Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Unalmas a férjem!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Unalmas a férjem!

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a férjemmel. Rettent unalmas lett. Alapvetően introvertált típus, de ennyire azért nem volt klyen korábban.

Mindig csak a mobilját nyomkodja (játszik rajta), ha hazajön a munkából akkor is.

Főtt kajával várom haza, megeszi, letusol aztán megy aludni.

De azt tudom, hogy nem csal meg. Azt látnám rajta.

Gyerekünk még nincs.

De, nem akarok válni, mert szeretem, nagyon jó ember. Tisztelem is.

Szeretném megoldani ezt a problémát, de ő eleve ilyen... és nem vagyok benne biztos, hogy ebben tudna-e változni. Még ha akarna is, vajon sikerülne??

De én unatkozom, és elbizonytalanodom... így kell majd leélnem az életem?? Ezeknél a gondolatoknál mindig arra jutok, hogy találhatnék magamnak olyan férfit, akivel pezseghetne az életünk, akivel élvezném az életet. Aztán itt jön a másik irányban az elbizonytalanodás: de abban az emberben meglenne az is, hogy ennyire jó, tisztelni való ember, mint a férjem?

Szóval nem tudom, mi lenne a helyes lépés... nagyon nehéz...

Tanácsok?


28/N


2018. júl. 24. 21:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Bizony, mondom neked, egy éven belül megcsalod.
2018. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Minden elismerésem neked, én már fuldoklottam volna a helyedben, ha ilyen férfi mellett kéne élnem.
2018. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
1 Szerintem már ezen túl van:D
2018. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Dolgozik bazi fáradt és így piheni ki magát. De próbálj bele beszélgetni. Már az jó lépés hogy megoldást keresel. Beszélj vele és hidd el jobb lesz.
2018. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg, és nem is tudnám megcsalni. Nem tudnék a szemébe nézni úgy, az tuti. És nem is fogom megcsalni sohasem.
2018. júl. 24. 21:59
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év az nagyon kevés. Miért házasodtatok össze?
2018. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Akkor élj boldogtalan életet, megérdemled.. aztán majd ha lemennek melletted az évek és vén leszel egy szar házassággal a hátad mögött akkor már késő lesz bánni, hogy elpazaroltad a legszebb éveid.. de a te életed csináld ahogy akarod!
2018. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel emberek vagyunk, ezért általában mindig az tűnik rossz választásnak, amit éppen csinálunk.

-Ha a férjeddel maradnál, folyamatosan azon emésztenéd magad, hogy mennyire eltékozlod az életed mellette és hogy mekkora pezsgést hagysz ki, elcseszett dögunalom vár rád életed végéig.

-Ha pedig elhagynád és csupa semmirekellő alak jönne szembe,akkor meg folyamatosan azon rágódnál, hogy mekkora hiba volt a férjedet elhagyni, akit legalább tiszteltél és jó embernek tartottál.

Szóval akárhogy döntesz, mindenképp az fog tűnni a rossz választásnak. Pedig valójában pont fordítva van, sokkal inkább az lesz a jó választás, amit megteszel, mert ha tényleg a másik lett volna a jobb, akkor a kritikus pillanatban azt választottad volna, épp ezért felesleges ilyenen merengeni, h 'mi lett volna ha', egyszerűen csak azt kell tenni, amit jónak látsz. Lényegében rajtad áll, hogy hogyan alakítod az életed, adhatunk itt tanácsokat a saját szemszögünkből, de azt csak te tudhatod, hogy mi a legjobb neked. Úgyhogy ülj le és mérlegelj, jól gondold át, aztán dönts. Akárhogy is döntesz, az nem lesz véletlen.

2018. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
18%
Nem lett volna szabad ilyen hamar (a köd időszakon belül) összeházasodni. Ilyen emberrel mégis mit lehet kezdeni? Na és vajon milyen apuka lesz belőle? Majd együtt nyomkodja a gyerekkel a mobilt? Szerintem váljatok el, mielőtt jön a baba.
2018. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Basszus! Ember a te férjed. Ilyenkor mikor beszélni kell vele, miért csinál úgy a legtöbb nő, mint ha a pasija egy vadidegen lenne és kb mint ha először próbálnának oda menni hozzá, izgulnak a semmire.

Mond el neki amit érzel.

Mond meg neki: "Kicsim, ne haragudj rám, de szeretnék veled egy fontos dologról beszélni. Nagyon szeretlek és SOSEM szeretnélek ott hagyni (kihangsúlyozod szépen, hogy SOSEM), de most úgy érzem, hogy eléggé ellaposodott a kapcsolatunk. Tudom, hogy nem szeretsz kijárni; de még most vagyok fiatal és szeretnék élni. Nem szexuálisan, hanem pl világot látni, de veled édesem. Nem szeretném úgy leélni az életem, hogy folyton csak 4 fal között ülünk, ugye ezt megtudod érteni? Veled tervezem a jövőm, de ha lesznek gyerekeink, akkor mi lesz velünk? Nem adunk nekik se majd közös, szép emlékeket? Azt szeretnéd, hogy ők majd úgy gondoljanak ránk, mint unalmas, senkiházi szülőkre?

Szeretnék veled élni is, kérlek érts meg engem. Szeretném érezni azt a tüzet a kapcsolatunkba, amit annak idején éreztem, mikor összejöttünk."


Vagy valami hasonlót!

2018. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!