Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonami kérdése:

Mit tegyek hogy a férjem észhez térjen? Ennek nem kéne így lennie, hisz még friss házasol vagyunk.

Figyelt kérdés
Még egy hónapja sincs hogy házasok vagyunk. Az előkészületek nagyon stresszesek voltak, mivel a cégünkel gond volt, a férjem társa lényegében ellehetítlenített minket, és ez mellett nagyon csúnya játékot játszott, hogy összeveszessen minket. Maga az esküvő és a lagzi szép élmény volt, bár megjegyzem hogy ekkor tudatosult bennem, hogy az "új" családom mennyire egocentrikus, mivel az anyósom és a sógornőm még éjfél előtt lefeküdtek, még a menyecsketánc előtt, annak ellenére hogy tényleg jó volt a buli, az utolsó vendég fél nyolckor reggel ment el. Mindenütt rájuk kellett várni, a szervezesben pedig a segítség 0 volt a részükről, minden rám és a családomra maradt. Tudatosítottam hogy mindenki fáradt, és hogy érzelmileg ez nehéz időszak és nem veszekedtem, örültem hogy az esküvő után minden vissza áll a régi kerékvágásba. Csakhogy nem állt. Sok a gond, a párom új céget épít már egyedül, és bár még bevétel nincs belőle, de megrendelések (és nagyok) vannak. Mivel ezen a ponton én is ugyebár munka nélkül maradtam, és nem akartam őt azzal stresszelni hogy mindkettőnket neki kell eltartania munkát vállaltam. Főiskolai végzettségem van, de mivel tudom h azon a poszton ahol eleget keresnék agyhullán járnák haza, kétkezű munkát vállaltam. Ez azért fontos, mert napi 2-3 órás munkát el kell végeznem a párom cégében. Én komolyan mindent megteszek h minél több gondot levegyek a vállárol. A baj az h hihetetlenül feszült, és ilyenkor velem is csúnyán beszél. Nem kiabál, nem káromkodik, inkább a semmiből semmibe úgy viselkedik, mintha valamit ártottam volna neki, megsértődik és aztán egy óráig nem beszél velem. Utánna elnézést kér és azt mondja nagyon feszült. Ez eddig rendben is van, de mivel ez már vagy két hónapja majdnem minden nap megy, kezdek emocionálisan belefáradni. Mit tegyek hogy jó legyen?

#friss házasok #ideges férj
2018. jún. 30. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ne nyald a s.3eggét ennyit. Tudatositsd vele ia, hogy neked is faraszto, te ia feszult vagy es ezt ne egymason vezessetek le. Nem kell ennyire meghunyaszkodni
2018. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik legfontosabb minden emberi kapcsolatban, hogy a feszkót ne egymáson vezessétek le.

Menyjen el biciklizni, autózni, futni vagy csak úgy kiabálni az erdő szélére... akármi, amivel kiadhatja a gőzt magából.

Egyetértek az elsővel, ezt kell tudatosítanod benne.

Amúgy meg ez egy ilyen sz.r időszak. Ne bántsátok egymást és éljétek túl... el fog múlni :)

2018. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de en mar csak attól, hogy elolvastam feszültséget éreztem (sajat magamban). Nekem pl fontos a lelki béke es tudom, hogy rohanó világban élünk, de en erről nem akarok tudomást venni, legalábbis nem a sajat bőrömön tapasztalni. En egy ilyen nyilvánvalóan szethuzo házasságból azonnal kilepnek. Nagyon az elején vagytok, ahol mindennek tökéletesnek kellene lennie még. Mit gondolsz, ha mar most ilyen sz*r a helyzet, később milyen lesz? Ha pl jobban beindul a cég? Es veled mi lesz? Erre vágysz, diplomával kétkezi munkára? Alul maradni? Ha egy kapcsolatban az egyik alarendeli magát es nem teljesedik ki, akkor nem boldog es a párját sem teszi boldoggá. Csak azt hiszed, hogy boldog a teszed mert leveszed a terheket a válláról. Lof*** mar bocs. Igy csak azt ered el hogy semmi nem lesz neki eleg es semennyire nem fog tisztelni. Béke meg felejtos. Lépj onnan, de k* gyorsan!
2018. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett válaszokat. Azt hiszem a sport tényleg sokat segítene. Az utolsó válaszóló: a leírtakkal kapcsolatban értem a reakciódat. Kihagytam pár részletet, mert nem tudatosítottam, hogy a kérdéssel kapcsolatosan le kellett volna írnom. Kollégák voltunk, úgy ismerkedtünk meg. Én két évet dolgoztam a cégnél, mellette távúton tanultam. Bár a kezdeti lelkesedés nagy volt, a fizetés jó (mármint ha elfelejtetted h létezik olyan h hétvége, szabadság vagy bármilyen szavadidő). Sajnos ahogy az államvizsgám közeledett tudatosítottam, hogyha fejreállok és ketyegek sincs időm mikor tanulni, ezért megegyeztunk a párommal, hogy felmondok. Egy hónapra rá a párom is elment, mert ekkor kezdtek a társával közös cégbe. Megtakarításunk szinte nem volt, mert nem reg vettunk lakast, és mivel 0rol kezdtek ezert az uj ceg sem hozott ekkor meg penzt. A parom ekkor epitkezeseken kezdett dolgozni egy ismerosnel hogy legyen mibol elnunk. Ezert dontottem igy, hogy bar tudom hogy nincs feldobva a gondolattol, en is ketkezu munkat vallalok. Gyorsan kellett a munka, es ilyen pozicional nem kell 4-5 kör munkameghalgatasra jarni. Ami a volt munkaltatonkat illeti, hatalmas stresszt teremtett. Eleg annyi, hogy a helyi irodában 17-en voltunk, ebbol 2 ember, akik kb. 6 eve dolgoztak a ket ev alatt amig ott voltam rakos lett. A tobbi nagy resze nyugtatokon es antidepresszansokon elt. Sajnos a paromnak is panikrohamai lettek es o is gyogyszereken vegezte. Igy visszanezve nem is ertem miert nem hagytuk ott hamarabb, valamiert be akartuk bizonyitani, hogy kibirjuk. En már így ismertem meg, tudtam hogy gondja van. A házasságunk nekem fontos. Nem akarom ot elhagyni. Nem vagyok már olyan naiv, hogy azt higyjem, mindig minden rozsaszin lesz. Es ha ezen is tul leszunk akkor meg erosebb lesz a kapcsolatunk. Csak szeretnek mar tul lenni rajta. Tegnap beszeltem vele, remelem hasznalt. Meglatjuk.
2018. júl. 3. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Igy mar persze többet értek en is. Azzal en is egyetértek, hogy nem lesz minden mindig rózsaszín. De a másik szélsőségnek sem kellene teljesülni... Hogy mindig minden sz*r. En folyamatosan csak a feszültséget latom. Munkahelyen, új cegnel, 2 kézi munkaval... Te tudod, ha ugy érzed tud ez még változni akkor várj valamennyit, de éveket ne. Pár év múlva lehet a fejedet vered a falba, mert mar rég normális házasságban meg körülmények között élhetél mással, de te meg mindig reménykedsz... Remelem megoldódik a problémád, igy vagy ugy...
2018. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!