Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora hátrány, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora hátrány, ha egy nő fiatalabbnak néz ki a koránál, vagy csak én tapasztalom így?

Figyelt kérdés
Kb. 10 évet letagadhatnék, hiába öltözöm nőiesen és sminkelek. Az alkatom sajnos eléggé kislányos, nem vagyok elég nőies és a férfiak nem igazán akarnak rólam tudomást venni.
2018. febr. 18. 12:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Ekkora kamut. 😂 Minden férfi odavan az ilyen nőkért, köztük én is. 😍
2018. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
66%
Én csak a hátrányos oldalát láttam, 30 vagyok, de még mindig diákbérletet akarnak adni a távolságin:-) Nem vesznek komolyan...
2018. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
9%
Egyáltalán nem hátrány. Nem ezért nem akarnak tudomást venni rólad a férfiak. Az is lehet, hogy sorban állnak nálad, csak te észre sem veszed őket, mert nem ütik meg az igényeidet.
2018. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

"Az is lehet, hogy sorban állnak nálad, csak te észre sem veszed őket, mert nem ütik meg az igényeidet."


Tehát akkor olyan, mintha senki nem állna sorban nála. Vagy annak punci jár, aki sorban áll?

2018. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

Jelen! Sajnos volt barátomnál tapasztaltam meg. Voltam 19, simán néztek 14-15 évesnek is.

Bár ő 27 volt, 22 évesnek néztem először.

Hányszor megkaptam tőle, hogy olyan kislányosan nézel ki, nem szivesen mutatkozom veled.

(Szerencsére szakítottam)

2018. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
21 éves vagyok, smink nélkül egyszerű itthoni ruhában 17-nek néznek, sminkkel, rendes viseletben 23-nak. Ki érti ezt?! :))))
2018. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
Nem csak te vagy vele így. Én is hátránynak érzem. Most is lesz egy randim, de rettegek, mert tuti ennek a pasinak se fogok kelleni, ha meglátja, hogy élőben 16-nak nézek ki. :D
2018. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Én is hasonlóan vagyok. Nőiesen öltözködöm, enyhén sminkelek, kislányos az alkalom, bár nőiesnek mondható. 27 vagyok, 18 és 24 között szoktak tippelni, és biztos ami biztos alapon be kell mutatnom a személyimet, ha néhanapján alkoholt veszek :D

Nem tapasztalom többnyire hátránynak, bár tény, hogy túl a harmincon sokkal jobban fogok neki örülni, mint most :)

Párkapcsolati szempontból csak annyi, hogy meg kell tanulni kezelni a nagyon fiatalok közeledését (kivéve, ha akarsz tőlük valamit :D)

De nem hinném, hogy a saját korosztályodból nem érdeklődne irántad senki, ez nálam sincs így. Gondolkodásra nem vagyok éretlen (mondjuk a külsőmre sem feltétlen ezt a szót használnám). Nagyon sokaknak bejön ez a párosítás.

Gondolom huszonéves vagy te is, még pár év, 35 körül már össze fogod tenni a két kezed, hogy ilyen genetikával lettél megáldva :)

2018. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
O, megsem a 20 eveseket akarnak az idosebb pasik?
2018. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%
Hát én 20 leszek nemsokára és 14-nek néznek, pedig van rajtam egy minimális smink. Múltkor voltam pl műkörmösnél és mondta nekem, hogy csodálkozik, hogy ilyen fiatalon géllakkot kérek, nem szokott ennyire fiatal vendége lenni. Én meg hát csodálkoztam ,mert basszus 20 vagyok, sokan már 15-16 évesen nem szüzek, én meg csak egy géllakk miatt megyek. Erre kiderült, hogy alig nézett engem 14-nek. :D Peidg a testem nőies, a viselkedésem is, de az arcom... hát az nem. :D
2018. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!