Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nekem van igazam? Meg erdemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem van igazam? Meg erdemeltem a pofont?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este,ittasan jott haza a parom,es ugy akart a gyerekhez nyulni ako most beteg!! Tudja hogy erre kiakadok,hogy nem mos kezet ra kell szolni folyton!! Ossze vesztunk ezen,hogy en basztatom es azt mondt a,h anyad!!! Erre en lekevertem neki egy pofont,idegesegembe! Ő meg vissza utott:/ most azt mondja en kezdtem !! Ő csak vissza adta.


2018. jún. 30. 20:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mégis mit hittél mi fog történni ha ilyesmivel megalàzod? Odatartja a màsik orcàjàt is? Te kezdted, megérdemelted, de egyébként mindketten gyökerek vagytok! A férjed egy alkesz aki menekül otthonról - az italba- előled. Te meg mamaszaurusszà vàltàl és nem tiszteled őt. Az anyàzós reakció valószínűleg màr benne volt egyideje, és az eddigi viselkedésed vàltotta ki nàla. Sokat cseszegetted és most robbant.

Az a gyerek a kettőtöké, nem sajàtíthatod ki, bàr egy ilyen fos kapcsolatba rejtély minek kellett...Egymàssal se tudtok emberi módon kommunikàlni.

2018. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

1. férjed alkesz, anyázik

2. anyázásért én is adtam volna

3. viszont nem kell meglepődni, ha visszakapod :)


Itt csak a gyereket sajnálom, két hülye vállalta megint :(

2018. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%
Azért a válaszolók zömének is ki lehetne mosni a száját szappanos vízzel... A ti stílusotok se különb.
2018. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Igen aokat cseszegetem ,h nem Csak inni kene hanem reszt venni a gyerek nevelesben.
2018. júl. 8. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!