Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora hátrány, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora hátrány, ha egy nő fiatalabbnak néz ki a koránál, vagy csak én tapasztalom így?

Figyelt kérdés
Kb. 10 évet letagadhatnék, hiába öltözöm nőiesen és sminkelek. Az alkatom sajnos eléggé kislányos, nem vagyok elég nőies és a férfiak nem igazán akarnak rólam tudomást venni.
2018. febr. 18. 12:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
25%

Bizony, a mai világban ez egy óriási hátrány. Ma már nem vonzóak a fiatal lányok, nők. Legtöbb férfi a 30-as, 40-es jó egzisztenciával rendelkező nőket keresi, akiknek a vonzerejük az intelligenciájukban és a pénzkereseti képességükben rejlik:


"Catherine Bartlett amerikai szociológus szerint a "trófeafeleségek" korát lassan felváltja az "alfa-feleségek" kora.

"A trófea feleséget a fiatalságáért, szépségért és a testéért szerették. Önálló keresete nem volt, és nem éppen a szellemi képességeiről volt híres. Ezzel szemben az alfa-feleség vonzereje az intelligenciájában és pénzkereseti képességében rejlik. Az alfa-nő eszes és független. Ad magára, de a külsőségek másodlagosak számára" - mondja a szakember." (forrás: [link]


Persze az is lehet, hogy a fenti cikk írója csak rosszat álmodott vagy valamilyen tudatmódosító szer hatása alatt állt, mikor ezt sikerült összehoznia és a legtöbb férfi továbbra is a fiatal(os) kedves, nőies nőkért rajong. Mindenki döntse el maga.:)

2018. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Az én megfigyelésem szerint amelyik 30-40-es férfi huszonév alatti/kora huszonéves lányt keres (ahogy én kinézek), az nem feleséget meg a gyermekei anyját szeretné, hanem egy feszes, de éretlen, befolyásolható lánykát.
2018. febr. 18. 13:07
 13/21 anonim ***** válasza:
47%

Igen, ez így van. De azért azt tegyük hozzá, hogy egy 20-as évei közepén járó fiatal nőről élőben simán meg lehet mondani a korát kb. 3 éves hibahatáron belül (smink és egyéb "csalások" nélkül).


Viszont ahogy a 16 évesek is ki tudnak nézni koruknál idősebbnek, úgy ezt te is megteheted különböző praktikákkal, ha valóban zavar a fiatalos kinézeted. De hangsúlyozom, szerintem is ez inkább előny, mint hátrány.

2018. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én sem nézek ki annyinak amennyi vagyok, de egyáltalán nem zavar.

28F

2018. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
Jajj lanyok :D Ezek a franya huszonevesek akik tizenevesnek tunnek ejjj mekkora problema. Na majd figyeljetek meg magatokat 10 ev mulva, a huszas eveitek elejen nem nagy cucc fiatalabbnak tunni. Az emberek nagytobbsege altalaban 25tol kezd el hanyatlani szoval... inkabb orulnetek, masnak elony ami nektek hatrany, minden csak nezopont kerdese.
2018. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#8 vagyok. #12, ebben teljesen igazad van, ebben van nehézség tényleg. Annyiban tudod ezt elkerülni, hogy korban hozzád hasonló férfiakkal foglalkozol.

Engem is érdekelne a 35+ korosztály, de csak komoly kapcsolatra (bár jelenleg semmilyen kapcsolatot nem szeretnék). De pont úgy van, ahogy írod, ők a hozzánk hasonlóan kinéző nőktől mindent akarnak, csak komoly kapcsolatot nem, tisztelet a nagyítóval keresendő kivételnek (egy harmincas negyvenes férfi feleségnek, gyerekei anyjának inkább a saját korosztályában keresgéljen, vagy kicsit fiatalabbat, de ne tizen-meg korai huszonévest). Így ez megmarad elméletnek és feltételes módnak.

Szerencsére a huszonéves korosztályban is vannak azért bőven normális férfiak.

2018. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok, de még 18-nak sem nézek ki, nagyon vékony alkatom van és alacsony is vagyok.

Sokszor azt érzem, hogy nem vesznek komolyan a férfiak, és naivnak gondolnak, mert gimisnek nézek ki.

Elég bosszantó tud lenni.

2018. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én pasiban vagyok ilyen. Sacc sokk ismerkedésnél, amikor megmondom, hány éves vagyok. Szóval átérzem. Ez szerintem egy nehézség, mert egyszerűbb lenne, ha a másik egyből tudná, mert amúgy nekem az a normális, hogy ennyi idősen ilyen vagyok. De amúgy meg ez egy szuper dolog szóval örülj neki nagyon. Szerintem ne is öltözz direkt ezért idősebbnek. Úgy egyáltalán, ne foglalkozz az elvárásokkal, meg hogy mások nem ilyenek. Örülj neki, hogy te meg de és csináld ami jól esik. Ha másik már nem így öltöznek mert nem illik hozzájuk akkor te azért ne válts csak ha már te változni akarsz.


És egy csomó pasinak bejön a törékeny test. Szerintem nem ezen múlnak a dolgaid. Valami máson.

2018. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól függ. Ha mondjuk 22 eves vagy és ebből "tagadhatnál le" 10 évet, az azért necces...
2018. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Arcberendezés és alkat függvénye. Mert más az, hogy valaki kislányos, és más az, hogy valaki nőies és fiatalabbnak néz ki a koránál. Nagyon nem mindegy.
2018. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!