Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11év házasság után, megkért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11év házasság után, megkért a férjem költöztek el, mert unalmas az életünk.9hónapja ennek, de minden nap beszélünk. Én még mindíg szeretem, de ő elzárkózik! Akkor miért keres minden nap? Kibékülhetünk még?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezért érdemes várni a szerelemre....


Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot, addig amíg nem tudja mit akar, vagy ha nem változik akkor utána is.

2011. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne reménykedj, minél tovább húzod azt a se veled se nélküled kapcsolatot, annál tovább tart feldolgozni az elválást. Ha a férjed egy ekkora mocsok, akkor magadnak igazán tartozol annyival, hogy megadd az esélyt, hogy találj valakit, aki megbecsüli, hogy szereted és viszont szeret (mert ne haragudj, aki ilyesmi indokkal megkér, hogy költözz el, az nem szeret egyáltalán, különben is, mintha nem rajta is múlna, hogy mennyire unalmas az életetek).
2011. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!jó más szemével látni.
2011. máj. 31. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!