Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, ti mi a jó égnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mi a jó égnek kezdtek ki házas nőkkel? Annyira érdekel ez, miért tapasztalom többedjére?

Figyelt kérdés

A semmire érkezik ez a férfiaktól, egészen biztos vagyok benne, hogy azon túl, hogy kommunikálom a családom mindennapjait a kötelező udvariasság keretein belül, semmi, de egyáltalán semmi jelet nem küldök. Nem öltözöm kihívóan, se menőn, nem értem, miért csinálják.


Csak úgy vaktában lövöldöznek?


De én azt hittem, a másik ember házasságát ennél azért jobban tiszteletben tartják.


2018. júl. 23. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Passz. nálam ez fordítva működött.

A félig meddig kolléganőmmel összebarátkoztunk aztán megtörtént a csók, és később nyíltan megmondta, hogy ő többet szeretne.

Nekem végül is mindegy volt. Nem én hajtottam rá. Sőt meg sem mertem még csókolni sem mert 3 évvel idősebb is volt, és mondhatni a felettesem.

2018. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne.

Szerintem valami mentális probléma..

(Most nyilván nem arról írok, mikor a házas nő kelleti magát mindenkinek, hanem a kérdésben szereplő, ill. Velem is előforduló szituációra)

2018. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazért amiért a nők kezdenek ki házas férfiakkal. Tiltott gyümölcs, izgalom vagy csak kíváncsiság. Ismerek olyan férfit aki így tesztelte azt hogy mennyire megbízható egy nő ha már kapcsolatban van.
2018. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Talán látják, hogy értékes nő vagy ess remenykednek
2018. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Ha tudnád, hány nő kefél félre...
2018. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

#5

És? Ehhez mi köze a hűséges nőknek?

Akkor a pasi próbálkozzon olyannál, akin látja hogy vevő rá.

De mi értelme azokra rárepülni, akik láthatóan nem igazán nyitottak erre?

2018. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, a kérdésem nekem is abból fakadt fel, hogy láthatóan nem vagyok ilyen hűtlen típus, vagy kikezdős típus, ez lejön egy nőnek a visszafogott ruhájáról ÉS kommunikációjáról ÉS metakommunikációjáról.

És kicsit úgymond felteszem önmagam felé is a kérdés, hogy: vagy mégsem ezt sugárzom? Mégis olyannak tűnök, aki félre akar kefélni?

Mert valóban nem fér a fejembe.

Nem is létkérdés a téma, csak mivel többedjére fordul elő velem mostanában már a nyílt kezdeményezés, ráadásul nem az utcán átsétáló jómunkás emberre gondolok, aki nem is ismer.. szóval most már igazán érdekelt volna, hogy miért repülnek rá a szolid, csak nyugisan élni akaró nőkre a férfiak.

2018. júl. 23. 15:02
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

írja ki ezt egy liba....vagyis a nők 99%-a azt élvezi, hogy szét tud verni családokat úgy, hogy riszálja a ..csáját a házas férjek előtt....

Anyóca, előbb nézelődj a saját nemed körül, aztán vond kérdőre a férfiakat.

2018. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Korrekt nő vagy, sajnos egyre kevesebben vagyunk.

A volt férjem is házas nőre repült, de kaphatóra. Érdekes módon a sógorom (a volt férjem öccse) szintén, játszótérről ismert anyukáknak ajánlgatta szolgálatait.

Náluk ez biztos családi, mentális probléma volt.

Másrészt úgy gondolom, egy házas nőről azt gondolhatják, hogy nem fog nyafogni, hogy váljon el a férfi, vegye őt el.

2018. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó lenne tudni erre a választ!!!!

Irhatna egy olyan pasi aki csinált már ilyet.

Én arra gondoltam, hogy azért kacerkodik egy pasi mikor tudja, hogy családja van egy nőnek , mert úgyis tudja, hogy csak poén, hogy a nő nem fog belemenni ebbe komolyan ... Dee nem.

Szóval, miért? Annyi sok csinos szingli van!

(N32)

2018. júl. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!