érdekel

Halálom után már amugy is teljesen minegy

Te így látod hogy a gyerek az élete értelme én nem

Ez nem fog változni hiába nézel le

Engem nem kell sajnálni mert nekem pont jó így

Bennem semmilyen ösztön nincs hogy én gondoskodjam egy életről ,nem is szeretném hogy legyen

Te is írtad mindenről le kell mondani , én nem szeretném feladni a kényelmem ehhez jogom van

Kéz és láb hasonlatod pedig egyenesen marhaság volt

Nincs ossszefugges a ketto között

Össze se lehet hasonlítani a kettot

Mindekinek más az élet csodája mkndeki másban teljesedik ki

Van aki a hobbijában , van aki munkájában , van aki a gyereknek

Ezt el kell fogadni

Hiába is faj neked minidg is voltak és lesznek olyan nők akik nem akarnak szülni

Nem ösztönlenyek vagyunk hogy a nő élet célja csak a szaporodás legyen

Az élet nem csak ennyiből áll

Neked lehet másodlagos , munka szórakozás ,hobbi nekem nem

2018. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
22%

Miért kene azt “gyógyítani “ ha valaki nem akar gyerket ?

Nem ösztönlenyek vagyunk

Nem állatok

2018. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
17%

Látom felesleges a duma, erre mindig rá kell jönnöm, mert mindenki csak a saját kárán tanul.


Egy 60as és egy 80as nőt ismerek akik ugyanígy vélekedtek, mára elkeseredetten próbálják mindenfélével betömni azt az űrt amit nem lehet.


Természetesen nem kell, sőt szerintem nem is szabad a gyerekvállalást erőltetni ill. belemenni addig amíg nem érzi az ember, de azzal mindenképp kell foglalkozni hogy MIÉRT NEM érzi az ember és megtenni mindent hogy érezze.

Más úgy kifutni az időből hogy megpróbáltad és más úgy hogy nem is tudtad hogy csak valami érzelmi traumától észre se vetted hogy amúgy meg akartad volna próbálni, csak a tudatalatti félelem miatt meggyőzted magad az ellenkezőjéről.


Itt nem ösztönlénységről van szó hanem a természetes működésről, hogy mi okoz boldogságot, beteljesülést. Pl a fájdalom kerülendő, az evés, a szex, a jó társaság élvezetet nyújt, stb. Ha ezek nem így működnek, annak mindig valami lelki betegség az oka és szenvedést okoz ha nincs meggyógyítva. Persze sokszor az embere az ilyesmivel úgy nem akarnak foglalkozni mint ahogy egy gyerek nem akarja elláttatni a sebeit mert az fájdalommal jár, hiába lesz rosszabb ha nem látja el.


És szerintem a kéz/láb nem-használata nagyon is jó hasonlat. Az emlő, a méh, a petefészek mind nagyon sok energiájába került a testnek hogy kialakuljon, és a fenntartásuk is sok energiát vesz igénybe. Ha ennyire biztosan nem akarod soha használni őket, miért nem operáltatod ki magadból, hiszen “felesleges”! A havi vérzés is megszűne legalább és még zavartalanabbul szórakozhatnál!

Hát nem abszurd? Ez nem szabadság hanem diszfunkció!

Csak pont a diszfunkciótól nem látod :(

2018. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!