Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, ti mi a jó égnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mi a jó égnek kezdtek ki házas nőkkel? Annyira érdekel ez, miért tapasztalom többedjére?

Figyelt kérdés

A semmire érkezik ez a férfiaktól, egészen biztos vagyok benne, hogy azon túl, hogy kommunikálom a családom mindennapjait a kötelező udvariasság keretein belül, semmi, de egyáltalán semmi jelet nem küldök. Nem öltözöm kihívóan, se menőn, nem értem, miért csinálják.


Csak úgy vaktában lövöldöznek?


De én azt hittem, a másik ember házasságát ennél azért jobban tiszteletben tartják.


2018. júl. 23. 14:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen az erkölcsük. Nekem eszem ágába sem állna kikezdeni egy olyan nővel, aki nem, hogy házas, de párkapcsolata van. Nekem nem kell a másé. És semmi jogom hozzá, hogy eldöntsem, hogy az ő kapcsolata rossz és tönkretegyem az életét azáltal, ha velem esik tévedésbe. Egyszerűen unatkozó, jó dolgukban nem tudják mit csináljanak, sérült vagy csak simán gyenge férfiak hobbija ez. Plusz, akit el tudnék csavarni, azt tőlem is el fogják csavarni. Gyenge játék, ami arról szól, hogy ki tud jobban csalni.... Csinálja, akinek ez kell. Aki tudja mit akar az élettől, annak meg sem fordul a fejében ez.
2018. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A volt férjem az egóját növelte ezzel.Gúnyosan mondta a válóperünk előtt a folyosón, hogy ő milyen király, mert ő győzött, legyőzte a nője szánalmas,a fájdalomtól padlón fetrengő férjét. Ekkor tudatosult bennem igazán, hogy valamilyen személyiségzavaros férfival éltem.
2018. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!